0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet eşim bana göre yakışıklı hatta kendimi bazen yanına yakıştırmam sarışın mavi gözlü kaslı bir beyefendi:D ben ise iki çocuktan sonra gobeklenen kilo da veremeyen bir hanımefendi:D neyse bugün çarşıya gittik akşam saatiydi akşamları çarşı daha sessiz oluyor bize göre hava da yağmurluydu biraz oğlum simit istedi en sevdiği şey çarşıda simit yemek evde asla yemez neyse al dedim bayan satıyordu tezgahta son 5 simidi kalmış eşim başta bir tane istedi kadın da abi hepsini al da evime gideyim hava yağmurlu üşüdüm dedi eşimde ver abla hepsini napacaksam ben o kadar simiti hepsini aldı bende napcaz bu simitleri deyince kadına üzüldüm simitler sıcak ben yerim olsun dedi ve yedi yani evet yakışıklı gözümde ama kalbindeki bu duygular her şeye bedel

7 Cevaplar

+1 oy
(1,037 puan) tarafından
Ya aynı duygu ben de de var benim.esim de uzun boylu esmer kara kas kara göz kirli sakal maşallahı var yani bende doğumdan sonra bu kilolarla barışık olamadım yanına yakismiyo gibi hissediyorum kendimi acaba eşim de böyle dusunuyomudur kki
tarafından
Benimki öyle düşünmüyor ben balık etli seviyorum diyor :D iki çocuk dogurdun normal diyor her halinle seviyorum der hep
(1,037 puan) tarafından
Bende sorsam mı :) sormadım hiç laf çarptiriyorum sadece arada of yırtıklarima bak kilom felan die sonra ne la boylemiydim sana evlat verdim.boyle oldum felan diorum zaten senin kilona felan bisey demedim ki ben der :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kalp güzelligi zaten onemli olan.. 
0 oy
tarafından

Kendini sakın küçümseme eşin karşısında ve hep şunu bilirim ben bütün rabbimin yarattığı canlılar güzeldir aksi düşünülemez bu yüzden sağlıklığın yerindeyse dünyanın en mutlu insanı sen olmalısın 

tarafından
Sevgililik halimden eser yok ki canım kilo aldım kilo veremiyorum iki çocukla bakım zor ama hiçbir zaman eşim kötü bir şey demedi daha çok seni her halinle seviyorum dedi
tarafından
Olsun her halinle güzelsindir eminim ki böyle düşünme eşinede bunu yansıtma sakın belli bile etme rabbim eşinin kalbine yüz güzelliğinden daha çok merhamet vede sevme duygusu vermiş kalp güzelliği vermiş rabbim daim etsin inşallah
tarafından
Kiloya takılma gelip geçici.  Ben 70. 75  kilo ile evlendim.  Doğum yapmadim halde 110 lardayim   güzellik te yakışıklılık ta gelip geçici rabbim huzur mutluluk sağlık versin inşallah ❤️ canim
0 oy
tarafından

Bnde kumral yeşil gözlüym eşim bnm gözümde dünyalar iyisi ve yakışıklısı <3

Biz hep birbirimizi tamamladğmzi düşünürüz ne o bnden üstün nede bn ondan hep eşit gördük birbirimizi <3

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Güzellik gelip geçici, yüzü güzele kırk günde doyulur, huyu güzele kırk yılda doyulmaz 
0 oy
tarafından
Bence bizimkilerr biz sevdigimiz icin bize cok yakisikli geliyolar. Benimkide bana asiri yakisikli geliyor ama baskasina diyince Guluyo :D gonull kimi seversee göz onu guzel görüyor yanii
0 oy
(976 puan) tarafından
Buzluğa atsaydınız, taze taze her sabah bir tane oğluna çıkarıp ısıtırdın. Bu arada Allah muhabbetinizi arttırsın :-)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 747 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 406 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
30 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 504 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu

378,180 soru

11,318,882 cevap

34,764 kullanıcı

...