0 oy
717 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Dün bir post açmıştım biri bana mesaj attı filan diye ama Allah var eşim bu kim diye bile sormadı ben eski evimde kiradaydim orada da alt komşum vardı 22 yasinda ama aynı cıvık civik careketler ediyor 

Düşünün yani daha 1 ay olmuş evleneli kocası gece ise gidiyor bizi aradı evden ses geliyor diye assagi indik eşim evi aradı dışarıya baktı kimse yok yenge diyo gece saat 3.4 gibi kadın tuttu ben sizde kalacam korkuyorum burada dedi 

Sonra oradan atsindik iste onlar da şu anki oturdum yerde oturuyorlar eve yeni taşındım sıra 1 hafta bizden çıkmadı eşim eve geldi hala onun yanında oturmaya devam etti kendi eşi yanındayken eşime gardaş dedi eşi yokken İbrahim dedi 

Sesini çocuk sesi gibi taklit edip esimle konuştu cilve yapar gibi ve onun bizim eve geldini duyan herkes aradı beni kocana dikkat et elinden alır yuvani bozar diye 

2 gün önce de kavga ettim bana mesaj atıp duruyordu istemiyorum Gelme artık eşim seninle konuşmamı filan istemiyor dedim 

Ve eşimin kıskanç oldunu biliyor kavgadan 1 gün sonra da adamın biri bana mesaj atıyor sanki beni ytaniyor gibi instagramdan fotografta asker fotoğrafı var takipçisi 1000 kusur takip ettiği de 7000 bin küsur yani sahte takipçi yapmış belli 

Kaynimdan istek attik kabul etmedi arkadaşımdan istek attık kabul etmedi 

Benim hislerim çok kuvvetli onun yaptini dusunuyorum ama nasıl kanitlayabilirin 

12 Cevaplar

+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Eğer öyle bişey varsa korkulur o kızdan ama emin olmadan da günah alma 
(655 puan) tarafından
Kuzum hissediyorum emin değilim ama bu zamana kadar hissettiklerimin hepsi doğru çıktı dün arkadasimla konuşuyordum evi ara iyice aranızı bozmaya çalışıyorsa birşeyler yapmıştır evinize dedi
-Reklam-
0 oy
(119,509 puan) tarafından
Uzak dur o kadindan bence inst gereksiz bisi 
Aşkim numaranida degistir hic bi sekilde ulasamasin
(655 puan) tarafından
Mantıklı aslında ama faturalı hattım degsim yaparlar mı
Numaranin son 4 rakamini degistirirler belki
(583 puan) tarafından
Benim hattımda  faturalı değiştirdim  canım ayrıca yüksek ihtimalle  o kadındır  eşim senle gorusmemi  istemiyor dedin diye yapmıştır yabancıları eşiniz varken sokmayın  evinize kardeşim ben arkadaslarimi  eşim yokken agirlarim  zaten onlar evdeyken  eşim gelse kalkıp gidiyo kendi gerek yok böyle fitne fesat insanlar hayatımızda  olmasın
(655 puan) tarafından
Yok bacım bu eşim gelse de duruyor konuşmaya çalışıyor eşim hep tersliyor ya da yatak odasından çıkmıyor o gidene kadar
0 oy
(538 puan) tarafından
Merak etme boşver. Sen kocanla olan mutluluğuna odaklan. 
(655 puan) tarafından
Çok şükür mutluyum canım
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bazı kadınlar gerçekten kadın değil şeytan. Şeytanın aklına bile gelmez bazı şeyler. Uzak dur kavga dahi etme belli ki kendisi mutsuz bir insan
(655 puan) tarafından
2. Çocuğuna hamile kuzum esiyle sürekli kavga halindeler
(8,081 puan) tarafından
Eee işte bu yüzden demekki
(655 puan) tarafından
Allah'ın dan bulsun
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah bilor nasil ogrenirsin bilmem ama kesinoikle uzak dur o kadindan, ne derse desin konusma engelle heryerden
(655 puan) tarafından
Numarasını filan sildim zaten bacım konusmuyorum onla
(6,978 puan) tarafından
En iyisi, ne ijsanlar var ya...
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm benzer durumu bende yaşamıştım komşum diğer komşumla beni kıskanırdı.eşim geceye gittigni gün komşum geldi oturduk o gece diğer kıskanç komşum numaramı ben o... Diye dağıtmış.sürekli telefonuma msj arama geldi noldugınu anlayaamdım sonra açtım telefonu arayan erkekti instagram da gördm aradım dedi bende ben evliyim aramayın dedm tamam abla kusura bakma dedi hemem eşimi aradım anlattm olanları.oda aveanın sitesine gir üye ol orda 5 tane numara veriyor birni seç bana haner ver dedi.hemen yaptım numaram anında değişti bnm hattımda faturalıydı.sonra dua ettm bende komşumdan şüpheleniyordum çünkü. Allahım kim yaptıysa aynısını onada yaşat o kendi ağzıyla itiraf etsin dedim ve bir hafta sonra aynısını o komşum yaşadı.
(655 puan) tarafından
Ben hiç konusmuyorum artık onla yüzünü de göstermesin Allah ama eğer o yaptıysa benim yuvamı bozmaya çalıştıysa Allah bin beterini yasatsin
0 oy
tarafından
En başından neden ona gidiyorsunuz neden size gelmesine fırsat veriyorsunuz 

Genç de olsa öyle oynak kadınları sokmayın evinize gerek yok. Korkuyorsa gitsin annesinin yanına pislik.. 
(655 puan) tarafından
Kuzum direk kendi dedi sizde kalacak diye noldu anlamadık dahi ama artık konuşmuyorum onla
tarafından
Ne münasebet canım istediği kadar desin. Hayır diyeceksiniz bekar akrabaya bile müsaade edilmez kendisi istedi diye tamam demek zorunda değilsin
0 oy
(2,548 puan) tarafından
ben  kadinin saclarini tek yek yolarım evine almamakla em doğru olanı yapmışsın  aklım almıyor suan. Kasiniyor beş belli hemen muhabbetini kesiyorsun benden söylemesi yuva yıkar 
(655 puan) tarafından
Konuşmuyorum kuzum artık benden uzak Allah'a yakın olsun
0 oy
tarafından
Aaa iyilikten maraz doguyor ya artik komşumuza da yardim etmeye korkar olduk. O orspnun sacini eline dolayip kapiya atamadin mi gozunu seveyim anlattikca avuclarim kaşındı 
(655 puan) tarafından
Onun oldunu bi kanitlasan ibreti alem için döverim onu da karnindakine aciyorum iste
0 oy
tarafından

Günahını almış olmayak olabilir aslında huzurunuzu bozmak icin

(655 puan) tarafından
Eşimin kıskanç oldunu biliyor kuzum 2 senedir kullanıyorum instayi bu zamana kadar hiç böyle mesaj filan gelmedi bana onla kavga ettim diğer günü geldi mesaj
tarafından
Keşke ıp adresini bulabilseydjn
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öfff ne biçim ilişkiler yaaa ergen ergen hareketler valla
0 oy
(48,738 puan) tarafından
bir aylik.komsunuza numaranizi vermeyin. guvenmeyin kimseye korkuyosa kocasını cagirsin annesini cagirsin. yapabilir de tesadüfte olabilir 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 181 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
0 oy
11 cevap 301 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu