0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
Kuzenim boşandı 2 yıl oldu biriyle tanıştı ben diyorum bence doğru insanı gormediğin sürece evlenme çocuğu pek sevmedim . O da seviyorum diyor 2 çocuğu var. Çok acele ediyor . Sizce 2 ci evlilik iyi mi

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çocukları kız ise biraz skntili oluyor Bn korkarım okadar kötü Bi dünyada yaşıyoruz ki. İnşallah iyi biridir
(486 puan) tarafından
Kuzenim 2 çocuğu var adam da çocukları olmuyormuş siye kadın ondan boşanmış
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben ikinci evliliğimi yapmış biri olarak rabbim bozmasın inşallah benim gözümde dünyanın en merhametli sefkatli düşünceli erkeği nasip olmus keşke ilk onunla karaılassaydım her yastık bir kaderdir bana hem iyi bir eş hem kızlarıma baba oldu Allah razı olsun ondanda annesindende
(486 puan) tarafından
Hep mutlu ol inşallah
0 oy
(2,525 puan) tarafından
O karşındaki kişiye bağlı
(486 puan) tarafından
Öyle can ama pek güvenilmiyor
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Büyük konuşmayim evlenmem ben bir yazı okudum yastık değişir kader değişmez diye .. eşim çok dağınık pis cimri iyi huyu çok çok az.. çalışan anneyim maaşı hep ona vermemi ister gezmemiz eğlenmemiz yok çocuklara bakmaz anca uyur eline sağlık bile demez .. benim ağzım çok yandı bosansam evlenmem yani gerek yok
(4,040 puan) tarafından
Kesinlikle aynı dusuncedeyim erkekler ne kadar farklı olabilir ki
(486 puan) tarafından
2.evlilik yapmasına karşıyım  hayatını yaşa kendini esir etme diyorum ama bilemiyorum şimdi çok desemde olmaz
0 oy
(4,430 puan) tarafından
İyi olanda var olmayanda bacım kişiye bagli
(486 puan) tarafından
Allahherkesin kalbine göre versin
(4,430 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(302 puan) tarafından

Evleneceği kişiye bağlı ama bence hemen evlenmesin

(486 puan) tarafından
Ben diyorum hiç evlenme çocuğu gözüm pek tutmadı bilemiyorum
0 oy
tarafından
Şahsi fikrim iki cocugum varsa büyük konuşmuyorum tekrar evlenmeyi düşünmem, evlatlarımla beraber büyürüm daha iyi 
(486 puan) tarafından
İşte aynı fikirdeyim
tarafından
Gitsin baba evinde kalsın annesi varsa cocuguna baksın illla evlenmek mi gerek. En iyi adamda olsa o cocukları illaki ayırır kendini dert arıyor
0 oy
tarafından
İyi biri olursa neden olmasın. Memur tercih etsin birde
(103 puan) tarafından
Memur olunca hepsi düzgün olmuyor canm düzenli gelirli oluyorlar sadece :))
(486 puan) tarafından
Memurda gördük bacım  bir akrabam memur kadına doğru dürüst bakmiyor
(103 puan) tarafından
Çevrem hep memur neler gördü bu gözler neler duydu bu kulaklar o yüzden seksenlerde SSK li olsun mantığı smdi memur olsun mantığı aşırı yanlış
tarafından
Haklısınız önemli olan insan gibi insan olmasi. Kötü bir durumda memurlarda düzenli maaş olduğu için para kaçırma durumu olmuyor. O yüzden daha iyi olabilir
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Hiç belli olmuyor 2 çocuğu varken acele etmemek biraz onların büyümesini beklemek lazım bence çocuklar heba oluyor çünkü 
(486 puan) tarafından
Ben evlenmesini istemiyorum
0 oy
(41 puan) tarafından
Benim ikinci evliliğim bı cocugu var ama görusmuyorlar şimdi bizim de bı bebeğimiz var gayette mutluyuz Allah'a şükür 
(486 puan) tarafından
Kimin çocuğu var
(41 puan) tarafından
Eşimin bir çocuğu var ama görusmuyorlar şuan bizimde bir çocuğumuz var
0 oy
(10,978 puan) tarafından
O hiç belli olmuyor. Bir akrabagmız evlendi 1 de oglu vardı cok cekmişti. Simdi el üstünde vallaha. Cocuga d baya babalık yapıypr adam.
(486 puan) tarafından
Umarım bunuda öyle olur
0 oy
tarafından
Bilemeyiz belki de doğru kişidir rabbim pişman ettirmesin 
(486 puan) tarafından
İnsanlara güvenim sıfır
0 oy
tarafından
İyi olsaydı birinciden ayrılmazdik hepsi aynı book
(486 puan) tarafından
Öyle vallah sizdeki ayrildiniz
tarafından
Yok ben evliyim de bende boşanmanın eşiğinden döndüm
(486 puan) tarafından
Niyeki özel değilse dinleyebilirim
tarafından
Kaynanam olacak kadın yüzünden görümcem eltim beni cekemedi doğum yaptım kaynanam sürekli meme versem sutum gelir dedi üç ay boyunca birşey demedim sonra oğlum dört aylık olunca beni evine temizliğe çağırdı gelmeyince de kıyameti kopardi esimle tatile gittik tatilden dönünce oglumuzu kayınpeder görsün ozlemistir dedim kayinpedwrim açtı ağzını bana gelse olur mu bilmem ne esimle çok büyük kavga ettik bana defol git dedi eşim bende eslarini topladim ablam bana çok yakındı ona haber verdim biz bosaniyoruz gel beni al diye sonra kaynanam kayınpeder geldi sikinti ne diye bende hersyi anlattim adam ağzı açık beni dinledi bağırdı karısına sonra biz bosaniyoruz dedim adam bı dünya laf saydı eşime bu yuzden karını birakma gorusmezler olur biter diye öyle işte çok şey var anlatacak da uzun yani mesele
0 oy
(48,788 puan) tarafından
insanina denk gelirsen iyidir de ask degilde mantik evliligi yapmasi lazim cocuklari dusunerek
(486 puan) tarafından
Her ikiside aynı canim
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Gerçekten kafasını topladı ise olabilir ...iyi kötü bilemem karşındakine bağlı sonuçta...
0 oy
tarafından
cocugu olan birinin once cocuklarini dusunmesi kendini ikinci plana atmasi lazim.. darda degilsen cocuklarini buyutup, onlarin hayatina yabanciyi o zaman sokmak lazim bana gore
0 oy
(2,559 puan) tarafından
Daha yeni boşanmış bu acele ne ilkinden ağzı yanmamış mi bence beklemeli

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 635 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 206 göst.