0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde (187 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nasil kilo verdiniz veremiyorum ya 97 kiloyum boyum 158 veya 160 nasil verecem ben bu kilolari tavsiye bekliyorum kizlar

16 Cevaplar

+1 oy
(359 puan) tarafından
Stresle canım hemen hemen 10 yıldır hep 45 48 arasıyım üstelik iki doğum yaptım hayatım 25 sezonluk dizi gibi 26 yıla 2 evlat 2 evlilik aklına gelmeyecek dert ve sıkıntı sığdırdım hala da veriyor kurban olduğum napalım imtihan işte şuan 46 kiloyum boyum 165  inşallah sen doğal yollardan ve mutlulukla sağlıkla verirsin
(187 puan) tarafından
Guzel dilegin icin tesekkurler canim umarim veririm cok istiyorum cunku
(359 puan) tarafından
Ne demek canım ama kendinizi sevin kendinizi siz sevmezseniz kimse sevmez kendinizle barışık olun biz dünyayı karnına sığdırıp yeni bir can getirebilen muhteşem yaradılışa sahip kadınlarız dert etme kendine verirsiniz bir şekilde
(187 puan) tarafından
Agzina saglik mutlu ettin beni Rabbimde seni mutlu etsin insallahhh❤
(359 puan) tarafından
Amin canım cümlemizi inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Bende aynı ya 90 la doğum yaptım 97 kilo oldum. Gitmiyor kaldı benle
(187 puan) tarafından
Valla nabcaz ya yasim 20 bu arada
(2,447 puan) tarafından
26 bende kuzum. Doktor 30una kadar verdin verdin yoksa zor verirsin dedi. İlaç kullanıyorum şimdi diyabet için diyet ve spor yapmam gerekiyor ama aç kalınca migrenim tutuyor direk. Şekeri ve ekmeği kessem belki yapabilirim diyet ama farketmiyorum bile cocuga yedirirken kendimde yiyorum ekmeği falan
(187 puan) tarafından
Al bendende o kadar benim de tiroitlerim yavas malesef ama bi sekil vermemiz lazim canim ya benim yasimdakiler cita gibi tuhaf oluyorum valla bi cocukta boyleyim dusunemiyorum valla
(2,447 puan) tarafından
Gel sarılalım beybisuum❤️
(187 puan) tarafından
Tabi canim kilo kankisi olalim ❤
0 oy
(490 puan) tarafından
Aclik cayi ic iagirsaklari guzel galistiriyo
(187 puan) tarafından
Tesekkur ederim:)
0 oy
(6,822 puan) tarafından
Benim yaş 21 91.8 kılıyım boyum 160 sinirim bozuluyor
(187 puan) tarafından
Al bendende o kadar hayir cokta yemiyorum nasil veriyolar anlamiyorum
(6,822 puan) tarafından
Ben çok yiyordum canım günde 2 ekmek yiyorum şu az içiyorum şekerde ve haze gıdada cok tuketiyorum  ama vaz gecemiyorum
(187 puan) tarafından
Yandik desene ya umarim veririz 100 u gormek istemiyorum:(
(6,822 puan) tarafından
Bende istemiyorum ama yapamıyorum diyet yaa
(187 puan) tarafından
Bende yapamiyorum malesef yapisti kilolar
0 oy
(111 puan) tarafından
Pilates yap hem kilo verirsin hem de sıkılaşırsın 
(187 puan) tarafından
Onu mutlaka deniycem
0 oy
(654 puan) tarafından
Bnde doğum yapalı 10 ay oldu boyum 1.62 kilom 84 Bnde zayıflamak istiyorum
(187 puan) tarafından
Bende istiyorum ama olmuyo niye gitmiyo bu kilooo
(654 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum ben eskisi kadar yemek yemiyorum gün de iki öğün yiyorum spor yapıyodum bu aralar bıraktım ama ev işinde baya ter döküyorum kendimi çok yoruyorum iş yaparken biraz da olsa verdiğime inanıyorum
(187 puan) tarafından
Canim bende cocuk temizlik derken yoruluyrm iki ogun yesemde gitmiyo umarim zayiflariz
(654 puan) tarafından
Inşallah bacım Inşallah
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Diyetisyene gitmedin mi canım
(187 puan) tarafından
Ya uyamam ki :(
0 oy
(806 puan) tarafından
Bende aynı doğum kiloları kaldı daha 24 yaşında 95 kiloyum piskolojim bozuldu artık düşünmekten çok üzülüyorum:'(
(187 puan) tarafından
Al bendende o kadar nasil gitcek hic bilmiyrm ya :(
(806 puan) tarafından
Kaç kere diyet yaptım hep yarıda kaldı hiç dayanamıyorum açlığa aşırı yemiyorum sadece abur cubur böyle ediyo
(187 puan) tarafından
Benimde oyle malesef valla yasli hissediyom kendimj bu kilola
(806 puan) tarafından
Aynen öyle zayıf birilerini görünce o kdr üzülüyorum ki bı ben kiloluyum gibi geliyor
0 oy
(31 puan) tarafından
Patates diyeti yapın ben dört gündür yapıyorum 2 kilo gitti şuan 74 üm boyum 1.60 hedefim 60 inşallah
(187 puan) tarafından
Nasilmis ki canim o diyett
(31 puan) tarafından
1.gün
Kahvaltı: 1 adet haşlanmış patates, 4 yemek kaşığı yoğurt
Öğlen yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 4 yemek kaşığı yoğurt
Akşam yemeği: 8 yemek kaşığı yoğurt

2.gün:
Kahvaltı: 4 yemek kaşığı yoğurt
Öğlen yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 3 yemek kaşığı yoğurt
Akşam yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 8 yemek kaşığı yoğurt

3.gün:
Kahvaltı: 1 adet haşlanmış patates
Öğlen yemeği: 1 adet haşlanmış patates, 3 yemek kaşığı yoğurt
Akşam yemeği: 4 yemek kaşığı yoğurt

Bu diyeti yaparken günde 2 litre su içmeyi aksatmamalısınız. Ayrıca diyet boyunca şekersiz olması koşuluyla günde 3 bardağı geçmeyecek kadar siyah çay ya da yeşil çay tüketebilirsiniz.
0 oy
tarafından
Yemeyerek :D kizz limonlu su ic bol boll su ic spor günde bi saat yap ekmegi sekeri ve tuzu hayatindan cikarr bak nasil fark ediyo bide ben inanmiyodm bu göbekgitmez kalir diyordm ay nasi guzel zayifliyorm 
(187 puan) tarafından
Keske yemesek:)limonlu suyu 1 haftadan beri iciyorum bakalim tuz zaten kullanmiyoruz yemeklere bile ama ayni :)
tarafından
Kafayada takma ya stres yParsanda olmaz
0 oy
(230 puan) tarafından
Cnm ben  yemekten kıstım yani ekmeği çoğunlukla kestim önce ondan başka be yemek porsiyonlarını azalt mutlaka yapabiliyorsan spor yoksa yürüyüş yao hergun ve 7 den sonra hiç birşey yeme acıkırsan falan salatalık yoğurt ye yani ben böyle yaparak bi 5 kilo verdim şimdi de 5 kilo daha vermek istiyorum aynı devam ediyorum umarım sende verirsin 
(187 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim yorumun icin yapicam hepsini:)
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Öncelikle istekli olacaksın sen istemeden basaramazsın ...

Sabak ac karna turk hahvesi ictim icine tarcın ve tereyag ekledim kahveden sonra ıkı bardak su ictim

Dıyet olarak canan Karatay diyeti yaptım internetten aratır youtubede bu diyet yapanları izle motive et kendini

6 dan sonra asla bisey yeme cay su kahve haric seker siz zaten ekmek seker hıc olmayacak hayatında

Lesie diye spor var onu yaptım yarım saat youtubede var

Bu sekil 79 dan 64 oldum istesem 60 da olurum pek ugrasmıyorum 

1 hafta dene sadece sonucu gör canım
(3,669 puan) tarafından
Yaşında kücük daha kolay verirsin inan cok güzel degişiyor İnsan Allah yardımcın olsun
(187 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim deniycem:)
(1,698 puan) tarafından
Karatay mucize gerçekten. Bebeğim 2.5 aylık olmasa ben de yapardım. Emzirdiğim için haftada 1 kilo kadar kaybediyorum şu anda ama bebeğim biraz büyüsün karataydan başka şey yapmam
(3,669 puan) tarafından
Aynen kesinlikle :)
0 oy
(113 puan) tarafından
Ben im hayatım hep diyetle geçti. Hep bir sürü kilolar verdim ve bir sürü kilolar aldım.. 123 ile doğuma gittim sonra kendiliğinden 104 e indim. 104 olunca Dukan diyetini 2. Kez yapmaya başladım. Şimdi başlayalı 8 gün oldu. 3.6oo Gr kilo verdim. İnşallah o eski iki sene önceki ince halime donucem... Dukan diyeti öneririm.
0 oy
tarafından
Bende 158im boyum doğuma 69la girdim bebeğim 5 aylıkken 48 kiloydum geceleri uyumadan pul biber yoğurt kekik karışımı yedim ekmeği kestim şekeri kestim 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bende 73um 58 olmak istiyorum onceden diyetle sporla 85den 58e düşmüştüm ama şimdi hic bise yapasım gelmio
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yemeyi kestim spor yaptım kalori açığı sağladım kızım 10 aylıkken 3 ayda 73 74 den 55 indim 13 ay dan şuan 18 aylık 5 aydır coook yiyorum 59 60 oluyorum bogaz tutunca geri 58 iniyorum işin sırrı bogaz tutmak yememek ve spor 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 491 göst.
0 oy
11 cevap 125 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva123456 (8 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...