0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba hanımlar hayirli ramazanlar. 

6 ay oldu doğum yapalı normal doğum yaptım sukur göbeğim kaldı nasıl gitck bu koca göbek spor biraz zor yapıyorum epidural yaptım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şu an eğer bebeğine ek gıdaya başladıysan canım anne sütü ağırlıklı beslenmiyorsa artık ufaktan diyete başlayabilirsin yapacagin en güzel spor bebeğinle yürüyüş yapmak evde de biraz yer sporu yaparsin plates falan yavaş yavaş gidecektir ısınmadan direkt sikilasma hareketleri yapma yalnız hiç bir ise yaramaz kendini paraladiginla kalırsın:) evde step yapabilirsin ha bide aklıma gelmişken lezli ev sporu diye bir video var bir kadın evde sadece step tahtası ile spor yaptırıyor onun videolarına da bakarak bir şeyler yapabilirsin ben faydasını gördüğüm seneleri bu şekilde sirlaayabilirim cankm bide göbek eriten kur var yeşil çay soda limon sıcak su şeklinde 15 gün yapıyorsun bir litre sıcak suda iki poşet yeşil çay  yada bir tatlı kaşığı açık yeşil çayı demliyorsun demlendikten sonra üstüne yarim limon bir şişe soda koyup gün içine onu tuketiyorsun 
(12 puan) tarafından
Peki bu karisimin kızıma zararı olmaz demi tamamen bitkisel de emziriyorum ya hani ondan sordim
tarafından
Ben emzirirken yaptım kızıma bir zararı olmadı ama bir gün dene eğer bebeğinde huysuzluk ishal vs fark edersen yapmazsın
tarafından
Bunu bende yaptım ama iki gun yapip biraktim sende ise yaradimi canim kac gun yaptın
tarafından
Ben 15 gün devamlı yaptım evde de step + pilates yaparak 86 kilodan 80 kiloya kadar düştüm yalnız hızlı kilo verdirdiği detoks olduğu için 15 günden sonrası sıkıntı verebilir ara vermek lazım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bnmde en büyük korkum o ya kilo veremezsem.diyorum ama napalim sağlık olsun :(
0 oy
tarafından
Korse kullandın mı sıkı tutması ve sarkmaması için 
0 oy
tarafından
Karın egzersizi yapman lazım anca öyle erir
0 oy
tarafından
Benimde neredeyse 6 ay oldu benimde kaldi gobek .gerçi ben hamile değilken bile göbeğim vardı yillarin göbegi o :)...korse kullansmadin mi?

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 439 göst.
27 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Elsen zeyec (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı