0 oy
945 göst.
Diğer kategorisinde (583 puan) tarafından
Evet bayanlar eşinizin haberi olmadan beğendiğiniz herhangi bir şeyi alirmisiniz?? Ben dışarıya pek cikmadigim için tek gidipte bişe alacak imkanım yok olsa alırdım heralde :)

55 Cevaplar

0 oy
(3,054 puan) tarafından
Eve bişey derken mesela ne gibi. Dışarı çıktığımda kendi bütçeme göre bişey görüp beğenirsem alırım süs olur mutfak eşyası olur. Yada herhangi ufak bişey. Bana ayrılan bir bütçe var onu dilediğim gibi harcarim karışmaz.  
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok almiyorum ekmek alsam haber veririm
0 oy
tarafından
Internetten alış-veriş yapıyorum genelde
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Büyük birşeyse söylerin alıcam diye, normal 500 1000 tl lik birşeyse sormam 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Eşim benden habersiz sürekli biseyler alıyordu niye bana sormuyorum diye kızıyordum ama gerçekten saçma şeyler bi gün dedim ki su sehpaları epoksi ile kaplasak nasıl olur acaba dedim sen git 2 kutu epoksi söyle kendine birsürü saçma sapan şey alırdı hep bende kızdım bana sormadan alma diye şimdi bende alamıyorum öyle olunca :D 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Hem de çok alıyorum zaten ne harcama yaptıysam ekstreden görüyor
0 oy
(325 puan) tarafından
Benim eşimle gidip aldigim bisey yok :))) koltuktan yatak odasina yani herseyi ben aldim
0 oy
tarafından
Begenirim gösteririm alırım çok şükür bişey demez tabi bende aşırıya kaçmam dogumdan dolayı esk kıyafetlerim dar geldigi için lazım oldugunu bilir
0 oy
tarafından
İkimizde gizli saklı almayı sevmeyiz ne lazımsa söyleriz oda öyle bende öyle alırız o sekılde mesela dun kıyafet alcm dedi bende al dedim gitmiş almıştı.bende ona derim ama bişey var ndense ben bşy istediğimde bazı seylere ne gerek var der:)) en son fıs fıslı paspaslardan istedim ona mesela ne gerek War dedi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hep beraber seçip alırız biz

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben almıyorum cnm hep haberi olur 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Alırım. Herşeyi ona sorsam bana niye soruyorsun ne lazımsa al işte diyor.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 754 göst.
0 oy
73 cevap 1,030 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gaynanamgalpben (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 637 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 304 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu