0 oy
1,063 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gerçekten hayret içinde okuyorum bazı şeyleri. Ne biçim insanlarla evlenmişler hiç mi tanımadınız hiçmi görmediniz gerçek yüzlerini. Tamam kader kısmet bazı şeyler ama insanda da akıl fikir var hangi devirdeyiz eskiden çok eskiden böyle evlilikler olmasını anlardım böyle imkanlar yoktu bilinçsizlik vardı belki. Ama şimdi bakıyorum yeni nesil aklı zehir gibi çalışan, uyanık, her lafa cevap vermeyi biliyorlar, sorsan onlardan bilgilisi yok ama  Hiçmi tanımadan evlep gözleriniz kararıyo. Valla merakımdan soruyorum nasıl oluyo??? Not:bile bile evlenenleri merak ediyorum asıl 

22 Cevaplar

0 oy
(10,474 puan) tarafından
Canım bazen tanıdığın bildiğin insanlar da değişir koşullar değiştirir beraber yaşamak sorumluluk almak zor iştir herkes kaldıramaz ve sonunda sıkışıp kaldığı cendereden cıkmaya yol aramaya başlar. Sen yine böyle konuşma nacizane tavsiyem 
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Bile bile deil cnm önce gercek yüzlerini gizliyolar ewlendikten sonra gerçek yüzlerini gösteriyorlar kim ne bilsin benim içimde neler olduğunu Kader kısmet ablamn eşini o kadar arastirdikki herkes bunun gibi adam yok dedi sonra ailesinin sözünden çıkmayan ailesi ne derse yapan bı insan çıktı yargılamayın  insanlarıkimse bilmeden  ateşe atmaz kendini

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 299 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 395 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.