0 oy
1,585 göst.
Aile kategorisinde (357 puan) tarafından

7 aylık hamileyim zaten evin isini zor yapıyorum artik esim surekli eve birilerini getirir hiç bu kadın hamile demez Bn ona  desem Beni yerim dibine sokar kavga ederiz eşimin teyzesi hasta tedavi için bizim oturduğumuz şehre geldi istanbula burda evli kızı bide evli oğlu akrabalarında var esim aldı bize getirdi bir haftadır bizde kaldi bugün gitti oda yarın benim kayın babam gelecek teyzesiyle arası iyi olmadığı için esim gitmesine izin verdi yoksa hiç bırakmazdı teyzesi iyi biri allah var gitmek istedi kaç defa esim ısrarla bırakmadı kızıda bekar kızıda yanında çıldırdım oturup agliycaktim ev temizliği yemek bulaşık canım çıkıyor hiç esim acımıyor bana konuşulacak bir insanda degil okdr kötü huyları varki anlatamam sürekli bana çektiriyor ona bisey diyemiyorum beni rezil eder yani hamile benim esim demez bıktım artık ne yapacam bilmiyorum :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah yardimcin olsun canim senin esin en iyi sen bilirsin huyunu sen bisi yapamiyoken biz ne desek ne onersek ters teper :/

(357 puan) tarafından
Sağol cnm yinede
-Reklam-
0 oy
tarafından

canim benimkide oyleydi o karnimla bide misafirlere yemek vay temizlik ugrasirdim hic demezdi gunah bu kiza ama cocuk olunca oda goruyor herseyin zorlastigini cocuk birakmiyor inan yemegi bile zor yapiorm hatta genelde yapmiorm disardan yiyorz yani cocuk olunca duzelir insalah dua et

(357 puan) tarafından
Inş canım yoksa kafayı yiyecem tamm Bnde misafir severim başım gözüm üstüne ama herşeyin bir sınırı var ama bnm eşimin sınırı yok malesef
tarafından
merak etme cocuk oldumu duzelir gorur yani cocign birakmadigini suan seni anlamiyor hamilesin ama onun gibi rahat hareket edebilirsn saniyo
(357 puan) tarafından
Söylüyorum eskisi gibi hareket edemiyorum nefesim daralıyor iş yapınca belim ağrıyor arada uzanmam gerekiyor artık eskisi gibi değilim diyorum ama anlayan kim
tarafından
iste kendi cekmedigi icin anlamiyor bende esime soyluyordum ho ho sizde cok nazlisiniz diyodu eski kadinlar hemileyken her isi yapiodu falan diyodu ama simdi cocukta olunca goruyorki cocuk birakmiyor bi is yapayim yemek yapayim sesini cikarmiyor
0 oy
(19 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canm rabbim kocana anlayış ihsan etsin sıkma canını iki canlisin karnındaki yavrunu düşün sabret onun için canm 

(357 puan) tarafından
Bir hafta boyunca dayandım Bnde insanım sabah kalk kahvaltı hazırla temizlik yap çay demle ver meyve ver sonra akşam yemeği yap valla yoruldum teyzesi olmasa bu sefer arkadaşlarını takar peşine getirir oda olmasa evli kız kardeşi var iki çocuklu onu çağırır zaten kayın babam gelcek memleketten oda sabah 7 kalkar kalk çay demle kahvaltı ver ona gerçekten bunaldim artik
(19 puan) tarafından
Canm çok haklısın bunalmakta ama bebeğini düşün o doğunca düzelir belki eşinde.
0 oy
(17 puan) tarafından

Esin herhalde kalabalığı çok seviyor esin birilerini cagirmadan sen kendini bir yerlere davet ettirtsen yani sen misafirlige gitsen esinle mesela yakın akraba yada misafir geldiğinde yapamadigini ona göster yardım iste eşinden eğer o etmezse sende misafden iste yardım

0 oy
(13,489 puan) tarafından
Dayısı geldi bnmkinin 10 gün kaldı.
İşleri bitince bi defa arayp demiyolar sen nasılsın ne  yaptın  Giderken eşime kestrdi biletini. Ya biz kiradayız, hamileyim masrafımız kendimizr yetiyo. Öz dayı değk  üstelik  Babasının amcasının oğlu. Dayı diyo.
Adamın öz yeğeni hastaneye bi mnibs uzaklıkta, adam 4 araç değiştirdi gene de bizdr kaldı.
Çünkü bnö eşim paspas ediyo kendini.
Sabahn 9nda bana sesleniyodı adam bnm canım sıkılıyo diyodu. Geçen eşim gene diyo grlcek bu ara falan. Dedim o zaman karnım yoktu, şimdi nefes alamıyorum gelir yer içer gider Allah nene verdiyse
0 oy
(661 puan) tarafından

Allah yardmcn olsn cnm ya :( valla bn bi is yapaym esim kizar bana yaoma bn yaparm haftasonu diye , annem glip yardmci olur bazende bn yaparm ama esim kiziyo doknma bseye dinlen bi kalk yvas yvas yormadn yemegni yap  evi brak der hp  oyle anlaysszlgi yoktur sormadan da bse yapmaz allah razi olsn valla kizdgm oluyo ama halime sukredym , esin nkadr israr etsede o tyzesinn kalmamasi lazm israrla durumu gorup cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 421 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde CrazyMomm (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 3,152 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 520 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu

376,763 soru

11,275,438 cevap

34,663 kullanıcı

...