0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (207 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar benim ailem istese eşim vermez blyorum ama bugun ablasi 2 bilezk istedi ne diyo verelim ev aldilar oturduklari ev kira degl vermek istemiyorum daHA 1 yillik evliyim ve kredi borcumuz var

Kaynanamla gorumcem konusmus beni cagrdilar borc 2 bilezik ver dedi kaynanamd blyo durumumuzun iyi olmadgni

Geri verseler bile o para harcanir illaki bebegn eksikleri olur almak zorunda oluruz

Ama ben gelecegi icin saklmak istyorum

17 Cevaplar

+3 oy
(385 puan) tarafından
Kiz başlık sanki sen bizden para istiyomuşsun gibi olmuş :Dd
(385 puan) tarafından
Bu arada sorunun cevabina gelecek olursak asla vermem herkesin riski ayri. Yarin bigun aniden bana lazim olursa onlar o an cikartip verebilecekler mi ? Tabi ki hayir
(207 puan) tarafından
Bende veremem dedim eşim kiziyo
(385 puan) tarafından
Aynen oyle canim iyi yapmışsın:))
(2,589 puan) tarafından
Aynen hahahah
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Eşimin ablasıda ev alıcaktı istediler, eşim vermedi. Diğer görümcem verdi alana kadar bakalım kaç yıl geçecek, bence vermemelisin. 
(207 puan) tarafından
Evt verme garantileri yok
(21 puan) tarafından
Bugün verip iyi olursun, bir kaç ay yıl sonra kötü olmaya değmez.
0 oy
tarafından
Vermeyin sonra kötü siz olursunuz isterken. Altın gittikçe değeri artan bişey ödeyemezlerse sorun olur aile içinde 
(207 puan) tarafından
Zaten isteyemem eşimde isteyemez
tarafından
E o zaman niye vercem diye stres yapıyor
0 oy
(359 puan) tarafından
Benzer bu şeyi ben de yaşadım canım geçen sene esimin ailesi bizden borç istedi ev yaptırıyorlar aynı şekilde benim babam da ev yaptırıyor babam 1.5 milyar istedi ağustos da fındıkta veririm dedi eşim güya bana soruyor vermek istemedi neyse vermedik çok geçmedi kayannam da istedi ben de vermedim yani üstelik babam o parayı verirdi ama esimin ailesinin kredisi falan da var sonuç  olarak vermedim yani hamileydim o  zaman ve ücretsiz izine çıkabilmem  için paramı carcur etmemem gerekiyordu eşime de vermedim biriktirdim duruyor ben de yani 
(207 puan) tarafından
Benm eşimde vermz cnm
(359 puan) tarafından
Bazı şeyler karşılıklı oluyor malesef yani biz esimin ailesine para verdik zaten en başında geri de almadık yani ama o demedi verelim diye ben de onlara vermedim valla onun ki evde babamın ki kumes  miydi
0 oy
(887 puan) tarafından
Valla iki tarafa da verecek durumum varsa veririm bnm ailem onun ailesi demem ama borcum varsa kimseye bı kuruş vermem
(207 puan) tarafından
Evt borcumuz var
(887 puan) tarafından
Vermeyin i zmn cnm geri verirler vermezler verirlerken de parça parça a verirlerse ziyan olur para
(207 puan) tarafından
Aynen harcanir gder
0 oy
(583 puan) tarafından
Kız ben verdim kaynima  sonra da eltim istedi onada verdim 3 yıl geçti adını bile etmediler  verme canim cok pişmanım 
0 oy
tarafından
Veririm eşime de verdirirdim 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bişey diyimmi altın birc verdiğinde geri gelmiyo maalesef ben olsam vermezdim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Zaten durumunuz iyi degilmiş ne diye 2 bilezigine gözünü dikmisler anlamis degilim verme bence
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Verme derim canım. O altın snein ve bebeğin zor zamanlarınız için. Altın zaön geçrikçe değerlejiyor geri ödeyemezler

.
0 oy
tarafından

Kız verme yaaa ne diye vereceksin ...

Ayy ha kolunda ki bilezige mi göz diktiler Allah aşkına verme bacim ..

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Verme cnm kotu gun parasi sonucta. Ben evlendim gorumcem benden nakit para istedi 4 5 bin felandi sanirim 3 sene once. Vermedim. Cunki borclu oldugu kisi kocasinin abisi. Kendi aralarinda cozsunler. Hem sevmiyorum para muhabbetlerini . Bi kere hayir de bi dha istemezler. Kafam rahat yani para basmiyoruz sonucta  esek gibi calisiyoz.
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Kiz sende varsa bana ver :D

0 oy
tarafından
Bence verme ev alırken sana mı guvenıp aldılar 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ben olsam vermezdim kesinlikle onlar benim kotü günum5icin sonuçta
0 oy
tarafından
Ben olsam vermem bıraz daha beklesınler ev ıcın ya da nıye borcu olan sızden ıstıyor kı baskasından ıstesın sız kendınız bıle kıyamıyorsunuz satmaya yoksa satıp kredıyı kapatırdınız yanı ve bak bızımde kredımız var kımse bır kurus yardım etmedı babası desen hıc bırıkım yapmamıs bır tane ogludur bır kurusu yok bızım uzerımızde sımdı emeklı oldu esıme demısım artık aılem dahıl kımseye bır kurus vermeyeceksın bır ogrenım kı vermıs yemın ettım bırakıp gıdecem cunku kımsenın umrunda degılız ordan kısıyoruz burdan kısıyoruz bebegımın kıyafetlerını bıle hep kızkardesım annem aldı ve sadece annenın ıhtıyacı olursa ver dedım cunku annesının hakkı cok ustunde o kısmına karısmaya hakkım yok annedır bendr anne olacam sonucta ama baska turlu sakın ızın verme hele kı gorumceye asla benden demesı
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Verme cnm kendine çocuğuna geleceğine sakla gerekirse eşine ver borcu kapatsın onların Bi faydası size olmaz sen iki bilezik iste hele verir mi? 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 486 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hsret.1234 (52 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,611 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 414 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 289 göst.