0 oy
534 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Muhakkak her annenin basina geliyordur diye tahmin ediyorum oğlum 9 aylık kucağıma alırken parmağını aniden gözüme soktu biraz ağrıdı sonra baktım kızarmış damarlı damarlı internetten araştırdım galiba kör olacam :D tövbe tövbe yarı yarın sokağa çıkma yasağı var pazartesiyi beklesem olur mu yoksa sizce acil gideyimmi ? Ağrı , gözde yaşarma , bulanık görme yok 

9 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Patates ve salatalık koy gözüne çayın tilfiyla sil bide ama sabaha geçer bisey kalmaz
(73 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım dün gece yaptım bugün biraz azalmış benden snaa +1
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Geçer hemen kaç kere yaşadım olayı su vur canim
(73 puan) tarafından
Geliyorum gidiyorum su vuruyorum ya
0 oy
tarafından
Kız internete bakarsan 3 günlük ömrün kalmıştır ☺️☺️☺️
(73 puan) tarafından
Vallaha ya okudum sürekli diğer sağlam gözümü kapatıp diğer gözümle etrafa baktım korkudan :D
tarafından
Ahahaaa allah seni ☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Oglum 10 aylikken benim.gozumu cizdi 
tarafından
Sürekli yaslar akti felaket batti doktora.gittim.goz bebegimi cizmisti birgun boyunca bantli kaldi sonra  damla verdi
(73 puan) tarafından
Bende hiç bir agri sizi yok ay
0 oy
tarafından
Darbe almasından kaynaklı olmuştur canım belki birazda mikrop kaptıysa çay demi ile oansuman yap o rahatlatır eğer yanma acı varsada patates dilimi koy gözüne beklet oda yatıştırır gözünü 
(73 puan) tarafından
Aynen kuzucum onları yaparım :)
0 oy
tarafından
Ay geçmiş olsun zeyneptos da geçen bana yaptı 1 saat gözümu açamadım 
(73 puan) tarafından
Yok kız bende hiç bir şey yok ama iyi kızardı
0 oy
tarafından

Aynilari bana da oldu ama ben yerde uzanirken oglum resmen emzigini firtlatmisti gozume:D o zman cok kizmistm tabi bakma güldüğüme :D

Doktora gitmek aklima gelmemişti açıkçası gecer yani seninkide 

(73 puan) tarafından
Geçti ay şimdi hafiflemiş biraz sıpa ya daha el kadar anasını dövüyor :D
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ay geçen de benim öyle oldu çok canım yandı bir baktım kan toplamış ama şuan iyii  sert değdiği için oldu ağrı azalsin diye doktor damla verir
(73 puan) tarafından
Gitmedim acile felan ya ama korktumda göz bebeğine gelse kesin giderdim ama beyaz kısmında oldu şimdi çok şükür daha iyi
0 oy
(454 puan) tarafından
Ay ben eşimle sakalasirken terliği gözüne vurmuştum gözünün ici mosmor olmuştu ona birşey olmadıysa sana da olmaz :)
(73 puan) tarafından
Hahaha :D olmadı çok şükür ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
0 oy
8 cevap 114 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde busra8075 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fidan5555 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fidan5555 (17 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,321,150 cevap

34,765 kullanıcı

...