0 oy
454 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (113 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler. Ben evlenmeden önce Dukan diyeti yapıp 23 kilo verdim ve gayet kolay ve güzel verdim inceledim. Sonra evlendim bütün kiloları aldım üstüne birde bebek sahibi oldum. Şimdi tekrar başladım dükkana ama önceki gibi değil çok zor kilo veriyorum. Normalde birtek Dukan için değil ne diyeti uygularsan uygulayın hemen kilo verirdim ama şimdi öyle olmuyor ve çok üzülüyorum. Doğum mu buna etki oldu kolay kilo verememe. Sixdede böyle oldumu ikinci Dukan yapıp zor kilo veren varmı ?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben hiç yapmadım nasıl yapılıyor ve kac ayda verdin o kiloyu 
(113 puan) tarafından
5 ayda
tarafından
biraz anlatsan
(113 puan) tarafından
Protein ağırlıklı diyet 4 evreden oluşuyor. Atak , seyir, güçlendirme koruma. Atak 6-10 gün saf protein yiyorsun ( yumurta tavuk süt yogur vs.) Seyirde  1 gün saf protein bir gün yasak olmayan sebzelerden yiyebiliyor Sun. Ve sınırsız yasak olmayan yiyeceklerden istediğin miktarda yiyorsun internette araştırırsanız daha iyi bilgiler bulabilirsiniz
tarafından
Anladım cok sag ol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biraz anlatirmisin dilan diyetini canım 
(113 puan) tarafından
Protein ağırlıklı diyet 4 evreden oluşuyor. Atak , seyir, güçlendirme koruma. Atak 6-10 gün saf protein yiyorsun ( yumurta tavuk süt yogur vs.) Seyirde  1 gün saf protein bir gün yasak olmayan sebzelerden yiyebiliyor Sun. Ve sınırsız yasak olmayan yiyeceklerden istediğin miktarda yiyorsun internette araştırırsanız daha iyi bilgiler bulabilirsiniz
0 oy
(10,590 puan) tarafından
Emzirme varsa vücut kendini yağ konusunda kitleyebilir bir de kilo verme konusunda östrojen de etkilidir ben 5 aydır regl olamadım mesela kılo da kaybedemıyorum çünkü östrojen seviyem düşük ve gram gram gidiyor gitse de. Yaş da mühim faktör

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 414 göst.
19 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu

382,650 soru

11,455,873 cevap

35,032 kullanıcı

...