0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
7.5 aylık hamileyim eşim askerde şuan cuma günü yemin töreni olucak askere gitmeden önce eşim ailemin yanına gitmememi söyledi izin vermedi bende cuma günü annemin yanına gelmek zorunda kaldım annem hastalanmışti geldiğim günden beri eşim beni aramıyor konuşmuyor bende ailesine cansuyu yemin törenine bile getirmeyin görmek istemiyorum demiş bana da ayrılık seklinde mesaj atmış çok kötü duruma düştüm kötü bişey mi yaptım ben 

14 Cevaplar

+2 oy
(10,221 puan) tarafından
Ailen ile arana eşin giriyor ise sorun var demektir kaç yaşındasınız yavrum siz oyun mu bu? Karnı burnunda asker yolu bekleyen kadına ailene gittin diye kapıyı gösterecek kadar ne yaşıyor nasıl bu kadar cesaret verebiliyorsunuz? Ailen yahu el değil 
(34 puan) tarafından
Ben 20 yaşındayım eşimle ailem arasindada bişey yoktu gitmeden beraber gelip gidiyodk aileme
(10,221 puan) tarafından
Kesinlikle taviz verme bu noktada. Üzme de kendini. Dönüp gelince akıllanır. Kafaya bak yahu gideceksin tabi ailene. Bebeni düşün sen.
-Reklam-
+1 oy
(12,486 puan) tarafından
Niye gitmeni istemiyor bacım tam yazsanız ona göre yorum yapsak 
(34 puan) tarafından
Beni dinlemedin ailenin yanına gittin die yapiyo böyle
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Ailenin yanına gitmekmi suçun bence fırsat bulmuşken ayrılmak istiyorsa ayrıl böyle kafalarla ömür geçmez be 
(34 puan) tarafından
Tek suçum ailemin yanına gelmek
0 oy
(703 puan) tarafından
Annenizle neden gorusturmuyor hayirdir yani cocugunuzu bile umursamayip tek kalemde sizi silen bir adam mi yoksa anneniz mi siz bir kere daha dusunun bence.
(34 puan) tarafından
Askerden önce de hep görüşüyodk bnmle kendide geliodu
0 oy
tarafından
Kac yasındasın sen kuzum? Bellı kucuck yaşta almış senı belkı de kaçtın aılen istemedı dıye kocan da onlara küsmüş tavsan daga hesabı, bır de karnı burnunda yolunu bekleyıp senı yemın torenıne ıstemuyor oyle mı? Yanı hayret hayret hayret bu adamlara nasıl bu ımkanı bu haddi verıyosunhz
(34 puan) tarafından
20 yaşındayım ailemin yanına geldim diye küstü ailesine törene bile getirmeyin dio bnada ayrılık mesajı atiyo
tarafından
E kucuksun ıste 19 yasında mı gıttın buna ne hakla aılene gelmene karışır?
0 oy
(758 puan) tarafından
Senin durumda olsaydım Kocam kurban olsun aileme . 
0 oy
tarafından
Çok arıyor musunuz bu tipleri cidden?
(34 puan) tarafından
Kendimi çok kötü hissediyorum
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Hamile kadına bı yapılmaz askeri olabilir ruh sağlığıda kötü olabilir fakat çok yanlış siz hastalanıp annenizde gelebilirdi yaniniza kaynananiz hasta olabilirdi hasta olan çok saçma bir durum bu 
(34 puan) tarafından
Yaptığım sanki kötü bişey gibi
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla bu yüzden ayrılan ayrılsın ne alaka yaa ailenin yanına gitme.. o mu karar verecekmiş bu kadar yüz vermeyin sonra kendilerini bir halt saniyolar. Sen ağırdan sat kendini bacim
(34 puan) tarafından
İşine bak beni arama sorma demiş
(1,072 puan) tarafından
Eyvallah deseydin. Evliliği oyuncak sanıyor galiba. Bırak arama sorma üstüne de düşme. Seni karnı burnunda bu strese sokuyorsa Ergen demekki daha..
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Anamin yanina gittim diye boyle tavir yapiyosa o kocadan hayir gelmez. Bunun icin senden cocugundan vazgeciyosa gitsin napiyosa yapsin. Bencillikten baska bisey degil. Sende arama valla. Mecbur arayacak seni
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Ya bıraksın Allah aşkına bahane mi.ariyor manyak mıdır nedir kız ailene niye gitmeyeceksin anlamadım 
0 oy
(486 puan) tarafından
Benim eşimle annem pek anlamasaz ama yinede ikiside birbirine saygi duyar izinde verir.  Sonucta annen seni dunyaya getirdi. Cok sacma geldi sakın yalvarma unutmqsimki çocuğunu taşıyorsun. Bu sebepten çocuğuna rağmen siliyorsa da silsin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bırak kendi çapında debelensin saygısız illa anasının yanında mı duracaksın bırak çabalama 
(34 puan) tarafından
Kaçarak evlendik bide onun için ailemi sildim kaç ay kus kaldım aileme
(7,768 puan) tarafından
İyide yine ailende hata yok eşine yüz verirsen kendini haklı sayar bırak o atsın adımı
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Sakin geri adım atma sırf ailene gittin diye bunu yapıyorsa bahanedir beni doğuran büyüten ailme gittim diye kocam böyle yapacaksa canı cehenneme ve ortada kavga tartışmada yok diyorsun sakin aileni bırakıp kocani tutma kardeşim yaptı 6 yıldır babam kız kardeşimle konuşmuyo çok çile çekti çok pişman oldu hep diyo keşke zamanı geri alıp babamı dinleseydim kardeşim kocasına kacmadi ama kaynansiyla kavga durumları oldu kocası annesinin karşısına geçip karımı rahat bırak diyemedi karısının haklı olduğunu görüp susup izledi bundan kıyamet koptu 
(34 puan) tarafından
Bide ben 8 ay önce kaçtım onun için ailemi sildim
tarafından
İşte bak kimse için değmiyor...ama bu ayrılık mesajı falan atmışya senin ondan vazgecmeyecegini net biliyor o yüzden böyle demiş bence senden çok emin çok mu kostun bunun peşinden?
(34 puan) tarafından
Onu çok sevdiğimi biliyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 70 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,562 göst.
0 oy
9 cevap 625 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy