0 oy
331 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (224 puan) tarafından
Kızlar içim cok yanıyor daha doğrusu midem son bir haftadır meyveli soda içiyorm günde 2 kez acaba sıkıntı olur muu sade  maden suyu olsa neyse de meyveli içiyorm sürekli

8 Cevaplar

0 oy
(12,840 puan) tarafından
Meyveli içme sade maden suyu her gün 1 tane içrbilirsin bebeklerin kemik gelişimi için çok iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Soda nin içinde ki asit doğal olmadığından zararı da olacağını düşünüyorum ben sürekli doğal maden suyu içiyorum çünkü maden suyunun içindeki asit değil. Bence içme derim.
(224 puan) tarafından
Aynen o daha faydalı ama sevmiyorm onı cok zor içiyorum
tarafından
İçine bi kaç damla limon eklersen aroma verecektir. Öyle dene bi
(224 puan) tarafından
Denedşm canım yine içemiyorm bir şişeyi bir saatte zor içiyorum heralde o derece
tarafından
Hmm doğrudur bünyeden bünyeye değişir tabi bende üst üste 2 3 tane içerim mesela
(224 puan) tarafından
Aynen içen içiyor
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Mide yanmasına en güzel gaviscon surubudur  benim kadar mide yanması çeken biri yoktur doktordan istedim midem yanınca içerim  geçiyor 
(224 puan) tarafından
Benim daha yeni yeni olmaya başlafı özellijle geceleri yanıyor duruyor bi 10 dk sonra yine aynı
(4,875 puan) tarafından
Aynı  canım ben gece kalkıp ağladığımı bilirim. Şurup iyi geldi bana
0 oy
tarafından
Maden suyuna limon sıkıp iç canım daha faydalı meyveli sodalar gazoz gibi bir şey bide mide yanmasını geçirdi zannedersin ama sonrasında temelli miden yanmaya başlar ama maden suyu değil uzun süreli rahatlama sağlıyor 
(224 puan) tarafından
Aynen bi süre rahatlatıyor zaten aradan zaman geçiyor yine içmek istiyorm
tarafından
Aynen canım normal zamanda bile iyi gelmiyor bana gebeyken hiç yaramıyor en güzeli maden suyu
0 oy
(394 puan) tarafından
Canim meyveli icme sade iç  sodanin icine biraz limon sık bi cimdik tuz at ic ben hamilleigimde cok ictim mide yanmamdan dolayi
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Meyveli içme canim o zararlı ya çok çok maden suyuna limon sıkar içersin ben öyle yapiyorum
0 oy
tarafından
Mide yanmasindan birinin tawsiyesiyle kurtuldum hemde anında canım dene faydasni görceksin

1 su bardagı su

1 tatlı kasıgı karbonat karıstir we iç
(224 puan) tarafından
Şimdilik yok ama olduğunda deneyecegim inşallah cok saol
tarafından
Sende sağol canım⚘
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Valla suan 3ncu  içiyorum  normalde  1 Tane  içerim ama suan midem çok berbat  halde yanıyor napayım  artik.ama ben hiç meyveli  icmedim birde hep sade 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 380 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rozakayalp (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,552 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 626 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zeynnpp (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.