0 oy
1,582 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Canınız çekmesin aksama yemek yaptım lahmacun dedim ki aileleri çağırayım hep beraber oturalim yiyelim. Güzel vakit geçirelim diye. Ne zamandır kaynanaula zaten aralarimiz iyi değil düzelir moral olur diye cagirdim annem gil ablam gil onlar var işte. Sofrayı serdik yemekten yemeye başladılar kaynanam ablama dedi ki nazan senin yemeklerin çok güzel oluyor ellerine sağlık harika olmuş dedi ablamda ben hiç bir şeye elimi sürmedim hepsini kardeşim yaptı dedi olsun ben sana diyorum dedi. Gözlerim doldu ama sofradan kalkmayayim ayıp olmasın dedim zorla yemeğimi yemeye çalışıyorum. Sonra durdu şimdiye kadar herkesin kekini yedim hiç kimse bizim gelin kadar güzel yapamıyor bizim gelin harika yapıyor dedi bahsettiği kaynımın nisanlisi. Ben olsam haticenin keki derdi. Resmen sofranın ucunda ağlamaya başladım annemgille göz göze geldik herkesin morali çok bozuldu. Sonra yine diyor ki bunun çocuğuna doktor ilk kız dedi sonra erkek cıktı " bu" diye hitap ettiği ben oluyorum. En son dayanamadım sofradan kalktım ben doydum dedim. Dışarıya çıktım hungur hungur ağlıyorum. Bana her zaman boule hayatı zehir etti ben biseyler düzelsin diye uğraştıkça hep böyle yaptı hep kaynanalik yapayım diye uğraştı. Hamile halimle beni böyle üzüp kırıyor ya hakkımı asla helal etmiyorum ona. ALLAH affetsin ama ben affetmiycem. :'(

28 Cevaplar

+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Niye ağlıyorsun ki böyle sessiz kalıyorsun yemekler güzel yapmış dediğinde o değil ben yaptım afiyet olsun de kek onun güzel dediğinde iyi ne güzel yarın onun da beğenmez sin sen de o düşünsün sen niye ağlıyon bifshs da çağırma 
tarafından
Bitti zaten bundan sonra asla gitmiycem eşimde gitmeyiz boş ver ağlama diyor ama çok kötüyüm ya Nasıl bir insan bu kadar kötü olur
(12,777 puan) tarafından
İçi kötü çünkü bosver
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Niye iyi niyet gösterip çağırıyorsun hamile halinle kendini yoruyorsun bi de uzerine kalbin kırılıyor canim? O sana o sekilde davraniyorsa sen de koy mesafeni yüzüne bakma.
tarafından
Bu son ztn eşim gitmeyiz bir daha görüşmeyiz olur biter dedi. Ama şimdiye kadar çok kırdı hakkımın gramını helal etmiyorym.
(265 puan) tarafından
Aman kendini hic uzme ve ezdirme
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kaynananalr hep böyledir illa ki bir gelini daha çok severler diğerini hic . Aldırma alışmaya çalış.  Gerci ben olsam susmam ama sen naif birine benziyorsun kalp kırmak kabe yıkmak gibidir üzme kendini allah goruyor 
tarafından
Çok kötüyüm öyle ağlıyorum şuan
0 oy
tarafından
Bir dayanırım iki dayanırım üçüncüde boğazına dalarım onun pislik karı 
tarafından
ALLAH da affetmesin hıçkıra hıçkıra ağlatıyor beni yazık hiç kötülük yapmadım hiç kötülükle yaklaşmadım
tarafından
Asla helal etme senin eline düşsün sana muhtaç olsun
tarafından
Olmasın benim elime de düşmesin kıyamam yine bakarım ben. Ama rabbim bir an önce sorsun hesabını
tarafından
Benim kaynana da ben gelin geldiğim zamanlarda büyük altını övüp durardi şimdi beni arıyor keşke burda yanımda olsan diye onunla beraber yaşamamı istiyor ama ben yaşamam
tarafından
Inşallah beni mumla arar
0 oy
(229 puan) tarafından
Afedersin ama bi laf bilir misim s.... hora gecer diye ben bunun dogruluguna inaniyorum artik yapmican hic bisey o zamn iyisin.
tarafından
Yapamiycam BITTI
(229 puan) tarafından
Vallaha ben yapsamda kotuyum yaomasamdaa o yuzden yormuyorum artik kendimi ne hali varsa görsün.  11 yilimi yedii
tarafından
Artık bende bıraktım bu son noktaydı
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Madem huylarını biliyorsun hamile halinle ne diye uğraşıyorsun iyi niyet tamam da iyi niyetide anlayana göster be bacım boş yere üzdün kendini 

Esin hu duruma ne tepki verdi allah aşkına 
tarafından
Eşim gitmeyiz bundan sonra bitti diyor. Kaybettiler onlar digor.
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Sende yapma canım hep iyi olmaya çalışma iyiler yaranamıyor maalesef fettan olmak lazım hiç üzülme Allah bilir görür yaptığını boşver takma kafana 
tarafından
ALLAH biliyor ztn Ama için icime sığmıyor aglayasim geliyor öyle:(
(2,002 puan) tarafından
Ağlama canım bebisini üzme Allah görüyor herşeyi yaptığın iyilik seni bulur onun yaptığı kötülükte onu bulur Allah ıslah etsin
tarafından
Gözlerim dolu dolu misafir var diye aglayamıyorum da ana gerçekten iynenin deliği kadar hakkım olsa da haram olsun
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Senn suçun heo böyle yapan birini niye cagirip muhattap oluyosun hic ilgilenme mecbur kalinca görürsün onda da mesafen olur böyle yapmaya guc hakki yok 
tarafından
Eşimin kalbi kırılmasın kendi aileni çağırdın benim ailemi çağırmadın demesin diye cagirdim
(1,113 puan) tarafından
Simdide senn kalbin kirilmis esin ne dedi bu durumda
tarafından
Bundan sonra gitmeyiz görüşmeyiz dedi
0 oy
tarafından
O kaynana var ya b.ok yesin hemde en buyukunu anca yeter çünkü pislik lanet 
tarafından
Nasıl ağlıyorum ya şuan:( yazık ona açıyorum benim gibi bir insanı kaybediyor
tarafından
Ağlama değmez canım pislik ya nankör Allah sana muhtaç etsin hakini helal etmemekte çok haklısın ben senin yerinde olsam o karıyı dilini koparırdım
tarafından
Keşke bende yapabilsem ama ben Allahtan korkarım
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Boyleleein cani cehenneme ne diosa desin boswer bidaha deger verme deymez bunlara
tarafından
Değmez ztn. Vermiycem. ALLAH bildiği gibi yapsin
0 oy
tarafından
Uğraşma arkadaş öyle insanlara o boncuk gözyaşını dökme !!! Çağırma o kadını aksine ananı bacını çağır ye iç kocanda ağzını açarsa ahanda böyle böyle de nefret ediyorum boyle insanlardan nefret
tarafından
Işte eşim jzulmesin diye hep alttan alıyorum ben annesi babası sonuçta üzülür diyorum hep
tarafından
üzülü versin valla o kadına o gözyaşları dökülen e kadar ya kusura bakma cidden biraz anasına sesini çıkarsın eşin
tarafından
Evet ama diyor kocaman kadın ne diyeyim kaç kere söyledim hala aynı diyor
0 oy
(677 puan) tarafından
Ağlayarak ve sofrayı bırakarak ona istediğini vermşşsin cnm tam tersine evet ablam çok güzel yemek yapar deseydin.öbür eltinin yaptıgı kekede evet bende çok beğendim marifetli deseydin.böylelikle onu kıskanmadıgını kaale almadıgını gösterirdn ve sen üzülmedipin için o da mutlu olamazdı.kaynanaların amacı gelinlerini üzmek bende ilj başlar senin gbydim ağlardım küserdim.ama şimdi böyle mücadele etmeyi ögrendm.se

.ağlayarak üzülerek ona istedgni cverme her zaman mutlu görün seni bir lafls yıkamayacagını anlasın
tarafından
Ben kıskanmıyorum o kızı ztn.
0 oy
(10,373 puan) tarafından
Kıyamam sana bacım nasıl üzülmüş ya ben anlıyorum seni ama tavır koy tatlı olursun o zaman. Üzme canını sen üzülünce yavrun da üzülür içinde 
tarafından
Hıçkıra hıçkıra agloypeym :(
0 oy
(1,826 puan) tarafından
O karının suyu belli canım yeni gelini gelsin onla da aynı moda gecer merak etme bakalım o zaman kimle nispet yapacak hıc takma svemıyo madem seni sen de kapını acma 
tarafından
Acmiycam bu söndü zaten
0 oy
tarafından
O oyle konusurken susan eşinin, annenin, ablanın, babanın hatası. Hamıle halınle aglarken sana laf soylettıren aglatan kayonvalıden olacak kısıye bır Allahın kulu cıkıpta sen ne dıyosun dıyemedj mı gercekten yuh ya. 
tarafından
Hasta benim kaynanam annem hep boş ver hasta kadın huyu bu diyor ztn
tarafından
Hasta ise eşinin cevabını vermesı gerekırdı. Usuluncede aılenın cevabını vermesı gerekırdı. Allah yardmcın olsun gercekten hamıle kadını uzmek gunah. Allah sorar.
tarafından
Inşallah sorar tek dayanağım rabbim
0 oy
tarafından
Kız hata sende ne var da çağırıyon böyle insanı? Sessiz kalma kuzum sen de 
tarafından
Eşim dedi onları da çağıralım diye bende kalbi kırılmasın diye cagirdim
tarafından
Ha o zaman başka kuzum anladım. Olsun artık boşver üzülme
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Simdi yeni gelinle cicim ayı övsün bosver onu. Alınca görür anlar senin degerini takma kafana bosver
(1 puan) tarafından
Canım seninki yine herkezin yanında içini dışa vuruyor bak esin bidaha gitmeyiz ağlama demiş benim cadı kaynanam oğlu yokken fallik kadın diyor bana neler yapıyor eşim gelincede meleğim diye sesleniyor kimseye inandiramiyirum kötü oldugunu
tarafından
Ses kaydı al o zaman sende
0 oy
tarafından
Canim konussana karşısında oyle aglayipta kendini savunamadigin icin belki ustune cok geliyordur iyilikte yaramiyor ya zikkimin kökünü yesin 
tarafından
Evime gelmos misafir laf söylesem ben suçlu olacam o yüzden ses etmedim
0 oy
(377 puan) tarafından
Canim aynisini bende gecen sene iftarda yasadm. Ailemle esimin ailesni cagrdm bzmkilerden once onlar geldi annesi falan annemlern gelmesni istemedi hemen yemklernj yiyip kalkti gttiler cok uzulmstm ailemi kuck goryolarms gbi annemle iki dkka otrmadi bile o kdr hazrlk yapmstm yedi hepsinden kaynanam eve de gdip demis cok acim hc bsey yiyemedm yemk koyun bana. Bende hakkimi helal etmyorm ddm zehir zkkm olsn yaptiklarm ddm. O kdr zoruma gtmstiki. Napsan yaranamiyosn malesef. Ama bu dunyada olmasada obur dunyada hepsnn hesabi var. O yzden bnde cogu kez esim uzulmesn dye tartsma ckmasn dye susarm. Allah mutlaka onun hesabini sorcaktir cani gonulden inaniyorm buna
tarafından
Bende inanıyorum rabbime. Hep ona sığınıyorum. Bende hep eşim için susuyorum ztn.
0 oy
tarafından
Diyeydin ya ben yapmışım diye kızarak bide niye ağlıyorsun ki anlamadım ben olsam ailemle konuşup onu kaale bile almazdim böyle söyledikten sonra
tarafından
O anlamaz ki öyle şeylerden

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,645 göst.
0 oy
38 cevap 593 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 352 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
+2 oy