0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (5,376 puan) tarafından
Ömerin gözü kanlandı zaten hep ovuyo gözünü uzun zamandır alerji mi ne bilmiyorum ovmaktan zarar vercek bastırıyo bide gülsuyu ile sildim hakiki köyden gelmişti napsam başka sağlık ocağına götüreyim mi anlar mı off hastaneye de gidesim yok bunu yaşayan var mı neden olur ne yapabilirim kızlar 

9 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Çay demiyle pansuman yap cnm. Ii gelir doktorum bana bile onu tavsiye ederdi.

Birde göz yasartici damlalar var ama cocuk icin kullanilirmi bilmiyorum. 
(5,376 puan) tarafından
Çay yaptm kuzu bakalım inşallah geçer bide dr a götürcem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebe sampuaniyla güzelce yika . Benim kız da öyleydi göz doktoruna götürdüm alerji dedi güneşe çıkmasın dedi damla.verdi bide göz yakmayan şampuanla iyice yıka dedi
(5,376 puan) tarafından
Hangi şampuanı kullanıyon kuzu peki
tarafından
Johnsons almıştım
0 oy
(10,561 puan) tarafından
Cnm çok.kasiyorsa alerjidir bi hastaneye mi götür sen 
(5,376 puan) tarafından
Evet çok kaşıyo ya kış derken virüs derken hep ihmal ettim yavrumu uzun zaman oldu hep ovuyodu zaten :(
(10,561 puan) tarafından
Cnm virüs bitmez onun için ihmal.etme al tedbirini bi götür
0 oy
tarafından

Sallama cay varsa yada demlik poset demle onu hafif sık  o cay posetini gozlerine koy cay iyi geliyo yada pamugu caya batir onukoy

(5,376 puan) tarafından
Evet aklıma geldi çay aslında ama yapayım bari zararlı bşy değil sonuçta
tarafından
Yaani
0 oy
tarafından
Canim eger 5 ay üstü ise devamli gozunu ovalama sebebi ya alerjisi vardri kasinti goz cevresinde kızarıklık ve sulanma ile anlarsin. Allah korusun gormesinde sıkıntı vardir ondan rahatsiz oluyordur  orta kulak iltihabı olabilir uykusu almiyor olabilir. oyun icin yapıyor olabilir bizler gozlerimizi ovusturunca cıkan minik renkli seyler varya onlari keşifedip onu oyun saniyor olabilir buda bir zaman sorna geciyor. 

Kizariklik için ılıksu degilde biraz serin su ile gozlerini sil canim. InsaAllah onemli birsey yoktur.
tarafından
Evet canim anladim bence bir goz doktoruna goturmende fayda var. Ailenizde gozluk kullanan veya goz problemi olan var mi canim
(5,376 puan) tarafından
Benim göz tansiyonu yüksek hep ama bilmiyorum ki canım normal yaşla alakalı annem fln gözlük kullanıyo tabi
tarafından
Gostermekte fayda var canim ayiric cok fazla kalabalik degil hastaneler guveble tedbirini alip gidebilirsin oglumun ameliyati icin devamlu buarakar gidip geliyoruz egitim arastirma olmasina ragmen gayet sakin.
(5,376 puan) tarafından
Tmm kuzum saolasın götürcem inşallah olmicak böyle ya :/
tarafından
Ihmale gelmez canım her organ degerlidirde goz bir baska degerli ve narindir. Tekrardan gecmis olsun canım
0 oy
(48,735 puan) tarafından
alerjidir kasiniyodur el surdukce daha çok yanar oamuk veya selpak islat gözüne koy alsin kasintisini
(5,376 puan) tarafından
Tmm canm tşkler
0 oy
tarafından
Benim oğlum da olur hep alerji falan oluyo eczacı damla veriyo damlatiyirum
(5,376 puan) tarafından
Bende gideyim dr a bakalım ya inş geçer saol canm
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canım bence doğal yöntemleri kendin deneme.. bizde de olmuştu enfeksiyon kapmış gozu.. göz hastaneleri oluyor oraya goturebilirsin daha güvenli geçmiş olsun kuzuya 
(5,376 puan) tarafından
Tşkler canım götürcem bakalım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fidan5555 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fidan5555 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
0 oy
9 cevap 536 göst.
6 Mart 2021 Aile kategorisinde Mervenur22 (73 puan) tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,518 cevap

34,953 kullanıcı

...