0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Deprem gelecek istanbul a özellikle ama ne zaman belli değil Allah bilir

Rabbim korusun bizi türkiye hazır değil çünkü depreme sonumuz felaket olur sil baştan yaparız herşeye:(

Ne gibi oblemler aldınız acaba kızlar???

4.katta oturuorm korkuyorum bu konuda biraz kaçmam mümkün değil çünkü:/

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gene güne korkutularak başladık kızlar kötü haber tellali misiniz ya haberlerden kaçıp buraya geliyoruz birde burada kötü haberler var yemin ederim bunalıma girdim yemin ederim ya 9. Katta oturuyorum ölücem bu çok belli ama nolur paylaşım yapmayın böyle herşey Rabbimden o ne derse o olur 
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ne yaparsan yap ecel geldikten sonra ne fayda.. 

Ömrümüz varsa 100 katta bile bişey olmaz
(3,769 puan) tarafından
Olmezsek diye dsndm  yoksa ölürsem zaten ister 4 ister 50. Katta olayın umrmda dgl
(3,669 puan) tarafından
Aynen öyle deprem anında beklemekten Baska bişey yok saglam kolon altında deprem bitince zaten canta falan alıp dksarı cıkıyoruz
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Saglam masa veya dolap yeri belirle, yanina cokebilecegin bir yer yani. Gerisi allah a kalmis, kaderde olum varsa ne yaparsan yap kacamazsin zaten

Teslimiyet insani bi nebze sakinleştiriyor 
(3,769 puan) tarafından
Olmezsek diye dsndm  yoksa ölürsem zaten ister 4 ister 50. Katta olayın umrmda dgl
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Bu pis dünyayı ne depremler ne felaketler temize çıkarıyor..

Sonunuz iyi değil, Rabbim hayr etsin..
0 oy
tarafından
Deprem anında hiçbir şekilde panik yapmaman lazım çök kapan tutun yap bittiiğinde çıkarsın dışarı gece olma ihtimaline karşı da uzun pijamalar giyin derim..her zaman çanta da bulunmalı acil için
0 oy
(27,336 puan) tarafından

En büyük önlem Rabbime sığınmak dua etmek

Korkunun ecele faydası yok 

0 oy
(237 puan) tarafından
Canım olmuş ve olacağa çare yok rabbim sonumuzu hayr etsin inşallah 
0 oy
(403 puan) tarafından
Bende 5.katta oturuyorm.üstümde bir kat daha var.silivri depremnde bina bi öne bi arkaya gitti geldi cok korktm.Rabbim korusun hepimizi.kolon altlarına ve kapı altina kesinlkle saklnma canm en tehlikelisi onlarms birz internetten baktım.cocuklarima anlatıyorum deprem aninda ne yapmalari gerektigini ama cok agliyorlar korkuyrz diye.icim parçalanıyor Rabbim çocuklarımızı korusn burunlari bile kanamasn
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben deprem cantası hazırladım 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben de geçen eşime dedim keşke biz bu binada iken deprem olsaydı oturduğum bina depreme dayanıklı çok sağlam bir bina �nşallah bir şey olmaz ben de 5 katta oturuyorum deprem olursa yukarı çıkmayı düşünüyorum ne kadar yukarı çıkarsak o kadar iyi olmadı dış cepheleri yakın duvarlarda çekyatların yanları nasıl almayı düşünüyorum yatakların yanlarına bilemiyorum Rabbim sonumuzu hayretsin çok korkuyorum ben depremden malum Marmara 99 depremini yaşadık ndan kurtulduk İnşallah bundan da kurtuluruz çoluk çocuğunuzla birlikte
0 oy
(554 puan) tarafından
Yeni baktım doğulu olduğum için bilmiyordum ne demek olduğunu en iyi çözüm köylere dönmekmis öyle bir proje düşünüyorlar mis ama ne zaman başlayacak onu demiyorlar Allah korusun yaa

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 539 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (636 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 332 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
11 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...