0 oy
692 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasil oldu anlam veremiyorum instagramdan akrabam mesaj attı bim alışveriş çeki dağıtıyorum diye hiçbir ücret odemicen dıe bende inandım 600 lira telefon faturama yüklendi Allah kahretsin nasıl öderim ben onu yaaa meğer dolandırıcıymis benim instagrami çalıp benim ağzımdan millette yazmış ağına düşürmek istemiş tencent puby mobil üye olmuşum payselden 600 lira offfffffff nasıl iptallll edicemmmm

14 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Goz gore gore dolandirilmissin

Millet gotunu yirtiyor onlara inanmayin diye 
(13,724 puan) tarafından
Hanifecim :D sjsjsj
tarafından
İlk defa başıma geldi akrabanın ağzından
(25,224 puan) tarafından
Hanifeye katılıyorum
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Gecmis olsunn. Inanmayin burda gecen 200 tlmi ne biri paylasti pubg oyunu icin ayni market hediye ceki vs diye. Bide ozellikle faturalo hat istiyor serefsizler. Haram zikkim.olsn
. Musteri hizmetlerini ara iptal et

0 oy
tarafından

Müşteri hizmetlerini ara iptal ettir...

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bi müşteri hizmet vs ara cnm çok var malesef fafe instagram vs böyle yazıyorlar insanlar nasıl boğazından geçecek Allaha hesap vericek bilmiyorum Allah ıslah etsin başının gözünün sadakası olsun şikayet ci ol ama mutlaka 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Polise sikayet et canim 
0 oy
tarafından
Geçen burda biri yazmıştı böyle 
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Pubg oyna bari işe yarasın :angel:

(6,859 puan) tarafından
Yok cnm baskasi satin aliyor .
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Müşteri hizmetlerini ara canım iptal ederler
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Banada akrabam dediğim kişi yazdı öyle meğersem hesabı çalınmış a101 hediye çeki dağıtıyorum dedi şuraya mesaj at dedi suphelendim internetten bi baktım oraya msj atınca karşı taraf senin faturanın ele getiriyormuş son anda farkettim dikkat etmek lazim
0 oy
tarafından
Asla dagnamıyorum ama bu sacmalıklara hala ınanan varmıs dunya gozu ıle gordum suan:s gecmıs olsun. 
0 oy
(141 puan) tarafından
Canım banada arkadaşımın intagramindan yazdılar az kalsın inaniyodum son anda çaktım geçmiş olsun üzüldüm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bana da yıllar önce olmuştu Allah'tan yazan ile problemim olmuştu daha önce canımlı cicimli konuşunca inanmadım 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Telefonunun mobil uygulamasına girin orada fatura üzerinden alışveriş kutucugu var onu iptal et 

tarafından
Nerde t olarak
(2,266 puan) tarafından
Türktelekomda böyle canım kapatabilirsin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla kusura bakma ama hiç mi haber izlemiyosunuz hiçmi duymuyorsunuz böyle şeyleri nasıl inandın bu devirde. Biraz uyanık olmak gerek geçmiş olsn 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 565 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,811 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 493 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 874 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 566 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu

381,753 soru

11,428,788 cevap

34,988 kullanıcı