0 oy
305 göst.
(85 puan) tarafından
Kızlar sancım geldi ama gece 4 buçuktan beri 10 dkkada bir geliyor ve sanırım suyumda geliyor. Böyle çok değil ama sızıntı şeklinde baya çamaşırımı ıslatacak kadar 2 kez değiştim yine aynı şekilde baya ıslandı yani hastaneye gitsem mi yoksa sancımın sıklaşmasını mı beklesem ama dayanamıyorum bilemedim 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir saat daha bekle kuzum evde çekmeye calis kaç gün vardı doğuma 
(85 puan) tarafından
Şuan 39+1 4 gün önce nişanım gelmişti sancımda vardı o gün eve geldim sancıöı evde çekeyim diye ama ertesi gün geçti sancım doktor biraz daha bekleyelim dedi bugünde böyle düzenli olarak devam ediyor sancım
tarafından
Dur bakalım kuzum biraz ay darısı başıma inşallah
(85 puan) tarafından
Ay hepimize inşallah allah bir avazda kurtarsın inşallah bir sonraki postuda doğurdum diye açarım ama gerçekten çok zormuş hiç böyle düşünmemiştim allah hepimizin yardımcısı olsun
tarafından
Amin canım inşallah bir sancinda kurtulalım
-Reklam-
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Bence sancini evde cek sonra git gider gitmez doguma alirlar daha rahat oluyor oyle bende duydum
0 oy
(12,789 puan) tarafından
10 dk da bir geliyorsa yeterince siklasmis zaten ben e bekleme bi git hastaneye 
0 oy
(1,498 puan) tarafından
Sancım riske atma git güzelce yavas yavas açılmana da bakarlar, belki anlayamazsın şuan açılman fazlaysa bebek kanala inebilir git doktor kontrolünde ol bebeğini nst ye bağlarlar kalp atıslarına bakarlar 
(85 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende suyumda geliyor diye öyle düşünüyorum gidicem
0 oy
(1,069 puan) tarafından
 Uzunca bı sicak duş al  acilmani hızlandırir ondan sonra git hastaneye  Allah yardımcın olsun canım inşallah sagliklica alırsın bebeğini kucağına 
(85 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun aldım duş inşallah allah hepimizin yardımcısı olsun adaçayı içiyorum hurma yiyorum gidicem birazdan işe yararlar inşallah
(1,069 puan) tarafından
Amin canim  dogumu hızlandirmanin en etkili yöntemi hareket ve sıcak su canim  bir avazda kurtul inşallah
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Bnce birazdaha bekle bn hemen gitmek gbi bi aptallık yaptım tam 24 saat sonra doğurdum sancısı ile bnden sonra gelenler 2 saate doğurup gitti bn nstye bağlı sancıdan kıvrandım ayağada kaldırmadılar doğru düzgün açılma olsun dşye 5-10 dk yürüyüp geri yatırdılar suyum geldi diyede korkma bn suyum geldi diye hemen gitmiştim 10 saat sonra kalan suyu patlattılar hiç suyum kalmadı 10 dahada  saat öyle bekledim.
0 oy
tarafından
Siz geçen gün açılmam da var demiştiniz sanırım.  Hastane uzakşa bence gidin . İlk doğum değilse beklemeyin. Rabbim sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin ☺
0 oy
(483 puan) tarafından
Naptın gittin mi hastaneye canım 
(85 puan) tarafından
Hastanedeyim şuan doktorum daha gelmedi ebeler baktı 3 cm açılma varmış doktoru bekliyorum ama sancım sıklaşmadı hala artmadıda çok aynı seyrinde devam ediyo
(483 puan) tarafından
Ayyy rabbim bir avazda kurtarsın inşallah canım hayırlısı ile sağlıklı bı şekilde bebeğini kucağına alabilmeni nasip etsin mevlam
0 oy
(4,076 puan) tarafından
Sağ sağlım doğumunu yap canm 
0 oy
(4,262 puan) tarafından
Nasıl oldun canım gittin mi hastaneye kuzum 
(85 puan) tarafından
Hastaneye yatışım yapıldı arkadaşlar dua edin şimdiden hepinizden Allah razı olsun darısı başınıza
(4,262 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim dualarım seninle inşallah herşey çok güzel olacak yolunda gidecek korkma kuzum dualarım seninle tatlım ❤️

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 289 göst.
0 oy
69 cevap 296 göst.
1 gün önce Gizembyrmv (1,422 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
1 gün önce diclehayros (1,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 101 göst.
30 Nisan 2021 Mislimisli003 (1,025 puan) tarafından soruldu