0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Benim kuzenim var kardeşten farksiziz onun üç çocuğu var evlenene kadar elimdeydiler. Velhasıl kendisi de benim oglus çok seviyor ama maşallah ta demiyor kendisinin maşallah dünya tatlısı 3 tane evladı var Rabbım günlerini göstersin kendisini de çok severim bacım gibidir ama gel gelelim ki ne zaman görüntülü arasa oğlan çok huzursuz oluyo öyle böyle değil yeri göğü cirmaliyo. Üç gün önce aradı ertesi günü bıçağı avuçladi elini kesti onun ertesi günü babasının kucağından düştü az önce yine arada kısa kestim korkumdan seviyorum da mesafeli de olmak istemiyorum ama evladımi da düşünmeliyim npmam lazım bu arada birer tane Felak nas okur musunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(12,926 puan) tarafından
Biz okuruz tabiki ama sende oku surekli belliki nazar kuzenine soylesen mi acaba kalbini kırmadan maşAllah desin 
tarafından
Daha önce şakayla karışık dedim ama umursamadı
(12,926 puan) tarafından
Ciddi de o zaman yani elindeymis nasıl olsa annenin bile nazarı degerken çocuğuna bir başkasının değmesi çok normal
tarafından
İşte şakayla karışık dedim benim üç tane var benkm değmez korkma dedi oda şakayla
-Reklam-
0 oy
tarafından
O asiri sevgiden nazari degiyodur canim benimde yegenime cok nazarim deger okadar seviyorumki severken icime alasim geliyo valla
tarafından
Kesinlikle aşıri seviyor ondan da kaynaklanıyor art niyetle bakmadifindan çok eminim işte ama nasıl çözüm bulmam lazım onu da bilmiyorum araya mesafe koynaya da gönlüm razı değil
tarafından
Surekli okuycan balim yani daha fazla yapcak bisi yok
tarafından
Okuyorum teşekkür ederim
0 oy
(734 puan) tarafından
Valla benimde alt komsum var beni bir sever bir sever evine her gittigimde gozlerim kapanir uyuyacak dereceye gelir butun sistemim coker. Eve gelince duzelirim ben kendisinin suratinada soyledim ama abla beni cok seviyorsun biliyorum ama valla soyle sevme bakma nazara getiriyon beni derim ay kuzum der valla istemeden oluyor der. Yani kem gozle bakilmasi degil cok sevmek ovmekte nazara getirir oyuzden suya nazar duasi okuyup cocugunuza icirin. Geldigi zaman kuzeniniz. Onlemi gec aliyorsunuz oyuzden nazar cikiyor cocugunuzdan.
tarafından
Ben şuan gurbetteyim ansızın görüntülü arıyor hemde öncesinde böyle uygulama yapıldığını bilmiyordum şimdi öğrendim teşekkür ederim. Kendi çocukları da benim elimde büyüdü bacı gibiyiz kuzen değil de bu yüzden mesafe koymak istemiyorum ama böyle de olmuyor napacagimi şaştım
(734 puan) tarafından
Yani gelir gelmez suya okuyup hemen icirseniz cocugunuz etkilenmez. Nazardan koruma duasi sonucta :)
0 oy
(601 puan) tarafından
Kız maşallah desene de sende nazarim değmez derse hala olsun kız sen yinede de canım :)
tarafından
Neden demediğini inan bende bilmiyorum yalnızca bir kere şakayla dedim oda benim değmez üç çocuğu var dedi daha da bisi demedim
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Yani nazardan da cocuk.huxursux olur da. Elini bıçakla kesip düşmez yani. Biraz ihmalinde etkisi vardır bütün suçu kuzene yuklememek lazim:D 
tarafından
Üst üste olinca ardı ardına insan sebep ariyo ister istemez
0 oy
(198 puan) tarafından
O her güzel bişey söyledğinde sen maşallah de o anlar zamanla ama her kelimesinde maşallah maşallah de anlayıp o da söyler 
tarafından
İnşallah canım sağol bunu da diyecem
0 oy
(749 puan) tarafından
Canm o arkadasına okutman lazim rica et canm ya okuyabikirmiain geceleri korkuyo belki iyi gelir de sonra her bebegini gördugunde deki cok iyi geldi senn okuman oku her firsatta okurt .madem oyle duaunuyorsun birde goruntulu knustumu bebeginden ayri bir odada konus 
tarafından
Özellikle Berat çınarı görmek için arıyor eğer uyumuyorsa mecburi görüyor solicem sağolun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 324 göst.
5 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.