0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
İşte kahvaltiyi hazırladım yedik ben rahatsızım dedim koltuğa uzandım yaklaşık yarım saat sofra yerde kaldı sofrayı kaldırdım kızlar hastayım dddim saat olmuş 1 buçuk ne bulaşığı yikamislar ne birşey bide aciktik diyolar kalktım bulaşığı yıkadım yemek yaptım yaşları küçük olsa neyse diycem 16 17 yaşında kar kndimi çok yanlız hissediyorum ya gitmelerini istiyom

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Söylesene gönder gitsinler ya anoov ne bu böyle hiç sevmem ben öyle şeyi sen diyemiyorsan eşin dayilari olarak söylesin 
(55 puan) tarafından
Anneleri bana yardım amaçlı bırakıp gezmeye gittiler canım mecbur yanimdalar ama yardımlarından çok ben yoruluyorum ya zaten hamileyim hastayım ben ya telefonla uğraşıp duruyorlar bende insanım ya temzilik yapalım diyorum yok evin nesi var otur diyolar halbuki pislendi ya
(1,713 puan) tarafından
Canım onlar cahil sen güzellikle söyle şu işi yapın bu işi yapın DİE. Hem ögrenmiş olurlar yemek yapmasını da ev işinide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorumcen oyle alistirmis canim ne yazikki evindede oyle hizmet ediyormuki anneleri bence susma artık birak gitsinler gorumcen gezsin oh keyfini cikarsin sen ugras 
(55 puan) tarafından
Büyük gorumcemin kızı evinde yapıyor nedense benim yanımda oturuyir ufak bir yardım etseler vallaki birşey demem ama saat olmuş 2 buçuk bir bucuga kadar yikamamislar birde sofrayı yerden ben kaldirdim
0 oy
tarafından
Bu görümcelere neler oluyor. Neden gelinlerin yanındalar anlamadım  
(55 puan) tarafından
Her sene gezmeye geliyolar kalıyorlar beni ise anneme yollamiyolar hastayım yollayın dedim yok dediler
tarafından
Allah Allah. Kendilerine hizmetçi aramış onlar eşin bişey demiyor mu
(55 puan) tarafından
Eşimin bir lafı var bacı kardeş eşimden üstün der kardeş bulunmaz der yani sen düşün birşey der mi sence böyle diyen adam
tarafından
Amaaaan ne değişikmiş yahu  onlar bir yere kadar. Hasta olunca kız kardeşleri mi başında bekliyor sen mi Allah aşkına. Kusura bakma da cahilce konuşmuş. Ben hastayım anneme gitmek istiyorum orda  iyileşirim dinlenirim evde yoruluyorum desen göndermezmi
0 oy
tarafından
Soyle canim soyle. Kizlar ben rahatsızım hadi ikiniz birden bugun burayi toplayin yarinda mutfagi toplayin ben rahatsizim hadi falan de. Yapmazlarsa ertesi gun bi4daha de senin gondermene gerek kalmaz kendileri gider zaten.
(55 puan) tarafından
Temizlik yapalım dedim evin nesi var otur dediler ben kendim yaptım diyom aldırmıyor lar
tarafından
Birseyi yok al su süpürgeyi cek su evi hadi de diğerinide ver bi bez toz al  bende banyoyu yıkicam de gir banyoya banyonu yap cik :D
0 oy
tarafından

Canım benim bunu  hergun buraya anlatmak yerine eşinle konuş gönder gitsinler.. 

Burda anlatmak sana fayda olmaz, derdine devada olmaz,aksi halde gelen yorumlar seni dahada kötü etkiler, eşinle konuş ginder gitsinler, kocaman kızlar ya insan bir bardak olsa dahi yerinden kaldırmaz mi?

(55 puan) tarafından
Yok aksine benim bildiğim bir bardakla su içilir yıkanır tekrar aynı bardakla içilir bunlar sabaha kadar valahi 10 bardak tezgahta birikiyor sabah ben yikiyom
tarafından
Bu kadarda yük olunmaz canım, misafirliğe gidince dahi elimizi atarız birşeye ev sahibine ayıp olmasın diye ayıp ya
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Sen kimsenin hizmetcisi degilsin.

Esine söyle baktin laftan anlamiyor o kızlara de 

(55 puan) tarafından
Eşim aileci canım ben de ailesiyim ama beni önemsemez
0 oy
tarafından
Canim kocana diyecen ki sözde yardıma geldiler bana yük oluyolar iki kat yoruluyom gitsinler diyecen hiç olmadı direk çocukların analarkna diyecen 
0 oy
tarafından

Kov gittsin:angry: sözde yardıma gelmisler

0 oy
(582 puan) tarafından
Canim bize değil onlara soyle..hatta gayet kararlı ve sinirli bir şekilde kendini ifade et..bak nasıl mum gibi oluyorlar
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Söyle canım bana biras yardım edin rahatsızım biraz diye. Yine tınlamıyorlarsa gönder

0 oy
(2,627 puan) tarafından
Yahu sen gonullu hizmetcilik mi yapiyon bacim ayy bu nedir yaa ararim gorumcemi rezil ederim oldu olcak tualetede sen gotur tam olsun 16 yasinda evlendim 17 de dogurdum 18 de bidaha dogurdum kaynana cektim oz babam beni kotuledi iftira atti 40 kisilik aile icinde yalniz kaldim herkes kuyumu kazdi kusura bakmayin kesinlikle kendimi ovmuyorum rabbim iyiki esimi karsima cikardi 2 tane evladim oldu ama bole pisligini baskasina temizleten tembel kendine bi tabak yemek yapmayip baskasindan bekleyen kocaman karilari kizlari gorunce deliriyorum bide guya yardima gelmisler dalga gecer gibi yaa sinirim bozuldu valla sende baya sabirliymissin 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Canim telefon et soyle annelerine alip gotursunler hamileye yardim edilir yuk olunmaz valla yeri geldi 1 gun yqtaktan cikamadim ben hamileyken  sana da yazik yani 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Neden kabul ettinki
(55 puan) tarafından
Bana kalabilirler mi diye sorulmadı sana yardım amaçlı kalacaklar dendi canım
0 oy
(470 puan) tarafından
Kızlar birbirimize destek olalm yemenize icmenize asla karışmam ama çıkardığıniz bulaşıkları yıkayın de ne var ki bnda olmadı eşine soyle 
0 oy
tarafından
Kusura bakma da anaları kafalarına göre gezip eşleriyle gönül eylendirmek için kızları senin başına atmış. Annenne babaannesi yokmu bu kızların gitsinler onlara. Hamile kadına eziyet edilmez hiç mi düşünce yok bunlarda. Kızlarla konuş gerekirse hiç birşeyi elleme bi gün. Eşin eve gelip kızarsa da bugün bişey yapamadım sancım vardı falan de. Kimseye hizmet etmek zorunda değilsin o halinle. Kocama kızlar baksınlar başlarının çaresine bi zahmet
0 oy
(143 puan) tarafından
Anlamıyorlarsa kendine gore yap herseyi canlarim size indirip kaldıracak gucum yok aha mutlak istediğinizi yapin yiyin yengecim yediginizi de yikayin kaldirin de git odana yat 
0 oy
tarafından
Buraya ne kadar yazsanda sana yardımcı olamayız canım ya eşine yada annelerine durumu anlat ve göndrr kendi başına olsan bundan iyidir ya 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Dolabı göster canım sende canları ne istiyorsa yapsınlar. Kocaman kız olmuşlar. Bu kadar yüz vermen hata

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 870 göst.
20 Ekim 2022 Aile kategorisinde Linkin (15,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 930 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 635 göst.
0 oy
11 cevap 472 göst.
10 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Zeynooooo (87 puan) tarafından soruldu