0 oy
417 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (207 puan) tarafından
Oğlum 2 aylik sarişin beyaz tenli dün tişort giydirdim annemlere gttk  biraz üsüdu kollari

Annemde beni aradi senin oglun kansiz duruyo domates ye dedi ne alaka anne kendi beyaz dedim beyaz tenli olmasi kansiz oldugu anlaminami geliyo

14 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından

En İyi Cevap

Oglumun ten rengi boyle

image

(48,671 puan) tarafından
hareket cekmis bize ☺️☺️
(207 puan) tarafından
Elleri hem yumruk halinde :)
tarafından
normal gorunuyo canim . tirnagina bastir kaldir vucudnda bi yere hemen kirmizi oluyorsa kansiz degildir
(207 puan) tarafından
Tmm sagol cnm
tarafından
Kız o bize hareket mi çekiyo  :D
-Reklam-
0 oy
(44,664 puan) tarafından

Her sarisin beyaz olan kansiz mi oluyomus himm:ermm:

(207 puan) tarafından
Ya bende şaşrdim her gittigmde bebegime bi kusur buluyo biktm ya
0 oy
(249 puan) tarafından

:D:D:Dkomik kadin.. Beyaz tenli olmasi kansiz oldugu anlamina gelmez ama gozlerinden anlayanlar da var neye gore demis kansiz diye?

(207 puan) tarafından
Beyaz tenli diye
(249 puan) tarafından
Bol bol emzir canim sen kendin de kan yapici seyler ye yemekten zarar gelmez kafanda soru isareti kalirsa eger kontrole gittiginizde doktorunuza sorarsin beyaz tenli olanlar kansiz diye bisey yok bilimsel olarak yani
0 oy
tarafından
Benim.oglumda.ole beyaz ama.kim görse kansız diyor ne alaka diyorum.dinleysn uok
0 oy
tarafından
Beyan tenli olmasını tam bilemem  canm ama tanıdığımın kızı beyaz ama baya beyaz dı iki yaşında gerçekten kansızlığı varmış  küçükkken ilacını pek kullanmamışlar şimdi kullanıyo 
(207 puan) tarafından
Bana demir ilaci verdi hemşire kan ilaci vermediler
tarafından
Anladım canm  
O arkadaş zamanında kullanmamış ihtiyacı yokken niye veriyim diye  şimdide içirmeye çalışıyo
Ama bu herkesde olcak diye değil tabi ben sadece bildiğimi  söyledim
(10,364 puan) tarafından
Demir ilacı sanırım kan ilacı zaten gülüm değerlerine baktır şüphen varsa kuzunun
0 oy
tarafından
Ne alaka ya ten rengi öyle canm
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Domates kan mı yapıyo kız çocuk pişik olur pekmez dese anlıycam :) Karadenizdeyim iki gündür benim kız uzun kollu giyiyo hava sert esıyo bizimki de mi kansız annene de içi rahat olsun hava serindir muhakkak 
0 oy
tarafından
Bence alinma canim benim cocugumda beyaz tenli ve sarışın gorenler kansiz mi diyor ama kızmıyorum cunku kan degerleri düşük gerçekten ve belki uyarmak istiyorlar o yuzden sizin kan değerleriniz nasil olcurturdunuz nu hiç 
0 oy
tarafından
Canim benim oglum da beyaz kanı fazla kansız olmayı bırak takılma sen onlar eski usul yorumluyor 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim anneler boyle takma bu kadar kafana, benimkide ne zaman aglasa bu cocuk ac der :)) kaldi ki benimde cocugum beyaz, doktor 1 yasina kdr kan ilaci icir dedi iciriyorum henuz kanina bakmadik. Belkide gercekten kansizdir bebegin bakilmadan bilemeyiz. 
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Valla ben esmerim kızım beyaz peynir gibi bembeyaz. Kimi diyor kansız  kimi diyor bu çocuk hiç mi güneş görmedi. Aman boşver herkesi dinleme , ben öyle yapiyorum kafam rahat.
0 oy
(291 puan) tarafından
2 aylık bebeği niye öyle giydirdin canım, üşür tabii o. 
0 oy
tarafından
E bnmkide sut gbii  ya ne alaka 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kuzum zaten ğüneş görmediği için beyaz oluyolar kilosu iyi ise sıkıntı yapma 
(207 puan) tarafından
2 aylk 5 kilo iyimi sence
(2,565 puan) tarafından
Gayet iyi canım zaten ilerleyen zamanda hemşire vericek ilaç
(207 puan) tarafından
D3 var veryom her gun