0 oy
785 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merabayın hatunlar nörüyonuz bayağıdır görüşemiyoruz :)))) & 

11 Cevaplar

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Merhabaaaaaaaaaaa hos geldin seeen nasilsin?Hiiicccc oturub dogmami bekliyorum ben:)))
tarafından
İyiyim bende sabırsızlıkla bekliyorum doğurmayı artık zor gelmeye başladı son 74 gün ama geçmiyor sanki ne bilim
(1,254 puan) tarafından
Senin yine 74gunun var hala benim son 9 gun gecmek bilmiyoki bilmiyo agrimda yok suyumda gelmiyo oylece evde kala kaldim hic bir tik yok hastane cantamda hazir bende hazirim ama bebek gelmek bilmiyo..
tarafından
Hiç ummadığın anda gelir canım :)) benim de eltimin 6 günü kaldı bakalım bekliyoruz ne zaman doğuracak
(1,254 puan) tarafından
InsAllah sag salim dogururuz
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Niye geldin ☺☺☺

Hadi neyse geldin bari hoşgeldin ☺
tarafından
Giderim bak küserim size giderim çok ararsınız beni :)
(4,875 puan) tarafından
Tamam hemen alınma ☺☺☺ dur durduğun yerde
tarafından
Hamilelikte hormonlar tavan bak küserim he ona göre :))
0 oy
tarafından

Norek aaa bacım göbek sisiriyoruz :)

tarafından
Valla ya geçmiyor bi türlü hele ki şimdi yaz geldi hava mis gibi hiç zaman geçmiyor bütün gün evde otur otur zaman geçmiyor
tarafından
Tam agustasa denk gelicek bir de ondan tedirginim
tarafından
Benim de temmuz ne güzel işte hava sıcak olacak hasta olacak falan diye korkmayız
tarafından
Öylede sıcak da o çocuğu nasıl giydirecem onu bilemiyorum ya
tarafından
Benim oğlum geçen sene haziran da doğdu sadece zıbın giydirdim valla çok sıcaktı çünkü
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kayıp ilanı versek yeriydi valla kız :D nerelerdesin 

tarafından
Vereydin ya :)) hiç düşünmedin mi acaba organ mafyası mı kaçırdı tefeciler mi kaçırdı diye ne biçim arkadaşsınız siz ya
(3,695 puan) tarafından
Kız  gunlerdir kaynanayla cebellesiyorum. Ben  de eskisi kadar girmiyorum kafamın dolulugundan. Arada bakıp çıkıyorum. Ama seninle haticenin yoklugu baya belli oluyo yorumlarda filan goremeyince  :)) ❣
tarafından
Valla buraya girmeyince insan bunalıma giriyor bağımlılık yapıyor çok fena
(3,695 puan) tarafından
Aynen ne olursa olsun bi bakıp çıkıyorum yine de ☺
tarafından
Sorma ya valla buraya girince işi gücü unutuyorum o yüzden işlerim bitmeden girmiyorum genelde
0 oy
tarafından

Oooo kimler gelmis:))) hos hosdiiiiiiiiiiiiinnnn nerelerdeydiiin.;)) Benimde paket yok ya fazla giremiyorum vifi de bi cekiyo bi cekmiyo:)

tarafından
Benim de İnternetim yoktu valla buraya o kadar çok giriyorum ki fatura günü gelmeden İnternet bitiyor :)
0 oy
tarafından
Hoşgeldin kizçeee nerdesin sen yhaaa:))) haticeyle bi kayboldunuz daha da görünmediniz:))
tarafından
Yaaa öyle mi hanfendiiii:)))
tarafından
Evet canım Hatice dedi ki burda aşkımıza nazar değiyor gözlerden uzağa gidelim :)) şaka bi yana oda görünmüyor yok ortalıkta haberin varmı
tarafından
Onun da neti yok dün babasından bağlandı bugün yüklicem dedi ama bilmiyorum. O da meltem yanımda deyince şaşırdım:)))
tarafından
Öyle mi dedi :)) ayyy aşkım benim her ne kadar uzakta olsa da kalplerimiz bir bizim :)))
tarafından
Bak sen :))) post açmıştı ordan Öyle demişti:))
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Hoşgeldin canım hazırlanıp kayınvalidemlere gideceğiz valla görümcemle bugün orda kalacağız iş tutacağızz :)
tarafından
Ramazan yaklaştı ya herkeste bi temizlik telaşı var
0 oy
tarafından
Napalim doğurmaya calisiyorim ama olmuyor gelmiyir hanımefendi :) sen napiyon
tarafından
Bende 74 gün geçse de doğursam diye bekliyorum napim geçmiyor zaman korkuyorum bi yandan da ama korkunun ecele faydası yok malesef
tarafından
Valla cnm emin ol bu son günler hiç geçmiyor valla çatlıyor insan :(
tarafından
İlk oğlum da zaman çok çabuk geçmişti ama şimdi geçmiyor ikinci diye fazla heyecan yokmu ondan mı anlamadım kii
tarafından
Valla beni birazda korku bastı açıkçası doğum korkusu :(
tarafından
Bende de var o korku yaaa
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Hoş geldin kız nerelerdesin kuzum 
tarafından
Burası çok İnternet yiyor canm ya fatura günü gelmeden İnternet bitiyor :))
(4,756 puan) tarafından
Haklısın canım benim valla bir hafta olmadı yükleme yaptım net bitmek üzere kuzum
0 oy
(571 puan) tarafından
İyi nörekkk sen nörüyon :D
tarafından
Nörim anam benim velet bıktırdı beni hava güzel ya balkondan içeri girmiyor içeri sokuyorum kıyamet kopartıyo esir kaldım balkonda
(571 puan) tarafından
Ne güzel işte mis gibi hava
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Iyiz giiiii nörek bende giremedim bugün sen nörüyon bakim  :)
tarafından
Nörim valla hamilelik beni zorlamaya başladı gece uykusuzluk başladı yatınca bütün vücudum ağrıyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 449 göst.
0 oy
10 cevap 660 göst.
22 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤Minik anne❤ (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 352 göst.
17 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,921 göst.

376,781 soru