0 oy
884 göst.
Aile kategorisinde (405 puan) tarafından

Benim çalıştığım yerde kayınvalidem beni görmüş ve daha önce bana evimin adresini sormuş bende evlenmeyi düşünmüyorum büyük abim var onu evlendircez demisim bahaneye bak :Psonra birgün demiş ki hele gidim bakim burda ki uzun kız duruyor mu hâlâ =)Sonra.geldi evimin adresini sordu yine bende.annemler ankarada teyze boşuna isteme dedim =)Ama gerçekten ankaradaydilar o ara..olsun beklerim dedi gitti sonra akşam çalıştığım yere eşim ve bacıları ile. Bana bakmaya geldiler tabi tanıyordum ben =)Ama ara isim varmış hiç ilgilenmemişim onlarla=)eşim beni çok beğenmiş görümceler de öyle sonra.sabah geldim bi baktım yine bu sefer.esim yoktu =)geldi gittiler aldılar ev adresini hemen gitmişler eve anneme.dedim gelecekler.alma.dedim eve =))Annem de almış eve ama vermek istemediğini demiş ama.kayınvalidem çok gitti geldi em sonunda eşim karşıma.çıktı durumu anlattı.ben de pas vermedim =)instegramdan mesaj attı kandırdı sonunda.beni konuştuk anlaştık =)bu sefer de babam gil vermiyo :Oen sonunda sevdiğim dedim ablama öyle.babamlar.vermek zorunda.kaldı =)Çok şükür iyi ki evet demisim canımın içi kocam<3uzun oldi kızlar anlatmak istedim =) sizin nasıldı :D

29 Cevaplar

+1 oy
(17,649 puan) tarafından
Bu benim esim olacak haylaz annemin halasinin torunu oluyor :D düğünde gordüler beni esim faceden ekledi konustuk tanistik evlendk :D seviyorum canimin icini maşallah 6 sene oldu :D
(405 puan) tarafından
Maşallah mutluliklar.dilerim.bu erkekler çok fena =)
(17,649 puan) tarafından
:D benimkide fena yav
(405 puan) tarafından
Aynen benimki.de öyle.kandirmakta 10 numaralar =)
(17,649 puan) tarafından
:D iyikide kandirmiş keşkede kandirmasaymis :D
(405 puan) tarafından
O neydi kız beynim yandı =))
-Reklam-
+1 oy
(537 puan) tarafından

Bizimkisi tekstil aşkı :DBn yaz aylarında okul masrafını çıkarmak için ortacilik yapıyordm oda makinaciydi ..

(405 puan) tarafından
Benimki de tekstilde oldu orda gördüler yani =)mutluluklar dilerimmm
(2,631 puan) tarafından
Bizimkideee o şofördu bende dokumacı ☺️
(405 puan) tarafından
Anladım yazı kader işte Rabbim yazınca oluyor bir şekilde =)
(537 puan) tarafından
Aynn canm sizede mutluluklar (:
(405 puan) tarafından
Teşekkür ederim =)
+1 oy
(7,098 puan) tarafından

Yorumum dursun yarin anlatcam kiz cok uykum var suan:woot: 

(405 puan) tarafından
Tamam canım =)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Biz sürücü kursunda tanıştık ayni siniftaydik konusmak istediğini söyledi sevgili olduk 6 yil sevgili olarak gezdik 6 yil sonunda da 1 yil nişanlı kaldık evlendik şükürler olsun simdide bir oğlumuz var 3 yıllık evliyiz 
(405 puan) tarafından
Masallah canım mutluluklar.dilerim=)
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Lise 1.sınıfta sıra arkadaşımdı yaz tatilinde benden hoşlandığını söyledi 12 yıl sevgili olduk 1 yıl önce de evlendik 2 aylık da kızımız var çok şükür <3

(405 puan) tarafından
Ooo 12 yıl dile kolay =)bin masallahhh size Mutluluklar dilerimm
0 oy
tarafından
Ben instagram dan yazılıyordum tesadüf aynı avm deydik arkadaşıma dedim biriyle buluşalım ama ***** saçmq konuşalım bir daha nerde göreceğiz dedim ve o kişiyle evlendim :) 
(405 puan) tarafından
Ahahaaaaaahh=)))))yazı kader diye buna denir işte maşallahhh mutluluklar dilerimmm
0 oy
tarafından
Klima servisinin çağrı merkezinde çalışıyordum esimin ablası orda müdür du aşırı samimiydik eşimde ben işe girmeden önce orda calsyrmus servis de o çıkmış ben girmişim neyse biz ablasıyla baya samimiyiz bir gün asya katta müşterilerin memnuytini öğrenmek adına servis gönderdiğimiz musterileri arıyoruz çıktı geldi bu altında spor bir arabayla son ses müzik (nefret ederim o tarzda insanlarla ) neyse geldi bu ben hiç konsmadm kendisi ile ablasıyla muhabbet ettiler yukardaki bütün kixlar taniyirms onu onlarla konuştu felan ben bı sinir oldum gorgusrz gibi o şekilde gelmesne ertesi gün beni Facebook tan eklemiş ben tanimadm :D gariihtiyar bu kim ya dedm kizlar söyledi senimi eklems isde bizim mudurn kardeşi felan ilk kabul etmdm sonra mudurmzle konsrken isde soyledm böyle böyle eklems diye oda kardeşi ya iyidir muhabbete kötü niyeti yoktur kabul et felan dediler bu hergun kahve içme bahanesyle gelmeye başladı kabul ettm istegni sonra normal konuşmaya başladık havadan sudan felan bu kız arkdsmda yakın zamanda ayrılmış ablası anlattı birgün bana dedi ki çok hastayım annem gilde yok bir çorba yapanm yok dedi bende dışardan şöyle o zmn dedim :D o gün ablası melek bize yemeğe gelsene dedi  evlermzde çok yakınma aynu mahallede ama hiç karsilasmadk tam dedim gittim bı mercmk çorbası yapana içelim dedi yaptm gel annem gil de burda oturuyr kahve içelim dedi gittik kapıyı eşim açtı ben onu orda beklemiyordum :D ablası yaptgm çorbadan onada koyms ay canım bana corbami yaptn felan dedi ne münasebet ben onu ablama yaptm dedm kahveleri eşim yaptı o gün  hatta viddei alıyordum yayinlcm bnu dedim tam o sırada beni istemeye mi geldin dedi yayınlayalım :D sonra biz konuşmaya başladı ablasıyla anlaşma bir kaç kez biz cafedykn geldi felan o şekilde başladı 17 yaşındaydım bu arada 17 bitmeden de evlendik :D şuan 23 yaşındayım 2 kızım var biri beş yaşında biri 5 aylık 
(405 puan) tarafından
Oooo bu erkekler çok fena cookkk=)Bin maşallah Rabbim mutluluğunuzu daim etsin canım =)
tarafından
Amin canım cümlemizin daim etsin inşallah ❤️
(405 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım ♡
0 oy
tarafından
Bizim görücü usulü oldu
(405 puan) tarafından
Rabbim mutluluk huzur versin =)
0 oy
(280 puan) tarafından

Lisede <313 sene sonra evlendik birlikte büyüdük resmen  <3

(405 puan) tarafından
Oooo aynen öyle olmuş bin masallahhh sabrınıza ve aşkınıza Rabbim daim etsin =)
(280 puan) tarafından
Aminnnn  canimm :)
0 oy
tarafından
Üniversitede tanıştık. İlk başta kendisinden hiç hoşlanmamistim.Hatta aşırı sinir olmuştum sonuç evli ve 2 çocuk 
(405 puan) tarafından
Zaten öyle olur =)yazı kader işte..mutlular dilerimmm
tarafından
Sağol canım :) sanada mutluluklar
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Ilk ben onu gördüm o zaman acıktım düğün salonu işletiyordu aama o beni görmedi ama görür görmez aşık oldum resmen 6 7 ay aklından çıkmadı salona gitmek istedim kir bahçesiydi hem cafe hem kahvehane hem düğün salonu hem piknik alaniydi mekanı gitmedim sonra bunu bizim site girerken gördüm meğersem aynı sitedeymişiz babama falan sordum babamın kankisinin oğluymuş Allah nasıl mutluyum gör beni oda beni görünce hemen sormuş soruşturmuş öyle başladı :D

ama en güzel tesadüf ben onu gördükten 1 yıl sonra eşimin beni görüp  konuşmaya başlamamız o kadar güzel bir tesadüftü ki <3

(405 puan) tarafından
Yazı kaderr Rabbim yazmışsa fizan da olsa engel olamaz kimse =)Rabbim mutluluğunuzu daim etsin bin masallahhh
0 oy
(5,220 puan) tarafından

herkese deli gibi internetten tanışmayın etmeyin diyen ben eşimle bi online oyunda tanıştık apayrı şehirlerdeydik ama birbirimizi hiç görmeden hatta konuşmaya başlamadan önce bile bişeyler vardı sanki kaderimiz birbirimizdik çok belliydi yani. yaklaşık 1yıl beraberlikte bikez yanıma geldi bi hafta kaldı gitti bu haziranda evlendik şimdi 17 haftalık hamileyim çok şükür :)

(405 puan) tarafından
Yazı kader canım =)Rabbim bebeğini kucağına almayı nasip etsin mutluluğunuz daim oksun bin masallahhh =)
0 oy
(704 puan) tarafından

Bizim en yakn arkadaslarımız hem kuzen hem sevgiliydi. :) Üni sonuclarni beklerken surekli ruyamda balıkesir i gorup durdum o haftalarda en yakn arkadasmla tercihler icin falan gorusuyoz iste neyse bi gun dershaneye gidicez son gun vericez tercihleri ben hep baslara balikesie yazmism ama ne alaka normalde sevmem etmem hic gitmedm o hafta dogdu ile sevdam sonra bunlar yol boyu konustular sevgilisiylee ayy yeter deryaa kapat bayilcm skldm dedm rahat 2 saat yaninda kim varsa o cocugn o da sklmıştır diye laf attm o da bana vermis evet ya yeter diye sonra derya bana esimin kankisi ona bendn bahsetmis derken ayni gun aksami tanistirdilar bizi ama tabi ben kayserideyim esim izmir de derya ogrenmis ki esim balıkesirde astsubay derya senin icine mi dogdu kızm bak siz kesin evleniesiniz falan muhabbetleri gecti esim sms yapip msj atti kendini tanitti derken mesafeler vardı bendn neyse knuslm dedm degisik bi tanisma olmustu cunku sonra bi basladk 5 yıl sevgiliydik 2 yıldırda evliyiz cok skür ruh ikizimm ömrüm kalbim olur kendileri. :) Biz evlendik arkadaslar ayrıldi bu arada. :D

(4,646 puan) tarafından
Allah daim etsin ama sonda arkadaşlara kötü olmuş ya
(704 puan) tarafından
Aminn Insallahh. Ikiside baskasiyla evlendi suan cok mutlulular o yüzden sorun yok kısmet bu isler :)
(4,646 puan) tarafından
Haaa o zaman iyi
0 oy
(197 puan) tarafından

Görücu usulu kisa ve net :ermm:

0 oy
(391 puan) tarafından
Liseden beri beraberiz 15 sene oldu :) 
(405 puan) tarafından
Oooo maşallah Mutluluklar dilerim =)
(391 puan) tarafından
Amin kuzum cümlemize :))
0 oy
(42 puan) tarafından

Biz görücü usulü 5 ay içinde evlendik. Ablam kapı komşusu ile arkadaşını tanıştırmıştı evlilik için o sırada arkadaşının ablası kayınvalidemin kankisiymiş ablama sormuş kız var mı vs ablamda kardeşim var demiş. Öyle tanıştık bakmaya geldi annesi falan sonra aile olarak tanıştık 5 ayda da evlendik 6 ayın içindede ikiz kızlarım var çok şükür <313 aylık evliyiz. İlk günden hamile kalmışım ve 34 haftada da doğum yapınca tarih hesap ortalık karıştı :D

(405 puan) tarafından
Hımmm anladim canım Rabbim mutluluk huzur versin maşallah ♡=)
(42 puan) tarafından
Amin inşallah :)
0 oy
tarafından
Kuzenim olur kendisi:) 
(405 puan) tarafından
Mutluluklar dilerim =)
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Benimde annemin dayisinin oğlu tanıştırdı dha doğrusu ilk sana bunu ayarliyim çok iyi bir çocuk bak nur pisman olmazsın dedi bende istemedim tabi 1ay dayımın oğlunun telefonundan benmle konuşmuş benim haberm olmadan 1ay sonra tamam konuşalım yazsın bana dedim iyi hoş konuştuk snra buluşalım dedi bizim kapinin önünde çardak gibi yer var oraya çağırdım orda bulusalm dedim tamam dedi geldi annemde yanımdaydi çay flan yaptık oturduk çok yakisli flan aklımdan çıkaramadım bı turlu devamlı fotgraflarina flan bakiyodum dha evet demedim ama snra bı gün havuza gittim ordan dönüşte şarkı dinliyodum aklıma şeytan girdi evet dedim o gün bugündür çok iyi aramz Allahım bozmasın çok seviyom yaaa bu arada o dayım da annemle babamı tanistirms bizide oğlu ne güzel bişey ya :))    uzun oldu ama anlatırken bile eskileri hatrlayip duygulaniyorm
(405 puan) tarafından
Vay be maşallah benim annem babam az kaldı kessin beni seninkiler anlayışlı =)mutluluklar dilerim ♡
(1,575 puan) tarafından
Annemlere ilk zsten söylemedim konustugum insan geliyo diye dayımın oğluyla geldi ya arkadasi olarak oyuzden bişey demediler yoksa annem çok fena :))
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Görücü usulü oldu 
(405 puan) tarafından
Mutluluk huzur dilerim
(1,207 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşim beden dili uzmanı annemde onun yanında çalışıyordu annem benden bahsetmiş kızım benimle hiç konuşmuyor ne olur bir bakın sorun ne bilmiyorum demiş işten eve gidiyordum annemle karşılaştım yolda misafirimiz var onları almaya gidiyorum sende gel dedi yok ben uzanicam beni hiç katma dedim hayır olmaz sende gel alalım eve beraber geçelim dedi koluma girdi sokağı bı döndük bı adam ama duruşu falan çok güzel normalde kimseye bakmam ama bakasim geldi bı baktım annem yanına gitti kendimi toparladım merhaba merhaba yürüyoruz eve kafamda deli sorular buda kimmmm??? Beynim error verdi. Eve gittik nasılsın neler yapıyorsun dedi? İyiyim işten geliyordum aşçıyım siz nasılsınız annemi nereden tanıyorsunuz? Dedim annenizle aynı yerde çalışıyoruz biraz sohbet etmek isterim seninle dedi.tabi edelim dedim gözlerime bakarak konuştu bende çekmedim meğerse beden dilinde bu çok önemliymiş numaramı almadı kullandığın bir sosyal ağ varsa beni ekle dedi tamam dedim sabah yazdı günaydın nasılsın seni görmek istiyorum. Tamam ben iş yerimin konumunu attım geldi benim gözler parlıyor onu görünce belli etmemeye çalışıyorum beni çok güzel sahil kenarında çay içmeye götürdü saatlerce konuştuk ertesi gün yine aynı 4. Gün elinde yusufçuk kolye ile geldi ben sana aşık oldum dedi anlamadım dedim ben sana aşık oldum dedi böyle olmaz çok erken derken kolyeyi verdi anlamını anlattı ailesini aradı ben aşık oldum isteyelim biran önce İstanbul'a gelin dedi ama olaylar farklı gelişti annem olmaz dedi eşimin ailesi biliyorsun paramız yok dedi eşim bana döndü mutlu oluruz mutsuzda oluruz ama asla pişman olmayız benimle evlenir misin dedi evettt evettt sonsuz evet diye haykırdı içim dışım evet dedi sessizce sarıldı öptü beni kimseyle konuşma artık ararlarsa cevap verme ben nikah işlemlerine başlıyorum bu yolda artık yalnızız dedi kabul ettim onunla olmaya dünden razıydım beni geliştirdi devamlı kitap eğitim verirdi her fırsatta insan beyni belgeseli izledik kıyafetim herşeyim değişti beni görenler eğitimci sanmaya başladı iş için gittiğim yerlerde hürmetle ağırlandım saygı hayatımın en başına oturdu yaşamım öyle güzel ki hala öyle çok şükür bin şükür mutlu oldum mutsuz oldum asla pişman olmadım 
(405 puan) tarafından
Ayyy çok güzelmiş tanışma hikâyeniz bin masallahhh bizimkisi bir aşk hikayesi misali =)Allahım mutluluğunuzu aşkınızı daim etsin inşallah ♡

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,577 göst.
21 Kasım 2018 Diğer kategorisinde Mergen (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,083 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 627 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 835 göst.