0 oy
1,131 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
merhaba kızlar daha öncede yazmstm kocam kadnlara bakıyor soruyor felan diye bugunde uyuyor telefn sarjdaydi baktm whatsaptan msj gelmis bi kız slm nabr diye bende iyi senden nbr yazdm kız iyiyim ayagmi kirdm 3 haftadr ewdeym felan filan yazms o sırada uyndi geldi bak dedm al cvp yaz aldi kızın fotosuna baktı yeminler ediyorki tanimiyorm diye bnde dedm taniyamadm yaz kızda markette tanışmıştık hatta şarap icmeye gidecektk gidemedk bidaha konusmadk felan diye hala yemnler edioki tanimiyorm sen hep.boyle yapiosun niye cvp yaziosun diyor bide bana al dedm telefnu senle konsmaya dahi gelmez defol git ne halin varsa gör gitti kıza bişiler yazms gelmis bak ne diyor bak ne demisim diyor hala defol git dedm gittim oglumn odasina kendide defoldu gitti yemin ederm napcagmi bilmiyorm kızlar bıktım usandım yıldım artk bebekte hissedio karnmda taş gibi oluo aglamak istemiyorm artk ama duramiyorm hiç bişi olmamis gibi çıkar gelir gene konuşur bu kaç oldu annememi diyim abisinemi deyim Allah canımı alsada kurtulsam diyorm artik yemn ederm bıktım

16 Cevaplar

+1 oy
(15,582 puan) tarafından
Durup. Dururken yabancı numara kimseye yazmaz deseydin bana niye yazılmıyor erkek tanımadığım. 

Annen baban arkanda ise oraya git taviz verme burnu surtsun. Affedince sonra pişman oluyorum insan o yüzden ilk değilse bi ders ver 
(129 puan) tarafından
ilk deil canm bu kaç oldu ben sayamadm artik pazar gunu izinli msj attm gidip babamla.konuscaz diye bakalm
-Reklam-
+1 oy
(21 puan) tarafından
Allah keşke benimde canımı alsa ama 6 aylık kızım için sabrediyorum 
(129 puan) tarafından
Allah korusun Allah bize hayırlı kapılar açsın insallah
0 oy
tarafından
Kimseye deme esinin icinde olcak kuzum valla uzuluyorm ben boyle seylere 
(129 puan) tarafından
bende duyunca çok üzülüyordm benm başıma gelmz sannediyordm ama smdi kendime guvenim gururum hiç biseym kalmadi
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ya ikisinide 
(129 puan) tarafından
amiiiim
0 oy
(880 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım aile büyüklerine söyle belki eşinle konuşurlar eşin dinler onları 
(129 puan) tarafından
abisinden korkar ona soyledm bi kaç kez ayni tas ayni hamam huylu huyundn vazgecermi bilmiyorm bezdim artk
0 oy
tarafından
Aldatmaya yol yapıyor resmen buna engel ol canm, bidaha aynı şey olursa giderim falan de ve anne baban varsa onların yanına git, bidaha yapmicagndan emin olunca dön. Allah ıslah etsin kocani ne diyim.. hamilesn bir de. Bu son de.bu arada Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
(129 puan) tarafından
bu kaç oldu tam guvencem tmm diyorm gene pat çıkıo karşıma bişiler en son çare babamla konuşmak baska o mudahale ederse belki bişiler değişir bilmiyorm
0 oy
tarafından
Bunu silkeleyip soyle bi hirpalicak biri yok mu?? Abisine soyle bence. Ne bu pislik ya. 
(129 puan) tarafından
abisine bundan önceknde söyledim ilk gördudugmdede soylemistim her sefernde ben nediyim artk ben utaniyorum
0 oy
tarafından
Canım yanlış anlama ama kadınlara bakıp konuştuğundan eminsen keşke çocuk yapmasaydın sanada o çocuğa da yazık olur.. 

Bak eşim sinirlidie çok kıskançtır herşeye karışır hep susar boşveririm beni sevdiğini bildiğim için ama bir kızla konuştuğuna şahit olursam 1 dakika yanında durmam bu kabul edilecek birşey değildir Allah seninde yardımcın olsun ama öyle adama çocuk yapılmaz keşke başta farkına varsaydın.. 
0 oy
(487 puan) tarafından
Kızın numarasını alıp arasaydın ne halt yiyorlar ögrenirdşn Allah dogru yolundan ayırmasın
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah zor bir durum 
0 oy
(880 puan) tarafından
Al o telefonu gotune sok eşim denen zamparanin bazi erkekler vallahi illalllahlikkk
0 oy
(13,891 puan) tarafından
ağzının ortasına vursaydınya aile büyüklerine söyle burnunuda sürttür aklı başına gelir inşAllah
0 oy
(231 puan) tarafından
Bnce suan birak git bosanmak icin demiyorum ama birak sunu tek evdee haberde verme akli biraz basina gelsinn. 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ben bu adi kisiliksizlere diyecek bisi bulamiyorum kusura bakma da evde karisi dururken onunla bununla konusan adam madam degl karaktersizler ne var acaba disardakinde olupta evdekinde olmayan cok merak ediyrm Rabbim kimseye yasatmasin boyle seyleri duzelir jnsallah 
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Bu erkekler niye boyle doyumsuz ya böyle postları o okuyunca çok üzülüyorum yani erkekler diyoruz ama bu erkkelerin yatp kalktigi kadın bi kadın bi kadına nasıl yapar anne olacaklar bu adamların çocuklarına da günahı gelmiyor 
0 oy
(106 puan) tarafından
Al hattını kir kızıda ara yağdır yani kocalarıniza sahi ciktin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 557 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
0 oy
8 cevap 684 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu