0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar kafayı yememe az kaldı 1,5 aylık oğlum 2 gündür memeye gelince başlıyor çırpınmaya kaldırıyorum susuyor geri sakinlesince koyuyorum yine aynı ağlamaktan helak oluyor. Sarılığı olduğu için mama takviyesi yapıyorum pek yaptığım söylenemez 3 gün oldu daha ama onu da katiyen içmiyor aç aç inatlaşıyor benle. Sağıp biberona koyuyorum yine almıyor ne yapacağım ben ya 

6 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Meme reddi yasiyor cok ısrar etme sakinlesince vermeyi dene

-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
meme reddi kuzum bende 3.ayda yasamistim cok zor biraz sakin davranman gerekir sinirlenebilirsin ama sakin kalmaya calis bebegin hisseder cunku

sagarak vermeyi dene yada yanina uzanarak uyku sirasinda vermeye calis
(830 puan) tarafından
Daha erken değil mi kuzum ya üzülüyorum böyle olunca aç aç uyudu şimdi
(2,840 puan) tarafından
uyku esnasinda yapistir kuzum memeyi olabilit bu normal hic uzulme canim mazallah sutunden olursun uyurken dene vermeyi
0 oy
tarafından
Uykudsn uyanmaya başlayınca vermeyi deneyin bizde aynıydık biberon alıyordu meme kesinlikle istemiyordu plipsh Avent biberon aldım anne memesine benzeyenden onun sayesinde biraz daha fazla tuttu memeyi sonra tekrar istememeye başladı bir gün zorla verdim o şekilde biraz daha gitti 5 aylık oldu gene başa döndük 
0 oy
tarafından
Şöyle dene canım. Kucagina al ayağa kalk. Memeyi ağzına ver. Yavastan poposuna vur. Odada turla.inşallah tutar. Mutlaka dene
tarafından
Benimkide ayakta emmek istiyo oturarak emmiyo  
Galiba benimkide öyle oluyo sonradan duzeliyomu peki
tarafından
Sadece Reddettiğinde oyle yapıyordum. Alışmadı. Meme reddi dönemdir geçince duzeldi zaten canim
0 oy
(2,881 puan) tarafından
Acaba kulağımı ağrıyor kulağı ağrıyan bebekte emmek istemez benimde aklıma bu geldi Allah korusun ama 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Başlığınızı düzenledim. Başlıginiz sorunuzu özetlenecek şekilde olmalı.. 

Meme reddi genelde 2 3 anlık civarı başlar belki boynuna ilgisi çekicek büyük rekli oyuncak boncuk takabilirsin.. ki ben bu süreçlerde ayakta gezerek zıplayarak horlayarak dönerek çeşit çeşit emzirmeyi denemiştim. Bu aralar kesinlikle pes etme zorlar ama zamanı geldiğinde mutlaka emzir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.