0 oy
776 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (106 puan) tarafından
Ben 15 yasindan 19 yaşına kadar okulda hep kızlar vardır bi ünlüye hayran olurlar ergenlik yani bende murat boza sarmıştım ay o benimle evlensin o benim kocam olsun onu çok seviyorum bi resim cektirmeliyim tabi ergenlik cocukluk tüm konserlerine gittim hatta bitane çok özel konseri vardı onada gittim 16 yasindaydim ozaman okadar bagiriyorum ağlıyorum beni duyuyo gelip bi sarilmadi bana neyse olsun dedim 18 yaşında osese gittim bagiriyorum hiç takmiyo umrunda degil bikerede yetenege gittim tum kızlar teker teker kostu sarildi resim cektirdiler bende koştum beni korumasi ****** gibi itti yere düştüm hiç umrunda olmadı ağladım lütfen bi resim dedim hiç takmadı bende orda onu sevmedim ne vurdumduymazmis ya dedim tabi çocukluktu ya :D ama iticiymis ya sandigim gibi değil 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hahahahahahahahahahaha kuzum ya keşke her can sıkıntımız bunun gibi olsa :D ama gerçekten çok tatlı göründün şuan gözüme 

(106 puan) tarafından
Valaha doğru hiç sarilamadim adama ya okadarda paralar gitti konser biletlerine
-Reklam-
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Kiz Allah seni :)), benim de lisede bi arkadaşım vardı emre aydın delisiydi çantasında bir sürü rozeti falan vardı. Müdür her sabah emre aydın delisi cantandakileri sok diye kenarı çekerdi aglaya aglaya söker ertesi gün gene takar gelirdi :D şimdi adını duymak istemiyor :D

(106 puan) tarafından
Ya işte ergenlik yaa :D
tarafından
Benimde bi arkadaşım emre aydın hastasıydı mektup falan yazardı başka biri emre aydını seviyosa o kızı düşmanı bilirdi
(106 puan) tarafından
Bende oyleydim hahahah ayy allahım
0 oy
(6,807 puan) tarafından

• Acayip guldum ve seni hayal ettim alllah iyiliğini versin kizz 
(106 puan) tarafından
Evet evet koruma bi vurdu yere yigildim çok komikti :D
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Hahaha bende ismail yk hayrandım tıpkı senin gibi hiç bi konserini kaçırmazdım en son gittiğim konserinde korumaları kimseyi yaklaştırmıyor yanına bian gözgöze geldik işaret etti alın içeri diye sarıldı hemen fota felan çekindik hava atmıştım tüm arkadaşlara iddaya girmiştik ben kazanmıştım ☺☺
(674 puan) tarafından
Bende ismail yk hayranıydım bütün şarkılarını ezbere  biliyodum hep diyodum evlensem onla diye yatak odama posterlerini filan asmıştım onunla evlenemedim ama bi ismaille evlendim:D evlendikten sonra kuzenim dediki bak hep diyodun ismail ykyla evlencem diye onunla evlenemedin ama en azından eniştenin adı ismail diye gülmüştük))
(106 puan) tarafından
Ahhahaha yaaaa sendeki şansa bak
(674 puan) tarafından
Dimi ama ahaha)))
(106 puan) tarafından
Allah demiş al sana ismail tövbe yarabbim ya
(674 puan) tarafından
Ahahha:D çok şükür ismailimden memnunum))
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Keremcem e hastaydım konserlerine gittim dergilere yatirirdim harcliklarimi Allahtan alçak gönüllüydu imza günü vardı samsunda sabahın köründe kalktım gittim en ön sıradayım bi girdim içeri karşımda nasıl içten samimi sarilmisti bana baya adami ayak üstü yediydim öpe öpe 15 16 yaşında falandım hatta tvye çıkmıştım rezil olmuştum herkese :D  

(106 puan) tarafından
Bak oda samimiymis bu tam gicikmks
(1,772 puan) tarafından
Samimi de noldu adam unutuldu gitti bu da gıcıklıgiyla hala meşhur :)
(106 puan) tarafından
Aynen aynen koruma brni itti buda gördü bisey yapmiyo
0 oy
tarafından

Ayyy hayal ettim de istemsizce güldüm kız :)))) ☺️✍️

(106 puan) tarafından
Hahahah kcuuk kızda  ne istediler bu korumalar
0 oy
tarafından
Ay hep merak etmişimdir boyle aşırı hayranlara kız nasıl oyle ağlayabiliyorsunuz yaa veya niye çığlık atıyorsunuz oda insan sonucta ne farki var yolda tanımadığın insanlardan.
(106 puan) tarafından
Kız çocukluk ergenlik brnimsiis
tarafından
Ayol bizde ergen olduk :D vallahi kimseye boyle hayran olmadık  hem ilginc gelmistir boyle hayranlar gercekten.
(106 puan) tarafından
Kız napam bnede oyle deliymisim demek:D
tarafından
Demekki :D
0 oy
(582 puan) tarafından
Yahu bir şarkıcıya bu denli hayran olmak evet ergenlik:))
(106 puan) tarafından
Ya ama çok tatlı bi kizdim fenaydim baya şimdi sessiz oldum
0 oy
(249 puan) tarafından
Ne tatli derdin varmis kiz ben lisedeyken okulda sevdigim bi cocuk vardi siniflarimiz yan yanaydi bir gün icimden yazmak geldi hislerimi mektuba döktüm ama ona vermek icin degildi kimseye anlatamadiklarimi dökmüştüm o kağıda. Arkadaslarim o mektubu ona vermisti sonra karsima geçip senin yapamadigini biz yaptik dediler. Sonra ne mi oldu? Oglan sevgime karşılık vermedi ve sinifin icinde okumus mektubu arkadaslari tarafindan alay konusu oldum simdi o gunlere bir kahkaha gonderiyorum  
(249 puan) tarafından
Rezil oldugumu düşünmedim hiç sevmek rezillik degildir ki cok guzel duygulardi o gunler icin pisman değilim. Ben ki sevdigim insani eski sevgilisiyle baristirmis insanım ben sevmeyi seviyorum :)))
(106 puan) tarafından
Onlar bilmemiş ama baksana
(249 puan) tarafından
O da onlarin sorunu.. Eger yas ilerledikce o heyecanlarin kalmadigini bilselerdi eminim daha farkli yasarlardi:))
(106 puan) tarafından
Evet sevmeyi bilen insanlar güzeller bence bende gide gide ünlüyü sevdim hemde yaşına bakmadan ama masumluk isteee
(249 puan) tarafından
Hepimizin lise doneminde bir ünlüyle ask yasama hayali vardir ben de gokhan tepeye hayrandim mesela birlikte sarki soyluyorduk hayalimde :)))
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Hic b*oka yaramaz ünlüler 

(106 puan) tarafından
Hiçbiri yaramaz
0 oy
(1,001 puan) tarafından

Hahahha ama sen cok tatlisin yaaaa:D

(106 puan) tarafından
Evett konser yerine sabah 7 de gidip akşam 8 e kadar beklerdim yaa o derece hemdee ama.ben cocuktum ya
(1,001 puan) tarafından
Jsjsjsjsjs ben hic o unluleri sevmem cunku hepsinin burnu havada
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Allah seni ya ahahha :DBende ortaokulda onun hayranı idim ama seninki kadar değil hoşuma gidiyordu sadece :D

0 oy
tarafından
Bende cok sogudum kucukken sevdigim unlulerden 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Ama bi de ağladın mı kız :) o bni merak etsin umrum olmaz konserde eğlen çık bnm prensibim:D oldum olası delisi olmadım kimsenin

0 oy
tarafından
Bi ben hayran olamadim kimseye :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 306 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Zeyno.turgut (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 868 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aycanaz (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,141 göst.