0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
20 gundur sabah ise giderken anneme birakip aksam aliyor annem bebegime bakiyor ben ders calisiyorum. Kahvalti ve aksam yemegini de orda yiyiyoruz annem sirf esim var diye genelde tavuk ya da kiymali etli yemek yapmaya çalışıyor ve annem babamdan ayri yasiyor nafaka ile geciniyor. 20 gundur 1 kez demedi anne yemek yapma disardan getirecem ya da 1 kg kiyma alip getireyim. Bir kez dedim diye 20 yumurta aldi 1 kez de yogurt o kadar. Bugun de annemde para yoktu pazar parasi bende 40 tl vardi verdim. Annem borc olsun dedi  edime dedim ki geri Almayacam kac gundur orda yiyiyoruz sen bilirsin dedi sadece.. ya kendi ailesi olsa simdiye dolabi doldururdu. Evlendiğim ilk bayram hatirliyorum onlara gittik evde bir sey yoktu esim cikti et sebze aldı. Bizde geline neler yapilir adamlar umursamamisti.. durumlari da yok degil yanii..

16 Cevaplar

0 oy
(9,128 puan) tarafından
Boyle yaptıkca g.tleri kalkıyor kzum bunlarn
(2,252 puan) tarafından
Oyle malesef canim
-Reklam-
0 oy
(118,981 puan) tarafından

Kiz yavas simdi senin forma postunu okudum ciktim :D

(2,252 puan) tarafından
Sevda bıktım inan su adamdan ya igrenir oldum artık. Kurtulamıyorum da şu sınavım bir bitse..
0 oy
tarafından
Haklisin sen al götür  başının  etini  ye al diye
tarafından
Bosver bekleme düşünmesini  al gitsin  yerken iyi
tarafından
Yemek sepetinden  sipariş  ver gitsin
(2,252 puan) tarafından
Aynen oyle ya. Esek olsa dusunur dusunsene 20 gun yemek yedigin eve ya yabanci olsa insan bir sey alir yapar
tarafından
Haklisin maddi imkanin el veriyorsa doldur dolabi
(2,252 puan) tarafından
Oldugu kadar yapacam canım elimden ne gelirse
0 oy
tarafından
Sen bu adamı çok mu aradın kuşum, önceden de böyle miydi. Evlenince mi haller oldu. Nedir bu cektigin
(2,252 puan) tarafından
Ah ah evlenince bir degisti ki sorma. Herkes tarafindan takdir edilen tez canlı askimdan ciddi anlamda intihara kalkan adam bi hale geldi
0 oy
(48,367 puan) tarafından
valla esin iyice rahata baglamis ailene saygisi yok aen demesende onun akil etmesi lazim yerken utanir insan 
(2,252 puan) tarafından
Normalde dusunur de yani kimi vardir kimseye akil etmez ama kendi ailesi olsa esim bir koyun keser getirirdi nerdeyse bildiyorum onu
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Eşinin akli kesmyosa sen de ona canim biraz kalın kafalı oldukları için illa gudulmeleri gerekiyor çünkü 
(2,252 puan) tarafından
Kendi ailesi olsa dusunurdu iste canim o yuzden bekledim belki kendi dusunur diye
0 oy
(580 puan) tarafından
Bence sen demelisin eşine. Erkeklere birşey yaptırmak için söylemek lazım pek anlamazlar sen söylemeden. Olmadı söyle senin ailene alınıyorsa yeri geldi mi benim ailemede alınır diye. 
(2,252 puan) tarafından
Kendi dusunsun istedim ama nafile soylerim artik
0 oy
tarafından
Allah sana bol bol sabır versin kocan gerçekten tuhaf bir adam 
(2,252 puan) tarafından
Sagol canım dua et atanayim da kurtulayim bu adamdan
0 oy
tarafından
Kesinlikle o düşünmüyırsa sen iste eşinden. Alttan gir üstten gir eşinin. Yazık annene. Bnm annemde öyledr. Ne yapacağını şaşırır damatlar gelince... 
(2,252 puan) tarafından
Kendi dusunur diye bekledim. Oyle istedim ama nafile soyleyecem artik
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Umarım en kısa zamanda atanırsın da kendi paranı istediğin gibi harcarsın. Kimseye danışmadan hesap vermeden paranı harcarsın.
(2,252 puan) tarafından
Allah razi olsun en guzel dua benim icin..
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Benim eşim ben ordayken gelirse asla boş gelmez ki durum dediğin gibi olsa market görür sn annenlere gitme annen size gelsn
(2,252 puan) tarafından
Ne guzel insan olan onu yapar canim
0 oy
(643 puan) tarafından
Tek mi yaşıyor annen cnm
(2,252 puan) tarafından
17 yasinda kiz kardeşimle yasiyor canım
(643 puan) tarafından
Cnm senin evine gelseler uzak değilse
(2,252 puan) tarafından
Uzak iste malesef canim esimin is yeri de onlarin evine yakın  onlar dolmusla gel git yapamazlar
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Vala canm bişey diyemiyorum ama senin yaptığında hata günah kadına hergun hergun olmaz durumu yok zaten 

Evinde kal uyuduugunda çocuk çalış olmadı seneye bırak.

Ben hayatta bir kes bile annemi buna maruz bırakmadım hele değmeyen insanlara hayatta
(2,252 puan) tarafından
Su an hala cocugu uyutmaya calisiyorum gunduz desen 1 saat uyumuyor. Bu 3. Senem bir kez dha birakamam. Mecburum gitmeye. Esime yaptiracam canim sadece bekledim onun dusunmesini simdiye kadar dusunur mu diye bekledim ama nafile.. artik ben soyleyecem o da yapacak baska caresi yok
(1,897 puan) tarafından
Valla gunah ya ben annene çok üzüldüm
(2,252 puan) tarafından
Yaptiririm her  türlü merak etme
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Belki düşüncesizliginden akıl etmiyordur. İstemeyi bilmek gerek. İste de şunlar şunlar eksik. Alsın alıştır. Yazık annene 
(2,252 puan) tarafından
Canim kendi ailesine bos gitmedi hic oyle dusunceli ki canı isteyince.  O yuzden dusunsun diye bekledim ama nafile artik soyleyecem yapsin
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Eşin çok düşüncesiz o kadın size bakmak zorunda değil yazık bide borç demiş kıyamam eşine desene alışveriş yapmamız lazım anneme diye 
(2,252 puan) tarafından
Diyecem canim zaten. Bekledim ki dusunsun. Merak ettim ne zaman adam olacak diye. Ama olmadi artik ben soyleyecem yapsin
0 oy
(1,951 puan) tarafından

Eski postlarini da okudum

Esin hanzo bildiğin :angry:

(2,252 puan) tarafından
Icinden hanzo cikti malesef.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 420 göst.
12 Ağustos 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
0 oy
6 cevap 1,586 göst.
21 Kasım 2018 Aile kategorisinde Lawin (357 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,054 cevap

34,693 kullanıcı

...