0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından

Selam bayanlar ben 3 aylık oldum ama hiç kusmadım ve göbeğim cıkmadı görenler sasırıyo sanki hiç hamile değilim kızımda oğlumda kustum bu çok farklı sizdede oldumu böyle ve cinsiyeti ne bebeğinizin rüyamda doktor kız diyodu olcak annemde kız dedi rüyalar gerçek olurmu bilmiyorum bide sürekli tatlı yiyorum buda bebişimin ilk ultrason kağıdı :)

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamileligimin ilk 4 ayı her dakika kusarak gecti. 4. Aydan sonra mide yanmalarim başladı hala bazen kustugum oluyo. Gobegim 20. Haftamda direk belirginlesti suan karnım kendimden bağımsız duruyo o derece büyüdü. Ve sipsivri. Hic ekşi yemedim hep tatlı şeyler aserdim. Bebeğimin cinsiyeti kız. Oglan çocuğunda olur denilen herseyi kizimda yaşadım.
(74 puan) tarafından
Anladım cnm hayırlısı  ilk ay eksi yedim şimdi hep tatlı yiyom bn yemesemde esim illa hergün ya dondurma ya cikolata alır bn kız istiyorum sağlıklı olsunda en önemlisi o rabbim kucağımıza almayı nasip etsin sağsalim bnm doğum ekimde ama daha cinsiyet belli değil bakalım sabırsızım çok:)
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Canım birsuru soru yazmışsın; )  benimde bulantım var a hiç kusmadim 16 haftaligim ve karnım içerden büyüdüğü için karnım düz 
0 oy
tarafından
Ben canım ohurırdum ama 2 kez kustum sadece oğlum oldu :)
0 oy
(32 puan) tarafından
ben de toplasan 2 kere kusmuşumdur.. erkekti benimki. ama göbüş çok hafif vardı artık
0 oy
tarafından
Sadece bir kere kustum midem bulanmadi ve karnim çok çok azdı 9. Ayda 5 aylık gibi ancaydı hem eksi hem tatlı aserdim oğlum oldu :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 579 göst.
6 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde İncitanem16 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 104 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
6 cevap 81 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hlal (234 puan) tarafından soruldu

374,666 soru

11,206,731 cevap

34,510 kullanıcı

...