+1 oy
291 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
6 günlük bebeğim var . Ilk üç gün cok ağladı . 

Sora atesi oldu  götürdük  sarılık 13 cıktı ve dediler susuz kalmış .  2 gün hatsane de kaldı . 

Dün aldık akşama doğru bebek sürekli uyumaya uyanamaya başladı.  Gece endişe edip gotrudum şekeri 52 cikti cok besle zorla uyandır dediler. Neyse döndüm  bugün de topuk kanı falam alınacaktı .  Goturdum orda kanını aldılar hep.agladi. eve geldik  yine dünkü gibi bebek durmadan uyuyor .  Topuğuna mi vurmadım yanağını mi burnunu mu sıkmadım herşeyi yaptim zorla ağzını actim memeden damla damla süt  damlamaya çalıştım .  Yok olmuyor bebek uyanmıyor ağlamıyor kızlar. 

Ha altını da aldim  bugun çişini  ve kalasını gördüm.  Ilk bebeğim ben kime sorsam basima bu gelmedi diyor . Benim bebeğim nkye uyanmıyor??
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

3 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından
Sütünü sağ çay kaşığı ile ağzına koy kendine gelir inşallah şekeri düşük olduğu için uyanamiyordur. Benim oğluma da ilk zamanlar oyle olmuştu. O şekilde yapıyordum biraz sonra kendine gelip meme emmeye başlıyordu. 
(49 puan) tarafından
2 saatte bir mutlaka beslenmesi lazım şu an ne yap et uyandır mutlaka. Hiç uyanmazsa altını açardım.
tarafından
Yok inanki uyanmyo. Zorla bi kaç damla yutyo
(670 puan) tarafından
Şekeri çıkar kız uyandır yada sağ biberonla ver sütünü yazık
-Reklam-
0 oy
(296 puan) tarafından
Sarılık olduğu için uyuyor yarım saatte bir saatte emzirmen gerek 
tarafından
Yok  ne.yaptysam  uyanmyooo
(296 puan) tarafından
Burnunu sık hafifçe altını aç topuğunu sık cnm

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 471 göst.
30 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baloglunannesiyim (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (432 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
21 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

384,799 soru

11,510,375 cevap

35,170 kullanıcı

...