0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde (3,740 puan) tarafından
Ya hem diyorki pazar akşamı çaya gelin diye bebek görmeye gidicektik bebek bayağı büyüdü çünkü mesaj atmış biz pikniğe gidiyoruz diyo hadi virüsten dolayı kabul etmemesinj anlarım ama madem öyle piknikte kalabalıktan ne işi var demi eşim de çok sinirlenecek bide onca hazırlık yaptık bebek için bir şeyler aldık ben onun için işlerimi ertledim yaa 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Olabilir canim bu kadar abartmayın belki ona söz hakkı vermemişlerdir sizde haftaya gidin bebek bi yere kaçmıyor ya bazen yapılan planlar bozulabilir 
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Ölüm kalım olmadığı sürece geleni asla geri çeviremem o nasıl bi arkadaşmış öyle sende gitme bundan sonra 
0 oy
tarafından
Aman canm gelmezse gelmesin bide dusunmussun

Değeri 5krs etmeyecek insanlar icin bu kadar kibar olmamak lazim
0 oy
(538 puan) tarafından
Arkadaşına söyle o zaman. Piknik yapmasınlar. Tabi ne derece aranız samimi. Başta sana söz verdiyse sözünde dursun. 
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm bence aradaki samimiyete bağlı.mesela siz yarın akşamda çaya alabilit ama piknğe sadece bugün gideblrm diye gitmiştir.benimde çoğu zaman iptal ettiğim oldu arkadaşlarımında olmuştur ama biz hiç kırılıp darılmayız.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Saygisizlik evet, piknik icin satmis sizi. Ben olsam gitmezdim daha. Aldiklarinida iade et ye oarasini. Bi dahakine cagirirsada baska yere gidecez dersin olur biter.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Belki ailecek gidiyorlar mecbur kaldı belki başka gitmeye fırsatları yok  bşy diyemedi ya cok abartıyonuz bazen 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Önce davet edildiysem sonra bu yasandiysa... Çağırdığı zaman bende absürt bahane söylerdm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 889 göst.
10 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asya15 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 323 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 404 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Fatmakdl58 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 930 göst.