0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
haber izlemekden nefret ediyorum nrmlde izlemem neredeyse hic arada bakiorm ve her baktgmda izlemememn grktgni birkez daha görüorm ..

Ya saçma sapan şeylerden islenen cinayetler Ya intihar etmeler Ya taciz ve tecavüz edilip hayatları mahfedilen kadınlarimiz kızlarımız ccklrmz..

bir hayır dediği iicin veya evlenmek istemiyorum denildiği için ve ya boşanmak istiyorum dediği için katledilen canlar Yaw bu nasıl bi hayat nebicim bi dünya da yaşıyoruz :( bi kız annesi olarak neler oluck nasıl koruyacgm diye düşünüyorum hep.. bir erkek annesi olan canlar NEOLUR erkek evlatlarinizi çok daha özenle büyütn paşam aslanım vs vs diye sevmeyin herkzn onu takdir etmeyeceğini her istedgne evet denilmeyecgni öğretin ev işlerini yaptrn yardım ettirn kendinize sadece kızların isi olarak görmesin mesela. bir kadına nasıl davranmasını vericgi kıymeti öğretin 

İyi bir erkek evlat demek kızlarımızın geleceği demek canlar untmaylm..

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen herkes kendi  kapısının önünü süpürse sorun kalmick atalarımız güzel demiş 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben evladımı elimden geldiğince insan gibi yetirtiricem .Rabbim inşallah yardımcım olur.namus sadece kadına ait bişey değil erkeğin de bı namusu vardır bunu ona hep söyleyeceğim.bi kadına nasıl davranması gerektiğini anlatacağım.karisina değer vermesi gerektiğini bı kadının çok narin kırılgan oldugunu söyleyeceğim.umarim becerebilrim.zira çocuklar şöyleneni değil gördüklerini yapıyorlar .ama bilmiyroum ki temeli ben Aticam ve bu çocuk hayatının %80 nini benim attığım temel ile devam ettirecek 
tarafından
Valla haklısın senin kızın var korkuyorsun benim oğlum var ben bile korkuyorum.herkes arsız sapik olmuş pisliği yapan erkeğe de yapıyo.allah belalarini versin iki cihanda da sürüm sürüm süründursun.bu devirde yavrunu bı saniye bile gözünden ayirmayacaksin:(ilerleyen yaşlarda da haklısın evlilik olayı var iyiye mi denk gelir kötüye mi denk gelirler .zaten hep bı taraf iyiyse öbürü kötü .Allah sabır versin hepimize.hepimize akıl fikir de versin
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Aynen öyle canım bi erkek çocuğuna sen erkeksin sen yaparsın demek yerine hayır oğlum bu yaptığın yanlış demeyi bilmeliyiz ınsallh oglumu elimden geldiğince iyi yetiştirmeye calisicagim
0 oy
tarafından
Biliyorum canm. İnan oğluma ilk ogreticegim şeylerden birisi. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.