0 oy
695 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Eşimle severek evlendim cok ilgiili biridir coğu kez kız sahte hesaplardan denedim yeri geldi arkadaslarımı arattım denedim ama hepsinden geçti karı kız ayağı olmadınden artık eminim bana karsı cok iyi işten gelse öper sarılır evine sadıktır lakin tek sorunum terbyesiz içerikli sayfalara girdiğuni gördüm bunu nasıl ona  anlatırım telefonunu gizli aldım sinirlerim bozuldu ona ne demem lazım nasıl anlatmam lazım

14 Cevaplar

0 oy
(6,679 puan) tarafından
Azerisiz??neden onu boyle şeylerle sinamaya caliştiniz?şupe duyucaginkz bir şeymi yapdi??
tarafından
Kiz nerden anladin azeri oldugunu
(6,679 puan) tarafından
Lakin ve terbiyesiz lafindan ))
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım sen esine guveniyomusun?  Kocan bi hata mı yaptı onu denedin eğer yapmadiysa sende sorun olmalı kuruntu yapmışsın. Terbiyesiz icerikli sayfa dediğin şey genellikle çoğu erkeğin girdiği bi sayfa. Benim eşim yaptığında direk sorarım yüzüne sordum da yani eğlenceli mi bari diye. Bence eşini denemen hoş olmamış.
(52 puan) tarafından
Esim yakışıklı biri ve sürekli sosyal medya hesabından mesajlar geliordu cok yakısıklısnz tanısalımmı diye ama hemen bana diyodu bende bi süphe iste bide ben yazaym dedim
(581 puan) tarafından
Canım herkesin eşi kendine göre yakışıklıdir. Ama es devamli denenmezki. Direk yüzüne sor ozaman neden böyle sitelere giriyorsun diye için rahatlar
0 oy
tarafından
Canım adamın içinde varsa sosyal medyadan değil dışarda da yapar yapacağını. Denedikçe kendini üzersin sen. Ha haram olan bir video ya bakmış ha biriyle yatmış aradaki fark ne ten ten tene değmeden zina olmaz diyenşer de çıkar. Ama göz zinası da büyük haram dır. Yerinde olsam alırım telefonunu elinden atarım eline bir tuşlu telefon 
0 oy
tarafından
Bu kadar iyi bir insanı neden hep kontrol etme isteği yaşıyorsunuz?
0 oy
(12,852 puan) tarafından
İnsan güvenmediği biriyle neden evlenir ki bu kadar denemek de insanın psikolojisini bozar 
(52 puan) tarafından
Allah sizə hər kəsə güvən hissi verir siz cok güvenisenz masallh
0 oy
(344 puan) tarafından
Takıntı yapma  canım sürekli kendini üzersin yapmayacağı varsada yapar sonra aklına sokma izliyorsa al karşına konuş bebeğiniz olacak haram şeyler sokmayın bakara suresini aç evde bol bol kendi kendine okusun hane içindeki huzursuzluğa iyi geliyor 
0 oy
(21 puan) tarafından
Ben seni çok iyi anlıyorum canım, bende denemiştim ama sadece 1 kez :) içim rahat etsin istedim. O sayfalardan bende rahstsiz olurum, aldatılıyormuş gibi hissediyor kendini insan. Onları izleyip düşleyip, o an eşinden değil izledikleriyle mutlu oluyorlar. Ben bunu eşimede sordum neden izler erkekler diye? Onlar ama asla bizim gibi düşünmüyor, aldatma gibi görmüyolar.. iki taraf çok farklı bakıyor bu konuya.. 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Madem sana bu kadar ilgili neden deniyosun ki adamı.  Videoya gelince de  uzatmaya ya da soracak kelime aramaya hic gerek yok direk söyle neden izliyosun diye. Hatasını anlasın.
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Azerbaycanlisiz deyesen?Bu bezi kisilerde olur uzme ozunu sadece sorus gor niye o videolara baxir ve o seyfelere niye girir herhalda etdiklerinin cavabin vermeyi bacarar...
(52 puan) tarafından
təşəkkür edirəm
(1,254 puan) tarafından
Deymez canim)
0 oy
(99 puan) tarafından
Burda konu kadinin kocasini niye denedigi veyahut guvenip guvenmemesi degil bunu sorgulamak enteresan! Kadin bisey görmüş soylemek istiyorum ama yolu nasil olmali diye sormuş..

Kirmak ve yanlış düşünmesinin onune geçmek istiyorsun sanırım canım tlfnunun geçmiş wep kaydindan gördüysen eğer; daha once onun tlfnunda biseye baktığını ve hangi site oldugunu hatirlamadigi icin gecmise baktigini söyle ve daha sonra onlari gördüğünü söyle en kibar bu sekilde soyleyebilecegini düşünüyorum.
(52 puan) tarafından
En mantıklı en anlasılır cevap bu olmus sağol canım
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Senin yaptıklarını ben sevgiliyken birde nişanlıyken yapıyodum  canım amaa nasil oldu anlamadım artık hiç bakmıyorum valla ama ona hep söylüyorum yapacaksan yada yapacak olacaksan çocuğun gelsin aklına benden utanmiyosan ondan utan diyorum
(52 puan) tarafından
Ya canim güvenle alakalı değil aslında ben emin olmak icin yapmıstım hangiimz yapmadıkki bende iyi biri sadık biri fakat neden bu sitelere bakıyor sorusu uyandı sadece ama herkes neden deniyosn a takılmis
0 oy
(300 puan) tarafından
Sende benim gibi çok şüpheci birisin demek ki. Madem esine sürekli mesajlar geliyo seni rahatsız ediyo o zaman şöyle sosyal medya hesabini kapatsin yada en azından madem kullaniyo resmini paylasmasin. Uygunsuz içerikli sayfalara da gelince bende eşimden şüphe ediyorum ama hiç kontrol etme imkanım yok ayrıca da görmek de istemem midem bulanir. Zaten evliyken neden oralara bakma gereği duyarlar aklım mantığım almiyo. RABBIM hidayet versin akillarini gözlerini kalplerini helalinden başka harama kaydirmasin. O da bi nevi göz zinası ve haram. Rabbim muhafaza eylesin...
0 oy
tarafından
Ona yapacak bişey yok alışmış denekki o 
0 oy
tarafından
Biz yeni ewlendiğimizde telefonunu kurcalarken eşiminde uygunsuz videolar izlediğini fark etmiştim aldım karşıma konustum ben de mi sorun var yetmiyor muyum yada ne bikeyim eksik olan nedir falan dye birazda sitem etmiştim oda aksine cok mutlu oldugu falan söylemişti ama bekarlıktan kalan akıskanlık diyip tamam  olmaz diyio konuyu kaoattığı halde biraz aradan sonra tekrar karsılasınca biraz daha sert bi şekilde kızmıstım o gün bügündür denk gelmiyorum myle bişeye hatta burda böyle postlar acıldıkca bi defa sordum ewli bir erkek neden böyle  bişeye ihtiyaç duyar diye bendeki bekarlıktan kalan bi şeydi sonra sen konustukdan sonra yapmadım görddün mü hiç dedi yani uzun lafın kısası al karsına gğzelce konus baktın olmuyo çirkefleş :)))

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,422 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Busem (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 665 göst.
0 oy
51 cevap 1,832 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Papatyamm (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 862 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu