0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar normal doğum da veya sezeyanda hastanede kaç gün kalıyoruz ki pijama ve geceliğe ihtiyaç oluyor. Hastane çantasına konuyor da. Sizce en kullanışlı hangisi lohusa takımı olur mu fikirlerinizi bekliyorum 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

mormal yaptigm icin gecelige ihtiyac duymadim pijama takimi giydim ben bi gece kaldik hastanede

tarafından
Düğmeli mi aldın canım hangisi daha rahat
tarafından
canim dugmeli aldim cok rahatti gayet rahat emziriliyor
tarafından
Bnde emzirmek için rahat diye düşündüm. Teşekürler edeirm. İnternetten mi aldnz yoksa önerdiğin site var mi
tarafından
hayir ben ic camasirciya gidip almistim canm
tarafından
Bnde oralara bakim canım sağol:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben bi boydan bi normal pijama takimi koydum sezeryan oldum dikislerden dolayi ve ilk gun  cok kalkamadgm icin hasta bezi sonda flan takiliydi boydan gecelik cok isime yaradi altima camasir vs giymeden direk hasta bezini bagladim uzerne geceligi indirdim  iki gun yattim iki gunde boydani giydim pijamalari evde giydim

tarafından
Hmm boydan olanalr rahat zaten
tarafından
Aynen baya rahat ettim ikisinide ustten dugmeli aldim emzirirken buyuk kolaylik ve zaten boydani yukari siyirip emziremeyecegne gore kesinlikle onu dugmeli olsun pijama alirsanda oyle olsun evde de rahat emzirirsin
tarafından
Teşekkür ederim canım. Önerdiğin site var mı uygun
tarafından
Yok canim netten alisveris sevmiyorum dokunup gorcem oyle :) bulundgm ilceden almistim cokta uyguna bulunuyo geze geze al bence
tarafından
TM canım sağol:))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 518 göst.
11 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gzmmm1 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 434 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ZGT (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 695 göst.
0 oy
3 cevap 409 göst.
19 Temmuz 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı

...