0 oy
684 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
kızlar gene eşim gene eşim artık tukendigmi bittigmi hissediyorum 2 gün iyiysek oda benm susmamla aldırış etmememle iyiysek mutlaka kötü oluyoruz artık beni hiç önemsemiyor aldırış etmiyor konuşalm diyorum konuşmuyor ne var niye böyle oldun diyorum sen yaptn diyor naptm söyle diyorum konuşmuyor yav konusalm ne bi derdimiz varsa konusmaya konusmaya böyle olduk zaten yok hiç ağzîndan tek kelime çıkmıyor gitsem nere gitcem annemler odu kopuyor birakip gtcem diye kalsam bu umursamamazliga dayanamıyorum aldırış etmeym diyorm yapamiyorm yalvarıyorum artk bende mutlu olmak istiyorm ya ben çokmu kötü bi insanım niye böyle bilmiyorm anneme ablama söylemekten bktim onlarda canıni sıkılmktan bska bişi olmuyor ben katıla katıla ağlarken o arkasını dönüp uyuyuyor

8 Cevaplar

+1 oy
(3,769 puan) tarafından

Bu erkekler bizim GÖZYAŞLARIMIZİN HESABINI VEREMEYECEK AHİRETTE KUZUM

cehennem e giderken de arkasıni döner artık

(129 puan) tarafından
aynen cehenneme kadar yolu var inşallah bana muhtaç kalır bska hiç bişi demiyorm
(3,769 puan) tarafından
Sana muhtaç kaldığında ona bakickmsn peki cnm?
(1,657 puan) tarafından
Tabıkı bakar ıyı niyetli bırısı ben onu gördum
(3,769 puan) tarafından
Ne güzel görstysnz cnm.

Bakar ise Rabbim huzurunda o kazanir oyzdn dedim yoksa başka türlüsü sadece ona felaket getirir okdr
(1,657 puan) tarafından
Yok kız gorusmedık arkadası postlarından bılıyorum cok ıyı niyetli suan ardıma bıle bakmam bile dese eger ki muhtac olursa bakar bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşanmayı düşünüyor musun? 
(129 puan) tarafından
gittim dayanamadm 1 hafta kaldm ablamda 5 yasnda oğlum var smdi kızıma hamileym dogurdm dogurcam gttigmde babama soyledm anlattm annemde oda hiç istemiyorlar 2 cocukla ben napacam
tarafından
Canım benim güçlü dur ne olursa olsun. Madem konuşman bir şeyi değiştirmiyor artık sessizliğe bürün. Eşin yokmuş gibi davran. Artık yaptıklarını takmıyor umursamıyor gibi görün. Bir süre bir şey deme ama bu süre içinde kendi kişisel bakımına falan çok dikkat et. Sende bir şeylerin değiştiğini gerçekten görsün. O zaman emin ol çok pişman olucak.
(129 puan) tarafından
ne yaparsam yapaym artık duzelcegni eskisi gibi olcagni hiç sanmıyorum ümidimi kaybettim hayrlisiyla bebegm doğsun bakalm Allah büyük
(961 puan) tarafından
Susmak sessiz olmak hiçbir şeyi değiştirmez bence sadece karısını bahane eden adamlardan nefret ediyorum suç tek taraflı değildir bunu anlamıyorlar sen yaptın diyorlar kendileri sütten çıkmış ak kaşık mübarek :/
(129 puan) tarafından
aynen öyle ya madem ben yaptm ben ettim konuş ozman ne yaptm niye böyle olduk yok onada cevp vermiyor hiç kendisine bakmıyor hiç kendini görmüyor snki işine öyle geliyor
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin onu seni hiç aldattı mi s***ir git diycen ama aynı evde olmuyor çok zor ya arkanda ailen olmadığı için öyle yapıyor bi git bi hafta falan 
(129 puan) tarafından
gittim zaten daha yeni geldm değişen hiç bişi olmadi daha kötü olduk niye böyle oldu bilmiyorm çok zoruma gidiyor ah şu karnmdaki olmasaydi
tarafından
Hamilesin bide üzme kendini ne olur değmezler bebesin hayırlısıyla doğsun inşallah o aklıma bile gelmeyecek
(129 puan) tarafından
inşallah canm hayrlisiyla doğsun bakalm neler çekti yawrum oda karnmda Allah bu göz yaşlarımın hesabını teker teker sorsun insallah
0 oy
tarafından
Sende umursama onu ya . Boşver ağlama değmiyor .  Bnde ağlıyordum sinirden ama inan akittigin göz yaşına değmiyor kimse için .. biraz kndini düşün.. böyle yaparak sadece sen yıpranıyorsun.  Onun umrunda değilse sende umursama.. aslında herkese hakettiği gibi davrancan inan bak çünkü iyilik yaramıyor. Hakettiklerini vereceksin .. hakettiklerinden fazlasını vermek büyük zarar .. 
(129 puan) tarafından
aynen bende oyle yapmaya çalışıyorum ama yapamiyorm zoruma gidiyor 1 susuyorum 2 susuyorum olmuyor en sonnda bakiyorm değişen bişi yok patliyorm yine
tarafından
Anlıyorum bn seni inan anliyorum konuşsan nir dert konuşmasan bir dert demi . Konuşsak adımız uzatıyor oluyor açıklama yapsak bile öyle .. konuşmasak tenezzül etmiyor oluyor .. o yüzden bn konuşuyordum . Çünkü bnmde sabrimin sınırı var .. bnm eşim 10 aylık evlilik sürecinde adam akıllı bir sorun olunca sadece bir kere oturup konuştu onun haricinde hiç bir sorunu adam akıllı oturup konuşarak halleden bir insan değildi ya duvara vurur elini incitir .. ya gider ütü masasına yumruk atardi . Baktım olmuyor umrsamayaxan
(129 puan) tarafından
herkes aynı şeyi söylüyor umursamican umursamamak için napmam lazm ben neden böyle ***** bi insanm o beni umursamıyor takmıyor ben neden onun için kendimi bu kadar üzüyorum
tarafından
Çünkü sen değer veriyorsun o yüzden umursuyorsun .. insana en çok sevdiği insanların yaptıkları kırar ya ..
Umursamamayi dene bence . Biraz da o düşünsün bni neden umursamıyor diye .
(129 puan) tarafından
öyle yapmayı denicem ama hiç umrunda olcagni sanmıyorum daha çok kafasına göre gider gelir Allah ıslah etsin valla artık
0 oy
(34 puan) tarafından
Yemınle aynı benım ilk halerım  .yenı evlılıgım burnumdan geldı ben böyleydim  .kendını degıstırcwn  bacım  sen kendını degıstırcn.salın kıbar işveli cilveli havalı umursamaz. Indan ustun gıbı dur .cok cocok aşırı güler yüzlü ol surekli gül bak zorla kwndını sempatik ol. Kıbar ol.  Temız ol hakaret ol düzenli  ol  eşine anlamlı bak sonra goz kırp. Sonra rada bak utangaç gozlerını kaçır masaj yap onu onmesedıgını goster aöa jıcına takmıyormuş gıbıde ol dozunda. Yanı. Ama bu baya zaman alcak sabırlı  olursan istikrarlı herkesle uyumlu tıp dur onun dıkkatını cekcek hersy yap ama ona cok bakma arada goz gzoe gel gozlerını kaçir .zavali anan kardsslerjne anlatma bak valaha anan uyumuyordur yapma bavım gel bak bu basıtlerı yap mutlu ol garantı. 
(34 puan) tarafından
Valah olan sana olur. Uzulme sıkılma kocanı elinde tutmasını bıl ayrılma falan cıkar kafandan aneneı duşun kım bılır babanda zamanında uzdu ettı   ama eskı ınsnalar gıbı dusun  bıraz bebegını eşini düşünmelisin
(129 puan) tarafından
ben onu hep düşünüyorm kocaman karnmla bu halimle yapmadığım işi yokturdur birazda ondan çaba bekliyorm işte yok ama dün gittim eltimle diğer eltime saat olmuş 12bucuk bekledm gelip almadı geldk niye aramadn oyun oynuodm kahvede diyor ewe gelirkendemi aklına gelmedm geldilermi acaba diye yok hiç ses yok konuşmuyor uyucakmis insan hiçmi merak etmez naptilar geldilermi beni geçtm çocuklarni dahimi merak etmz kafasına göre gitsin gezsin gelsin yatsn konusmasn cvp vermesin ilgilenmesin onemsemesn ama ben ne bişi soraym ne cvp alayım
(34 puan) tarafından
Benve yaptığını yuzuune vurma cok mutlu cok mutlu sekılde ol .aşkım  napıypsun  cok merak ettım senı falan re aala neden gelip almadın bunları cıkar tartısma yanlıs anlama bekrnlentu buttır 3vde bak bacım cok öutlu  olursun
(129 puan) tarafından
amin inşallah valla artk o kadar istiyormki mutlu olmayı çok saol dediklerin içinde
(34 puan) tarafından
bak sen benım dediklerimi yap bana yaz allah razı olsun dıceksın. Okadar ama cok guler yuzlu sempatık ol cilveli ol taktuk kullan artık. Farklı demek kı yanlış  bıseyler vaf yaptığında  yap bak bıkmadan yap. Dinle gor ama asla pes etmek yok alınmak yok
0 oy
tarafından
Şiddete meyilli bir insan değilimdir pek aslında ama böyle duyunca diyorum ki bunlara bir kızılcık sopası şart ıslatıp ıslatıp döveceksin şırrraaappp şırrrrraaaapp bak nasıl akıllaniyo 
(129 puan) tarafından
oda onu istiyor bence güzel bi sopa yese aklı başına gelecek Allahn cezası
0 oy
(617 puan) tarafından
Canım benim o arsizlasmis bence çocukların varsa hatri için sabret 
(129 puan) tarafından
sırf çocuklarım için döndüm zatn cnm oğlum şükür büyüdü 5 yasnda ama daha doğmamış bebeğim var onu naparm okadar pismanmki anlatamam
(617 puan) tarafından
Hiç pişman olma her şeyde vardır  bir hayır
0 oy
(46 puan) tarafından
bunun icin bosanmayi dusunme canm malesef benimkide ayni hatta benimki bu olanlar yuzunden beni suclar 4 yili zehir etti bana ailesiyle simdi gezmelerde tozmalarda bizi 2 cocukla birakip istanbula kafa dinlemeye gitmis ailesi arayip doldurmus sanki onu birakip giden benmisim gibi bana demedigini etmedigini birakmadi. bacim imtihan bu sabredeceksin cocuklarin var ne yapalim yine kendi evimiz cocuklarimiz nereye gitsekde evimizin rahatligini bulamayiz bosanmak falan sanki oyle kolay mi  cocugu birakip markete gidemiyoruz birakip nasil calisip bakacagiz bunu yasayanlara Allah sabir versin ama erkeklerde boyle bazisi ne yapalim canm sabret sabrin sonu selamettir insallah  hic aglama yat dinlen sende 2 canlisin takilmamaya calis dikkatinj baska bir seye yonlendirmeye calis ne yapalim
(129 puan) tarafından
aynen aynen beni suçluyor ben yapmışım ondan öyle olmuş ya diyorum şöyle napmisim peki yok gene çıt ses yok git uzatma uyucam.. nasıl bu kadar rahat umursamaz oluyorlar aklım ermiyor 2 çocukla birakip gitmek nedir ya Allah akıl fikirversin Allah ıslah etsin böyle bizim gibi kocası olan adamları  adam demeye bin şahit ister ama neyse

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 209 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 557 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
0 oy
16 cevap 1,133 göst.
9 Temmuz 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu

378,241 soru

11,320,723 cevap

34,765 kullanıcı

...