0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar diyetteyim bugün Dukan birasina baslicam ins denyen varmı aranızda 

9 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

O ne kız? İlk kez duydum

tarafından
Yeşil çay soda limon karışımı canım bugün başlim denim bı 15 günde diyetle uygularsak 5 kilo gidiyormus
(2,704 puan) tarafından
Kız beni de haber et, sen de işe yararsa ben de başlayayım canım
(2,486 puan) tarafından
Ben yapıyorum canım ödem gidiyor harbiden dar gelen pantolonum bol gelmeye başladı bile
tarafından
Tamm canım emzirmiyor sun değil mi
tarafından
1 hafta sonra burdan yaz ben unutursam da :-D
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben 1 haftada 2 buçuk kilo vermiştim. Güzel ödem atıyor 
tarafından
Ayy darısı bana kuzum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Arkadaşım yapmıştı zayiflamistii inşallah faydasını görürsün
tarafından
Ayy ins canım ya
0 oy
(345 puan) tarafından
Bircok tadıgım var canım dıkkat edersen yemene içmene rahat bı. 3 5 kailo verırsın 
tarafından
Şuan diyetteyim canım ins veririm
(345 puan) tarafından
Veremezsen bıle insan o kadar motıvasyonlu oluyokı vermıs gıbı mıtlu oluyosun ❤❤❤
0 oy
tarafından
Üff hemde nasil işe yariyordu onunla 5 6 kilo verdim
tarafından
Dogum yaptigimdan beri dikkat ederim 13 aylik oldu bebegim 77yle basladim 13 ayda 64um suan
(444 puan) tarafından
Çok iyi vermişsiniz. Bende doğum yapalı 5 ay olacak. 20 kilo aldım. 15 kilo verdim. 5 kilo kaldı şuan ama veremiyorum. Emziriyorum. Diyet yok. Herşey yiyorum ama dikkat ediyorum. Bu karışımla verebilir miyim ? İşe yarar mı sizce?
tarafından
Duzenli icersen verirsin canim cok tuvalete cikartiyor bol bol su ic bide ama emziriyorsun icilirmiki onu bilmiyorum
(503 puan) tarafından
Hatice canım sen bende dört aylık bebeğim içsem birey olurmu emzirdigim için
tarafından
Mutlu anne emziren annelere tavsiye edilmiyordu canim bu kür
0 oy
(147 puan) tarafından
Evet kuzum ben denedim 3 ay boyunca cok güzel kilo da verdim ödemlerim de azalmisti 78 kilodan 67 olmuştum ki hamile kaldım yine gelsin kilolar
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Faydası oluyor mu
0 oy
(2,303 puan) tarafından
10 gün yaptım ben, ama yanında beslenmeme ve hareketli olmaya özen gösterdim. Şuan hala devam ediyorum diyete, yaza kadar 55 kiloya düşmeyi hedefliyorum. Perşembe günü 1 ay olacak başlayalı. Perşembeye kadar 78 düşerim 1 ayda 8 kilo vermiş olacağım :)
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Dükkan birasını denedim işe yarıyor ama ben yemeklerden yarım saat önce soğan suyu içiyordum o daha çok etkili oldu bende 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 190 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glhnmhmmd (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul.demir (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 389 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu

380,252 soru

11,384,759 cevap

34,884 kullanıcı

...