0 oy
1,658 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar. Ben birlik yaşıyorum ve duş olsun giyim olsun hiç rahat etmiyorum istediğim gibi giyinemiyorum istediğim yemeği bile yapamıyorum hep kaynanam ne isterse onu yaparım damak zevklerimiz zaten ayrı gerçekten bazen efedersiniz duş bile alamıyorum kapalıyım bide bu sıcaklarda sürekli yazma uzun kol terliyorum sürekli birlik yaşayanlar siz rahat ediyormusunjz nasıl yaşıyorsunuz :ermm:

42 Cevaplar

0 oy
(182 puan) tarafından
Ben 5 yıl kaldım cnm ayrıldım bir yıldır gerçekten o kadar zorduki inanki şükür ayrıldım rahatladım bir. Kızım var 5 yaşında şuanda hamileyim 5 aylık ve eşim diyor doğum yaptığında annemi getiricem yanına ben diyorum oldu başka zaten zar zor kurtuşmuşum RABBIM senide kurtarsın cnm
tarafından
5 yılda çok zor ya 2 yılda ben delirdim Allah razı olsun canım inşallah en kısa zamanda darısı benim başıma
(182 puan) tarafından
Amin cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 9 ay birlik yaşadım benim kayın peder gece 3 4 e kadar uyanık kalır bide bizim kapının önündeki camda sigara falan içerir bide banyoda hemen odamın yanındaydı anlayacağın hiç rahat değildim banyo yapmak için bile sadece gece 5 e kadar uyanık kalırdım yada o saatte uyanırdım çok zor zamanlar geçirdim
tarafından
Benim alamadığım günler oluyor canım ama hakkımı helal etmiyorum eşimede beni böyle zor durumda bıraktığı için:/

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 680 göst.
0 oy
7 cevap 270 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,595 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345678 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (133 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,130 cevap

35,176 kullanıcı

...