0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba ben 1hafta oldu doğum yapali ama bende eşimi kaybetme korkusu başladı eşim çok ilgili her konuda yanımda ama doğum yaptığım dan beri eşimi özlüyorum doğum izni bitiyor işe başlayacak sanki gurbete gidecek halbuki akşam eve gelecek sürekli içimden ağlamak geliyor sizde de olan varmı ben nasıl atlaticam bu durumu 

8 Cevaplar

+1 oy
(32 puan) tarafından
ben de öyleydim ama özlemek değil de şeydi benimki.. yalnız kalınca bebeğe bakamam korkusu. yanımda destek arıyordum. gelene kdr saatleri sayıyordum falan. kaybetme korkusundan değil yani :) ama ben de çok ağlıyordum o gelene kdr
-Reklam-
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Doğum yaptın  canım normal lohusalık var duygusallık var zamanla geçicek şimdi bebegim sorumluluğu bakımı belki eşini uzaklaşmış tıbbi hissedebilirsin nr kad ilgilense de çünkü senin ilgin bebekte hep
0 oy
tarafından
Ben şuan hamileyim bazen böyle hayal  kuruyorum doğum yaptığımı falan görüyorum o zamanlarda bile ağlıyorum gerçek olsa dayanamam her halde 
0 oy
tarafından
Ohhoooo ne ağlamalar ne ağlamalar:) hepsi doğum sonrası değişen hormonel dengesizliklerden kaynaklı zamanla duyguların endişelerin yersiz bunalıma suruklenmelerin geçecek canım vücut dengeyi bulana kadar biraz böyle gider
0 oy
(545 puan) tarafından
Cok normal canik daha lohusasin bunun etkisi tavan yapmis durumda bunyende ama korkma zamanla hersey yoluna giricek goruceksin sadece birazcik sabretmen gerekio seni rahatlatcaksa agla ama kendini yipratma. Ben bide lohusayken annemlerin yanindaydim esim 1 hafta durdu evimize dönmesi  gerekti ki biz baska sehirleede oturuyoruz annemlerle. O an dunya basima yikilio sanmistim tamam anne baba kardes destek tabi ama benim tek istedigim.esimin yanimda olmasiydi ama alisio insan sadece gittigi ilk 2 gun zor gelio sonra bakmissin oyalanmissin. Allah yardimcin olsun gecicek
0 oy
tarafından
Eşinle alakası yok canım tamamen hormonal değişim herşeye ağlarsın sebepsiz)
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Kizz ayni bende öyle olmuştum ben doğumda kayanamm da kaldim esimin dogum izni bitti  işe baslicakti eve gider kalirim buraya gelmem dedi ALLAH im beni bir agit tuttu sofranın üstunde hıçkıra hıçkıra ağladım. Herkes noluyor nereye gidiyor esin aynı şehirde diye güldüler  görümcem dedi her kadında böyle oluyor lohusallık psikolojisi yaşıyorsun şuan. ustune gitmeyin dedi. Ama insan kendini tutamıyor 
0 oy
(328 puan) tarafından

Lohusallı dönemin canim normaldir anı duygu değişimi duygusallık agresif olman normal en kisa zamanda atlatırsın inşallah <3

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 214 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
0 oy
5 cevap 330 göst.
26 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Berilin annesi ❤️ (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.

377,756 soru

11,306,445 cevap

34,734 kullanıcı

...