0 oy
1,571 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından

Ben eşimle sosyal medya üzerinden tanıştım esimin arkadaşıyla benim kız arkadşım sevgiliydiler bende kız arkadaşımla fotograf cektirmistim arkadaşımda onu facebookta paylaşmış o sıradada eşimin yanında arkadasi varmis girmis bakmis sevgilisinin facebooktaki fotosuna esim beni ordan görmüş begenmis o sekil sonra bana istek attı  o sekil konusmaya başladık sizde olaylar nasıl  

22 Cevaplar

0 oy
(164 puan) tarafından

Ablamın vesilesiyle tanıştım eşimle görücü usulü oldu yani :) 13 yaşımdan beri gelip gittiğim yerde ablama komşu oturuyormuş meğer eşim ve ilk öğretmenlik yaptığım okuldaki öğrencimi eve bırakırdım şu an o öğrencimle karşılıklı komşuyuz :) hergün eşimin oturduğu evin önünden geçiyormuşum ama haberim yokmuş. Eşim ilk tanışıp ısındığımız zaman demişti ki. Sana yıllardır aslında bu kadar yakınken ne kadar uzakmışım ben seni nasıl hiç görmedim neden görmedim :D ben biraz evlenmeye niyetli değildim hergün okul çıkışında karşılıyordu beni durağa kadar yürüyüp konuşuyorduk böyle böyle derken ısındım tamam dedim ilk görüşmemizden tam 1 ay sonra sözlendik 9 ay sonra evlendik 7 aylık evliyim 7 aylık hamileyim :) çok şükür Rabbim dualarımı kabul etmiş ve eşimi çıkardı karşıma onu bana nasip etti diyorum ❤️

-Reklam-
0 oy
tarafından

Lisede tanıştık. Onun en yakın arkadaşı bnm sevgilimdi,ama sevgili gibi değildik sonra ayrıldık eşim de bana aşkını ilan etti okulda. Zaten çok sempatik gelirdi bana komik biri eşim. Bnde o an ona aşık oldum ellerim ayaklarım boşandı gibi....

Seni seviyorum dedi ve ona o günden beri inandım. 5 yıllık sevgili donemimiz oldu. 1 buçuk yıldır da evliyiz

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 884 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,082 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 625 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Emine zerrin (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 833 göst.