+1 oy
469 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bir bebegi severken pipiş pipiş hani pipi cis yaptin mi  yerim pipi yi deyip bebek  giyinik ve elbiseleri uzerinde gidiklamak bebegi guldurmek normal bir sevgi tarz mi . 

Acikcasi cok yakinim olan bir bebege en fazla yank sikma veya uzaktan  gulumseme veyaa kucagimda gezdirmee  falandir benjm sevgi tarzim. 

Siz normal buldunuz mu?

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yeğenlerimi ve kendi çocuklarımı hunharca severim onun dışında yabancı bir bebeğe annesinin müsadesi olmadan dokunmam bile 
tarafından
Peki o yazdgm?
tarafından
Ben kızlarıma derim seni yerim oy anası kurban pittisini yesin annesi falan derim ama herkesin içinde değil başka çocuğu öyle sevmem ama en fazla seni yerim falan derim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal bence bende bebek severken mınciklarim ısırırım öperim totosuna vururum canim misal ablam bebeğimi severken dovmekten beter eder sevme tarzı budur herkes farklıdır 
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Deli gibi severim valla gotunu bile isiriom bazen dozunu kaciriom aglior :D

0 oy
tarafından
Bebek gidiklamak aslında hiç iyi bir şey değil bebek evet gülüyor ama zorundan gülüyor çoğu zaman. Gidiklamak bi işkence biçimidir. Yapanı uyarın
tarafından
Karnini degil bezi uzerinden  pipisini
tarafından
Pipisini ben babasına bile elletmem üstelik bez üstünden de olsa başka birisi böyle bişey yapsa hiç mi hiç hoş karşılamam
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Kız bişey anlamadım ne değişik beta ne
tarafından
Veya kizzz:)
0 oy
tarafından

Gayet normal canim helede seven anneanne babaanne ise daha çok normal:)

0 oy
tarafından
Asla normal değil nenkasae küçük olursa olsun pipi popo çocuğun özel mahremi. Biri benm çocuğuma yapsa kıyameti koparırm. Heleki özeline dokunmak mi asla 
0 oy
tarafından
Sen bazen bazı şeylerin dozunu kaçırıyorsun bu kadar göze batmasın herşey yoksa çevrende insan kalmaz bir bebek sende yok 
tarafından
Sen bu davrqnisi onayliyorsun  yani?
tarafından
Onaylamıyorum yanlış bir davranış sadece sen kendini bu genç yaşta çok fazla yıpratır insanları çok fazla ciddiye alıyorsun yapma yorulursun daha çok gençsin çocuğun için en güzelini düşünmeni takdir ediyorum ama bazı şeyleri çok büyütüp kendini yormana kızıyorum
0 oy
(7,252 puan) tarafından
Kesinlikle sapıkça bir davranış bunu yapan ruh hastası ya da erkek egemenliği hastası ...
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Ben de çok gıcık oluyorum bir keresinde kayınvalideme büyüyünce de tutabileceğimiz yerlerini sevelim anne dedim artık yapmıyo :)))
0 oy
tarafından
Kendi çocuğumuda başka bir bebeğimde gıdıklamam zorla sevmem başkasının çocuğunusa kucağıma almam sayılısır başkasının çocuklarını alıp sevmem annelerinden izin almadan asla dokunmam o üstteki yazılarıda söylemem başkasının çocuğuma söylemesinide istemem 
0 oy
(48,947 puan) tarafından
ondan sonra erkekler neden sapik oluyo diye düşün dur daha minicikken pipiyi vurgularsan aklida hep onda olur
0 oy
(119,973 puan) tarafından
Cok deli severim bende bebekleri 
0 oy
tarafından
Seven kişinin bebeğin neyi olduğuna bağlı bence niyeti veya dogru yanlis dogru anlayabilmemiz için
tarafından
Halasi
Teyzesi
0 oy
tarafından
En guzel sevgi temassiz sevgidir cocuklarimi seven uzaktan temas etmeden sevsin cocuklar boylece mahremiyetide ogrenirler  ben izin vermem  ancak ben hunharca severim kurbanolurum ben onlara
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Deli gıbı  severim  dötünü  yerim  ısırırım  derim  ben kızıma  opmelere doyamam biraz  fazla  hırpalarım  ama başkasına  asla  öyle  sewdirmem başkasının  bebeginide oyle  sewmem  izin almadan dokunmam 
0 oy
(13,900 puan) tarafından

ben hiç haz etmiyorum pipisine bezi varken bile dokunulmasını eşime bile izin vermiyorum yapılmaması gerek öyle sevmemi olur ya

tarafından
Bende gicik oluyorum yaaaa

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 555 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 413 göst.
+1 oy
3 cevap 291 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy