0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Merhabalar ben Doğu'da oturuyorum buraya geldiğimden beri yakın olan  2 tane arkadaşım var. Ama hemen hemen bir aydır aramıza soğuk girdi. Sanıyorum korona yüzünden. İzinden geldiklerinde 15 er gün gorusmemistim ama telden falan konuşmuştum neyse. Normalde herşeyi beraber yapardık şimdi ikisi bir yapıyor. Eşlerimiz de hep arkadaş. Önceden toplu dışarı çıkardık. Güzel vakit geçirdik şimdi toplu çıktığımızda ikisi yan yana oturup beni disliyorlar. Yetmezmiş gibi birtanesi arkasını dönüp oturuyor... Bu durumu takmıyorum desem bile üzülüyorum. Bugün rüyama bile girdi. Normalde olsa gerçekten takmam bana bunları yapan kişilerle bitiririm arkadaşlığımi ama hem arada kocam var hemde ben onlara zor zamanlarinda elimden gelen her şeyleri yaptım bebek arabalarını bile taşıdım hamileyken bukadarini söyleyeyim. Şimdi böyle nankörlük yapmaları zoruma gidiyor. Siz olsanız ne yapardınız ? 

11 Cevaplar

+7 oy
(1,657 puan) tarafından

Bende onlara dönerim totomu bı onlarda mı var göt :D

Ayrıca kocam vae arada dıyosun onlarında kocası var ama sana boyle davranabılıyorlar kendın ıcın yaşa arada kocan var dıye sana böyle davranmalarına izin verme 

tarafından
Helal kız sana
(113 puan) tarafından
Kocam var dedim şöyle ki : burda daha önce karşılaştım. Kadınlar kusunce kocalarda konuşmuyor. Bizimde öyle olur belki diyerek arkadaşıyla arasının açılmasını istemiyorum. Bu kızlarda, konuşuyorlar ama kusmedik ayağına imanı gevretiyorlar.
tarafından
O zaman sende onlara aynı şekil davran sorarlarsa bişey yok dersin
(1,657 puan) tarafından
Iste dıyorum kı canım onlar napıyosa sende aynen devam
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hiç işim olmaz . Alakami keserim , yapım bu. . 
(113 puan) tarafından
Bende öyleyim normalde
(7,118 puan) tarafından
Takma o zaman kafana canım.
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Virüsten kaynaklı zaten görüşmem. Böyle karakterlerle hiç görüşmem. Net.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Arada kocam var diyo isem kcoasi hı araya gelin Bi söyle niye böylesiniz de açık scik baktın devam ediyor koca VS dinlemem ben keserim sohbeti 
0 oy
tarafından
Bence konus canım bir sorun mu var aramızda dıyr
(113 puan) tarafından
Gururum el vermiyor ona ne yazikki
tarafından
Hıc muhatap olma canım mecbur degılsın benim de esim asker sevmediklerimlr gorusmuyorum ıs arkadaşsları sonucta bir sure sonra hayatımız da yoklar
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Taktigin belli takmasaydi nya Fettah ya rızık bu bu sabah sabahdsabah eder miydin kız :)

Takma canm hiç de arada esin olsun onlar takmiyrsa sen 10 takma yaptığın iyiliklerde ALLAH katında olsun böyle arkadaşların olmaması olmasından iyidir
(113 puan) tarafından
Üzülüyorum işte. Normal şartlarda olsa asla takilacagim karakterde insanlar değiller. Ama burdada 2 yılımız geçti beraber ister istemez insan üzülüyor bana karşı olan bu tavirlarina
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Önce sorarım istemeden bisey bi yaptim neden boylesiniz  diye baktım tavırlar aynı herkes yoluna ailem değil ya silemicem umrumda olmaz 
(113 puan) tarafından
Sormayada gururum el vermiyor açıkçası
(3,036 puan) tarafından
Bunda gururlanacak bisey yok eğer bi sorun varsa aklı başında bi insansa zaten söyler ha yok falan diye gecistiriyorsa tamam kardeşim dersin dahada muhattap olmazsın yoksa üzülen sen olursun
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Onlarda *** varsa bende de var dönerim bende nolmuş  yani :D saka bu yana kocam falan hiç umrum olmaz direk irtibatı keserim selam bile vermem
(113 puan) tarafından
Benim aldığım edep sırtımı bı başkasına döndürüyor. Onlar gibi yapamamki. Kocam şöyle umrumda. Burda baska arkadaşların başına geldi: kadınlar kusunce kocalarda konuşmuyor. Özdere aynı şey olur falan, bilemiyorum arkadaşıyla arasını bozmasın istemem
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Beni aramayani aramam 

Yanıma gelmeyenin yanına gitmem 

Kıymet bilmiyorlar baksana sende boşver 
0 oy
(497 puan) tarafından
benimde bı arakadasim öle çok samimiydik yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi sonra guruba biri dahil oldu bizim hatun 90 derece döndü aramaz sormaz oldu sonra bende aramadım sadece gurubumuz var ordan konuşursak konuştuk he neoldu halen anlamıyorum ama benim canımı yaktı bu davranışıyla onunda canı yansın istiyorum Allah'ın bildiğini kuldan niye sakliyayim 
0 oy
tarafından
Bende eşim polis doğudayım burda ya komşum var yada arkadaşlarım benimkilerde çok değişti Hatta hiç mesaj bile atmıyorlar bana, 7 aylık oldum onlar hala beni belki hamile değilim sanar düşün o derece. Üzülüyorum çünkü tekim ama napim :/
(113 puan) tarafından
Doğudaki arkadaslarinmi seninde
tarafından
Evet, hepsi değişti ne gelip ne gidiyorlar nede arıyorlar, 7 aydır hiç görüşmedik düşün hamile kaldığımı bile bilmezler. Hepsi havalanıyor bir saatten sonra, işte bizde polis olduğu için mecbur doğudayız ama çok yalnızım
(113 puan) tarafından
Üzüldüm durumuna bide hamilesin.. böyle insanlar neden var anlamıyorum. Bende onların en kotu anlarında yanındaydım. Herşeyi yaptım ama onlar bana sırt çevirdi nedenini bile bilmem. Canları cehenneme ne diyeyim

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 531 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 469 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 352 göst.
0 oy
27 cevap 703 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu