0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
kizlar biz kaynanamla ismimi koymadiigimiz icin baya baya tartismistik neyse biz 4 gunlugune köye gittik orda bana o kadar iyi davrandi bebegimi el üstünnde tuttu benide oyle ama ben annemgile gidiyorum dedidgim an kafin karariyo kiziyo konusmuyo ki geldigimizde hosgendin dahi demiyor Allahim diyom bu kadin iyimi kötümü anlamis degilim ben ordayken eltim surekli ne zaman gelcen aksama yemgine gelcenmi diye soruyor surekli 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aslında bunu kaynanana sorabilirsin

(3,163 puan) tarafından
sorma cesaretim yok bilemedim yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırdır Bi sıkıntı mı var ben annemgile gidince diye sorsana kız. Ne çekiniyorsun sormaya. O ne öyle bir öyle bir böyle hiç sevmem öyle insanları ya özü sözü bir olacak bir insanın. 
(3,163 puan) tarafından
ah sorabilsem ben boyle acik sözlu degilim basima ne geliyosa o yzuden gekiyor
tarafından
Arada bir nabzını yükseltecen bak bir daha surat asabiliyor mu
0 oy
(266 puan) tarafından
Sizi kiskaniuo annenden benm.basimdada vad aynisi ordan biliyom.kaynanan iyi kuzum oluyo boyle kiskancliklar :))
(3,163 puan) tarafından
hayirda beni dogurandan neden kislanirki
(359 puan) tarafından
Ben öylesine iyi demem malesef ya seni değil bebeği kıskanıyorlar kuzum erkek tarafı ya onların torunu güya öncelik onlara verilmeli
0 oy
(21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İyisini kötüsünü bilmem ama kim ne ekiyorsa onu biçsin inşallah O kaynana ki gelini annesine gitmesini istemiyorsa, kızıda ona gelemesin inşallah 
(3,163 puan) tarafından
ah kizi olsa kiz yok 3 oglan var
0 oy
(27,367 puan) tarafından

Kaynanan iki yüzlü ....

(3,163 puan) tarafından
bilwmiyorum oylemi degilmi
0 oy
(12 puan) tarafından

Bende kaynanam öldü mü diye okuyorum :D

(3,163 puan) tarafından
hahah yok yok benden saglam
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle sürekli oraya gidelim ister annemgile gidelim deyince göndermemek için 40 takla atar yüzü düşer ama banane...!!!!!! Ben her türlü giderim :D sende takılma assin yüzünü tavır alsin umrunda olmasın canım 
(3,163 puan) tarafından
ya isste insan umursuyor zoruma gidiyir
(3,739 puan) tarafından
Ne haddine sana karısmasina eşin bile karisamaz annene gitmene ki ona ne oluyor
0 oy
(987 puan) tarafından
Annene gitmene kızması kadar saçma birşey yok. Kendisi de bir anne. Onun kızı yok mu? Tuhaf insanlar 
(3,163 puan) tarafından
ah tek isteegim oydu kizi olmasini  cok isterdim belki bi nebze anlardi beni
(987 puan) tarafından
Kızı yoksa oğlu da mı yok. Bence yine de empati kurabilir. Kuramasa bile günah ya. Anne evlat ayrı düşer mi hiç
0 oy
tarafından
Canım artık torunda olduğu için belki sizi kıskanıyor (iyi manada) olabilir.paylaşamama gibii bişey yani 

O yüzden olabilir.
(3,163 puan) tarafından
ya valla bilmiyorum uzuluyorum acikcasi
0 oy
(7,985 puan) tarafından
Benimkide ben gidecem dediğimde hoo hoo der hep yine mi gidiyorsun  der hâlbuki aynı küçücük lilcedeyiz ayda bir bazen 2 ayda bir giderim en fazla 3 gece kalırım genelde 2 gün kalıyorum kaç kere beni arar ne zmn gelecen der bazen gitme diye ısrar eder zırt pirt bazen arar bu defa annem kiziyo soyleniyo mesela aradı açtım annem biliyo artık sesini yükseltip kızgınlığını dile getiriyor arada kalıyorum
(3,163 puan) tarafından
annen de hakli aslinda iste
(7,985 puan) tarafından
Bazen ariyo ariyo acmiyorum sinirden intatan 1 hafta daha gelmem diyorum eve gelince diyorum neden böyle yapiyon çocukları özlüyorum diyo bence bahane ama neyse
0 oy
(664 puan) tarafından
Paylaşamıyor seni canım seviyor bes belli 
(3,163 puan) tarafından
sevdigine hic emin degilimde bakalim artik
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Bence kiskanccc ,:)
(3,163 puan) tarafından
hahah kesinlikle
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Tek kelime ile kısa ve net diyorum KÖTÜ. Allah aşkına iyi bir kişi seni kendi annenden babandan kıskanıp da orwya gitmene burun kıvırır mı? Karışmamalıdır. Herkesin evi ayrı yolu ayrı. Torununa da tabiki iyi davranır kendi canı 
(3,163 puan) tarafından
kesinlikle iyi bi insan boyle olamaz

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 357 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...