0 oy
1,511 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,978 puan) tarafından

Merak eden hanımlar, sorularla islamiyet sayfasından alınmıştır. Belki fikriniz değişir bu konu hakkında, önlem almak her zaman daha iyidir en başta: korunun. Şimdiden söyleyim, itiraz etmek isteyenler veya ayni fikirde olmayanlar, ben yazmadim bunu, dini açıklama budur, yani tartışmayın benimle lütfen :D

image

4 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Her konu gibi bunda da farklı görüşler var :)

Rabbim doğru olan yola iletsin bizi :)

(6,978 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Ona bakarsan cnm üç ay iğnesini adete girmeden yaptım 
(554 puan) tarafından
Bide hap içmek daha doğrusu korunmak caiz olmazsa senede bir çocuk getirirsin bakamayacagin çocuk gunahimi çekelim ama konuyla ilgili fikrim yok cnm
(6,978 puan) tarafından
Korunuyorsan o zaman zaten ertesi gun hapina ihtiyacin olmaz ki canim :)
(6,978 puan) tarafından
Kariatirdin galiba konulari canim, korunmak caiz onlem aliyorsun.l unku ama ertesi gun hapi icin bu yazi. Yani iliski olduktan sonra, belkide dollenme gerceklesti bilmiyorsun o zaman ertesi gunu hapi aliniyor zaten yani korunma defil o, olanida yok etmek
(554 puan) tarafından
Cnm benim eşim gibi korunmayı redden var ama çocuk iki kişinin isteği üzerine olması lazım o yüzden her yol bana caiz :))
(6,978 puan) tarafından
Yok yok anlasilmadi yine :)) korunmak haram diyen mi var?
(554 puan) tarafından
Cnm kendi adıma konuştum zaten :) eşim hiç bir şekilde korunmama karşı o yüzden fırsat bulduğum an adet olmadan üç ay iğnesini yaptım belki hamile olabilirim ama elden birşey gelmiyor günahı erkeklerin boynuna :) hem ailele yaşıyorum hemde oğlum 5 aylık köy ortamı 15 nüfus üç ev üst üste elden birşey gelmez :)
(554 puan) tarafından
Cnm biliyorum benim demek istediğim karşı olan var onu ne yapacağız caiz değilse eslere gider günahı :)
(6,978 puan) tarafından
Hee anladim canim, onkonuda caizlik hakkinda bilgim yok ama esinin yaptigi tamamen bencillik...Allah kolaylik versin canim
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben dogum kontrol kullaniyorum  
(6,978 puan) tarafından
En güzeli  :)
(3,024 puan) tarafından
Cunki sezeryanim 2 yil yasak yani bebek
(6,978 puan) tarafından
Dollenme olduktan sonra mudahale etmektense bastan korunmak en dogru olani tabi :)
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yanı bilmediğim konuda fetva vermek istemem ama bende böyle düşünüyorum 
(6,978 puan) tarafından
Aynen bende boyle dusunuyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 390 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 699 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu