0 oy
440 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar artık çok yoruldum bezdim aslında nerden konuya baslayacagim onu bile bilmiyorum taşınıyoruz eşim asker tayini çıktı ev falan tutuldu yerlesicez yani ben seviniyorum bunlar için ama eşim sürekli bi sıkıntı çıkarıp benle kavga etmeye çalışıyor biz evi babamla aradık onun tayin işlemleri bitmediği için gelemedi daha iki gun boyunca gezdik düzgün bir ev bulmak.icin annem.bebegime bakti ayaklarim su toplayana kadar uğraştım biraz daha ekonomik olsun biraz daha güzel.olsun diye neyse sonuç olarak güzel bir ev tuttum hem bütçemize göre hemde içime sindi babamda benimle birlikte helak oldu yeni atamadığımız yere daha once ne babam ne de ben giymemiştik ordaki akrabalirimz da bize yardım etti saolsunlar iki gun boyunca işi gücü bırakıp bizi gezdirdimler iki ikisi de nobetli çalışıyor nöbetten çıkıp uykusuz kalıp bize yardım ettiler evlerinde ağırladılar akşam eşime dedim ki yerleşince onları yemeğe alalım çok yardımları dokundu diye tutturdu ne meraklisin kârı koca misafir ağırlamaya gelmesinler sadece karısı gelsin siz kadin kadına oturun ben kimsenin kocasıyla karımı oturtmam kıskanırım diyor ama kisnadigindan değil ruh hastası olduğu için böyle yapıyor kıskanan adam kendi iş yerinden arkadaşlarını da getirmezdi evimize onlardan neden kıskanmadın o zaman diyorum onları tanıyorum diyor bende akrabalarımı tanıyorum dedim sende tanımaya çalışsan ne kaybedersin dedim ağzına geleni söyledi ben sen domuz soyundan geliyorsun ben senin ne mal olduğu biliyorum bizimki sevgi evliliği değil mecburiyetten evli kalıyoruz çocuğumuz olduğu için falan dedi bende sen sınır ev ruh hastasisi ne bana koca ne çocuğuma baba olur senden dedim boşanalım istemiyorum senin gibi bi sınır hastası psikopati daha fazla avutmak dedim tamam dedi sizce nasıl bir tavır takınayım iki gündür çocuğu görmek için bile aramıyor 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esin saçmalamış ama sende Çok ağır konuşmuşsun domuz soyu ne demek tövbe estağfurullah 
(7,158 puan) tarafından
Hayır eşi ona oyle demiş
tarafından
Nokta virgül olmayınca bu kadar anlayabilmişim sağol canim
tarafından
Eşim bana dedi onu canim
-Reklam-
0 oy
(677 puan) tarafından
Şu an tayin nedeniyle falan streslidir keşke gemen yemeğe falan alalım demeseydin.yeni yerinize yerleşseydiniz ve zamanla akrabalsrını o tanıyıp güvenini kazanırdı.fazla üstüne gitmişsin ve ağır konuşmuşsun.
tarafından
Domuz soyu diye o bana dedi canım ayrıca zaten yerleşelim de öyle.alalim yemeğe dedim ama onu da kabul etmiyor
(677 puan) tarafından
Ya kusura bakma ben sen dedin zannettm.tayin dönemi yeni yerler yeni koşturmacalar çok yoruyor insanı.ama eşin seni seviyorki kıskanmış bence alttan al sen ara.yeni yerinize yerleşincede çok üstüne gitmeden konuşursun tanıştırırsın akra ba larınla
tarafından
Canım kıskansa kendi iş yerinden arkadaşlarını da getirmez eve
(677 puan) tarafından
Şuan senin akrabalarını tsnımıyor ya ondan kıskanmıştıe ama iş arkadaşlarını tanıdığı için güveniyordur.
0 oy
tarafından
Söylemesi gereken ne kadar ağır hakaret varsa saydınız daha tavrın önemi mi kalmış ki 
tarafından
O bana domuz soyundan geliyorsun dedi canim bende ona sen ruh hastasısın dedim
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Boşanalım demişsin ve hakli olduğun noktalar var ne yapabilirsin ki eşinin  biseyler yapması lazım tabi boşanmak istemiyorsa
0 oy
(1,423 puan) tarafından
Okurken benim bile moralim bozuldu allah yardımcın olsun çok ağır hakaret ler etmiş
0 oy
tarafından
Esin çok nankör bir insanmış sakın arama taviz verme canim allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Çok ağır konuşmuş ve gerçekten ruh hastası eşin sakın arama o arayana kadar 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 249 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 1,075 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Duygusal (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 701 göst.
15 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ayseyildiz (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 227 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,298 puan) tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,486 cevap

35,954 kullanıcı

...