0 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bikini bölgesi çok sorun ya siz nasıl alıyorsunuz arkadaşlar ben jilet kullana kullana mahvettim bide evlendim burada kuaförleri lazer yapan yeri falan bilmiyorum ya kolay yolu yok mu bunun

9 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından

En kolay en mis yolu ağda pamuk gibi :angel:

tarafından
Çok zor oluyo yapamıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Elinle yol.... 

Agda yap..
(13,202 puan) tarafından
Kız tavuk yolar gibi nasıl elinizle yapabiliyorsunuz cımbızla kaşımı alırken bile acıyor canım
tarafından
Hahahahah ben hc yapmadim oyle yapamam da ama burda yapan cok var ondan yazdim.
0 oy
tarafından
Kenarları eldivenle al. Bi kaç kez dene sonra seyreldiğini görürsün hamile kalmadan önce hamam otu tozu kullanıyordum hamile kalınca ara verdim şimdi eskisi gibi devam edecem sütle karıştırıyorum ben o zaman kokusu azalıyor ama eldiven süper azaltıyor 
tarafından
Alıyor ben uzun yıllar yaptım ve azalttım bikini kısmına hamileyken traş bıçağı sürdüm ona rağmen artmadı
tarafından
Zor mu peki kullanan 2 saatte anca çıkıyormuş banyodan
tarafından
Eldiveni soruyorsan ben odada yere örtü serip yapıyordum alışmıştım hızlı hızlı alıyordum sana bağlı ve 1 ay çıkmıyor
tarafından
Denicem nerden bulabilirim eldiveni
tarafından
Marketlerde var hemşire eldiveni
0 oy
tarafından
Valla ılik ağda ioe aliyorum super. Sadece normal dogumdan dolayi dikisli yere atamiyorum çok acıyor
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Jilet mahvediyor ertesi gün hemen çıkıyor, en güzeli ağda, birden alma azar azar sürerek al zamanla ince gelecek
tarafından
Beceremiyorum ki kalıyor öyle
(2,078 puan) tarafından
Anladım canım el beceriside önemli yapıştırıp cekememek var :)
0 oy
tarafından
Ağdaya gidiyorum her ayy
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Jilet bacim en kolayi bu:Dbende mahvettim ama napiyim koklendi iyice jiletle az bi kenarina agda yapim dedim nasil.kanadi.dahada yapmam jilete devam:D

tarafından
Ama her gün hergün zor ya
0 oy
(2,840 puan) tarafından
ben bi kuaforle anlasmistim yakin gordum kendime yoksa asla gidemezdim hamileyken filan gittim heo doguma 3 ay kala biraktim jilet basladim sezeryan sonrasida dikislerden korkunca jilete devam ettim ama bu ay agdaya gidicem 15 dk da tertemiz oluyosun
tarafından
Onuda bir ay bekliyorsun iyice uzasın diye kuaför almıyor
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben ağdayla alıyordum canım ama bende çok jilet kullandığım için sert ve yoğundu neyse 2 sene falan ağdaya gittim düzenli tam düzene girdi bu sefer de hamile kaldım ve virüs girdi devreye jilete devam ettim ama artık alamıyorum mevbur ağdaya gidicem yine doktor git dedi 32 haftalığım şimdi ama doğum yapar yapmaz lazere koşcam gerçekten artık bıktım bence sende araştır bi lazere başla kurtul
tarafından
Çok bıktım bende ya burayı tam bilmediğim için başlayamıyorum
(421 puan) tarafından
Araştır canım illaki bulursun iyi bi yer benimde hiç fikrim yok bende araştırcam bi doğurayım hayırlısıyla hemen lazer zayıflama vs bıktım bu halimden :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 358 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 264 göst.
8 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...