+2 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (2,630 puan) tarafından
tarafından kapalı
Yahu az once acilan ve gizlenen kaynana postunu gordunuz sanirim muhtrmelen buda kapanir ama yazmadan edemiycem

Insan bu kadar kor empatiden yoksun olmamaz yaa kaynaban sana iyiyse ne mutlu sana ama herkesinki oylemi ee agzimiza etsinler amaan kaynanama bisey olmasin diyip oturalimmi yani? Hangi dinde kitabda yaziyorda bu insanlar bunu dogru buluyorlar kaynanam 4 yilimi zehir etti esim bile bikti artik napiyim kaynanamsa ayagina paspas mi oluyum o kadar sinirim bozulduki post sahibi sanirim dalga geçiyodu milletle çunki bunun baska bi aciklamasi olmaz gozlerim yuvalarindan firladi resmen bide kaynanam sacimi oksadi sirtimi sivazladi diyo ya şaka gibi sanki kaynanalarimiz kanatli melekte Allahtan belamizi istiyoruz mutluluktan kudurduk kaynanalari kotuluyoruz
notu ile kapatıldı: Kapanan veya gizlenen post için post açmayalım

12 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Supersin aynen öyle işine gelmeynce gizledi zaten her kimse o
(2,630 puan) tarafından
Evet cevap verdim ama hemen gizlendi
(2,630 puan) tarafından
Ayyyy yinemi oyduuu ya sinirimden adina bakmadim o kizin kafasi yerinde degil sanirim verdigi cevaplar o kadar kotuki
Bikeresinde birine sen çatlaklisin ben guzelim falan diyodu
(9,626 puan) tarafından
Ay o kadın cok sinir ya nereye yorum atsam hemen altında tüy gibi bitiyo sürekli bi gösteriş peşinde millete hava atmanın derdinde herkesi bi küçük görmeler falan
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Yine ne kaçırdım acaba :d ne oldu kız
tarafından
Hsjshaja benimki kavun ey tovbe yarrabim :D
tarafından
Kizlar post açıcam destek verin bana kaynanami cok seviyorum çatlayın diye haberinz olsun
tarafından
Haha tamam arkandayim:D
tarafından
Açıyorum
(2,630 puan) tarafından
Benden sana fullll destekk :Ddd
0 oy
tarafından
Gormeidm o postu gerçek postalarda sahte postlar karsyo boşuna emek veriyoz
(2,630 puan) tarafından
Hayir sahte digildi acanin adini ogrendim kafadan kontak oldugu icin ondan beklenir ikinci tubasu vakasi iste
tarafından
Adı ney kız söyle nolur
(2,630 puan) tarafından
Gulguzel cnm
tarafından
Ayyy anca hava atıyor o ya bence hayal dünyasını buraya anlatıyor
0 oy
(673 puan) tarafından

Yürü bee kim tutar seni:D

(2,630 puan) tarafından
Ahh cnm o kadar sinirlendimki şok oldum
(673 puan) tarafından
Bende gördüm onu cvp yazdım ama silmis uyanık:D
0 oy
tarafından
Canim sen ve senin gibi hakli durumlar yasayanlar istisna tabiki. Ama sirf kayinvalide oldugu icin daha nisanliyken bile soguk durup mesafe koymaya calisip bilerek soguk bi iliski kuran ve sonra gerilen de cok aile iliskisi var yani bu da yadsinamaz, belki onlari karsetti arkadas
(2,630 puan) tarafından
Cnm belirtseydi o zmn gormuyomu burda acilan kaynana postlarini neler okuyoruz yeri geldi kendimizi unutup onlara uzuliyoruz
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Su buyuk harflerle yazip paylasan arkadas mi:)) okumadim bile sadece gozume carpti bi anda da yok oldu post
(2,630 puan) tarafından
Evett buyuk bi lince maruz kaldigi icin gizledi hanimefendi
(1,741 puan) tarafından
Iyi o zman kaynanasini başının  ustunde gezdrsin ne diyelim burda kim ne yaşıyorsa onu anlatiyor dertlerini paylasiyor malesef hepimiz onun kadar şanslı degiliz allah muhabbetlerini artrsn :)umarim omur boyu sivazlar sırtını
0 oy
tarafından

Post neydiki görmedim.  Azıcık özet gecermisin

(2,630 puan) tarafından
Bu gulguzel gercekten cok oldu artik gecende birine sen çatlaklisin ben guzelim git catlakli bedenine bak falan diyodu
tarafından
Benimde analigima laf etmişti.
(1,206 puan) tarafından
Demekki gerçek hayatta çok fazla eksikliği var. Buralarda egosunu tatmin etmeye çalışıyor.
tarafından
%bir milyon. Cnm
(2,630 puan) tarafından
Seirede seni kagale almiyorum falan diyordu baya atismistik
0 oy
tarafından
Ahahha aynn kuzum bide yazmis kaynanaları sevmeyenlere sinir oluyorum diye asasa kendi kaynanasida cadi gibi olsa görürdüm sevmeyi ahahaha
(2,630 puan) tarafından
Onun normal bi kafasi oldugunu dusunmuyorum
tarafından
Bende bende cano
0 oy
tarafından
Görmedim ya oyle kaynana bize niye denk gelmedi binde biri ona denk gelmis hava mi atiyo
(2,630 puan) tarafından
Hava attigi bellide bukadar gorgusuz ozguvensiz biri olmasaydi keske
0 oy
(415 puan) tarafından
Aman boşver bu devirde halımizi kadınlar anlamıyor kadın kadına düşman seninki iyiyse herkesin ki iyi mi durduk yerde kim sevmez kaynanayi bizim orda bir gelin vardı kendi gözlerimiz le goruyorduk geline bütün odunları kirtirdi tasitirdi oğlu da anasının lafından çıkmazdı oğlunu gelinin yanına yollamazdi o kız neler çekti en son dayanamayip gitti kocasının da gözü açıldı şimdi iyiler uzaktalar insanın iyisi de var kötüsü de bu sadece kaynana olarak değil ama seninki iyiyse şükret başkasının önündeki yemeğe sataşma
(2,630 puan) tarafından
Yaa hayirda burda acilan postlaridami gormuyo bu kadin
0 oy
tarafından

:DAhahaha kızz boşver böyle beyinsizler anca saçma sapan postlar paylaşırlar işine gelmeyince de hemen kaldırırlar. Ne güzel cevabını yapıştırıyodum bi baktım post kapanmış 

(2,630 puan) tarafından
Bende yazdimda hemrn gizlendi 2 dakikaya 14 cevap gelmisti linc edildi kacti
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Post konusu neydiki ben görmedim merak ettim bak sen öyle diyince
(2,630 puan) tarafından
Yorumlari oku cnm yazdim orda
(3,099 puan) tarafından
Kişinin kullanıcı adını okuyunca şaşırmadım nedense benimde bir kaç postuma olmuycak şeyler yazmıştı sinir bozucu birisi genel anlamda

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 306 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 473 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 292 göst.
0 oy
6 cevap 582 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu