0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (241 puan) tarafından
2 yıl önce doğum yaptım 17 kilo aldım kilolarımı verdim ama 10 kg sini geri aldım sezaryen dogum oldu göbeğim çok kaldı abartmıyorum 67 kiloyum 6 aylık göbeğim var herkes hamile misin diye soruyor böyle göbeği kalan var mı spor yapsam gider mi 

3 Cevaplar

0 oy
(10,025 puan) tarafından
Benim o kadar yok ama var yani. O 10 kiloyu verirsen inecektir gobegin
(241 puan) tarafından
Doğumdan beri hiç gjtmedi :(
(10,025 puan) tarafından
Kilo verdigin donemde regli olmusmuydun. Benimki regli ile birlikte indi yavas yavas
(241 puan) tarafından
Yok emzirirken gitti sonra stresli olaylar yaşadım geri geldi kilolarim
(10,025 puan) tarafından
Kilo verdiginde adet olmadiysan inmemistir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende normal dogum yaptım  köye  gittiğimde banada hamilemisin sorarlar şu göbeğimden valla en zoru gobek yağları  ben evin içinde her sporu yaptım  mekik çektim az yedim evin içinde kostüm yürüyüş  yaptım  gitmedi en sonun da baktım değişen bisey yok bıraktım sporu  tartılmaya  ciktigimda eski zayıf kiloma dönmüşüm    sadece 10 kilo fazlam kalmış  oda göbek gitmiyor yani
(241 puan) tarafından
Çok kötü bisey ya bence vücut yapısıyla alakalı
tarafından
Ayn  şuan 14 haftaliğim  busefer dikkat  ediyorum  kendime kilo almamak için ilk gebeligimde limonu tuzlayıp  tuzlayıp yiyordum yemek yiyip yatıp oturuyordum ondan  göbeğim  yaglandi   bu gebelik iyi gelir bana doğum yaptiğimda  kilolar gider inşallah
(241 puan) tarafından
Aynen bana da ye sen hamilesin dediler yedikçe iştahım açıldı 17 kg aldım olan bana oldu her tarafım çatladı
0 oy
(6,516 puan) tarafından

2 bebe doğurdum doğumdan 2 ay sonra hepsi gitti :D

Ne diyet ne spor hiç birşey yapmadım :D 

Sende diyet yap istersen canım göbek eriten Spor yap inan bic bir bilgim yok nasıl tavsiye vereceğimi bilemedim ben kilolu olsam hayatta boğazımı tutamam:D

(6,516 puan) tarafından
Ahahaha :))) valla yapı meselesi heralde kız ne bileyim ben açlığa dayanamam hayatta boğazımı tutamam ben kilo akşam hayatta veremem heralde
(438 puan) tarafından
Kilo vermek isteyince zor da olsa tutuyorsun mecbur
(6,516 puan) tarafından
Ne diyim balım inşallah istediğin kiloya ulaşırsın ☺️
(438 puan) tarafından
20 kilo almıştım 20sini de verdim. Bende biraz kilo konusunda azimliyim:D
(6,516 puan) tarafından
Ne güzel ☺️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 290 göst.
6 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Ela (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 192 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 121 göst.
16 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu

379,291 soru

11,353,156 cevap

34,824 kullanıcı

...