0 oy
1,899 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,151 puan) tarafından

Arkadaşlar kızım banyoda 2 lt wanish kosla beyaz kutulu sıvı deterjan varya içi mavi renkli onu devirmiş tamamen haliya ve üstünde durmuş yürümüş biraz sanirim ayaklari boyle olmus yikadim islak mendille citiledim resmen cikmiyor cpk bastirinca da ayaklarini cekiyor istemiyor aciyor galiba yanma filan mi yapiyor acaba basina gelen var mi cok korkuyorum icmemis allahtan ağzının kenarlarında yoktu üstü de deterjanli degildi ağzımda kokmuyor deterjan gibi. Ama ayakları niye böyle oldu nasıl geçer?? 

image

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım kabuklanmis gibi duruyo .da bilemedim ya için rahat etmeyecekse doktora götür istersen hiç anlamam bu tarz şeylerden bende
(3,151 puan) tarafından
Ya kabuk değilde böyle derisi renk değiştirmiş gibi hani bi kıyafete çamaşır suyu değer de açılır ya öyle gibi eşime diyemedim uyuyor çok kızacak bana :(
tarafından
Canım ona takılma ,Allah Allah annesisin bilerek yapcan değil ya sende insansin dalgınlıgina gelmiştir .onun kalıcı bişey olacağını sanmıyorum ben ama içini rahat ettirmek icin göturebilrsin hastaneye de hastane de ne yapabilir ki.sanki detarjan yapışmış gibi anlayamadım nasıl bişey oldugunu
(3,151 puan) tarafından
Yapışmış gibi heralde krem surdum biraz gitti gibi sanki az yerde var şimdi.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gecer bence cnm yogun detrjana basmis ondandr heralde tahris olmustr krem.fln sur istrssn acirsa doktora goturn
(3,151 puan) tarafından
Yok normalde yürüyor üstüne basıyor ama ben çıkarmak için çitiledim biraz canı yandı heralde istemedi. Krem süreyim bari çok sağol.
+1 oy
(58 puan) tarafından
Canım kimya mühendisi olduğum için direkt bu olayların içindeyim endişelenme deterjan hafiften cilt tahrişi yapmış sıcak suyla güzelce yıkayıp merhem sürersen düzelir çorap giydir Üzerinede:) bazen bizlerde de olur asprin yağ çöz ile ugrastigimizda onum cildi daha hassas korkma annesi:)
(3,151 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim gerçekten. Bende krem surdum çoraplarını giydirdim ayağına az önce ben bile yanlışlıkla bastım temizlerken benim bile ayağım hafiften yanıyor gibi kaşınıyor onda daha cok vsr heralde dedigin gibi tahris oldu cok rahatladim cok sagol. ♡♡
(58 puan) tarafından
Rica ederim ne demek geçmiş olsn :)
+1 oy
(553 puan) tarafından
Bence bir doktora götür sonra bir sıkıntı çıkarsa kötü olur
(3,151 puan) tarafından
Kimya mühendisi bir arkadaş yorumlamış gerçi tahsisten dolayı diye önemli değilmiş ama bilemedim. Krem surdum baya çoraplarını giydirdim şimdi azaldı gibi bikac yerde var inşallah gider.
(553 puan) tarafından
Bence gene de bir doktora götür derim gene de sen bilirsin
+1 oy
(507 puan) tarafından
Canim gece vazelinle ov 2 güne bisi kalmaz
(3,151 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♡
0 oy
tarafından
Bişey olmaz canım korkma güzelce lifle yıka çıkar ayakları acısa ağlar zaten ağlamıyorsa canı yanmıyor demek ki 
(3,151 puan) tarafından
Evet sadece ben uğraşınca istemedi normalde yürümesi falan güzel acımıyor heralde krem surdum biraz geçti gibi iftardan sonra bakıcam geçmemişse sıcak suda kese lif falan yaparım artık.
tarafından
Canı acımıyorsa sıkıntı yok
(3,151 puan) tarafından
Öyle öyle şükür
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Icinde renk acici oldu icon oyle olmus canim ben kuaforde calistigim icin biliyorum ayni sey oksidanlarin icindede var sac acicilardada var korkma bir iki gune gecer ama biraz yakar kuzumu:angel:

(3,151 puan) tarafından
Evet biraz yanıyor galiba bende temizlerken biraz bastım hafif bi yanma oldu kaşıntı yaptı yavrum nasıl yanıyordur şimdi krem surdum belki rahatlatır o biraz.
0 oy
(1,949 puan) tarafından
İlaçlarda tuz olduğu için yakmış olabilir bir hastaneye götürün bence 
(3,151 puan) tarafından
Arkadaşların tavsiyesine uydum krem falan surdum suanlik geçti şükür ki hic bisey yok ama ufak bisey sezersem hemen götürmeyi düşünüyorum.
(1,949 puan) tarafından
İyi bari çok şükür ne kremi peki
(3,151 puan) tarafından
Normal kendi kullandığım nemlendirici el yüz vücut kremi yazıyor üstünde moon diye bir marka eczaneden almistim zaten onu surdum
0 oy
(518 puan) tarafından
Leke çıkarıcı vanish benim de elime dökülmüştü sıvı olani,aynı olmuştu elim sık sık yikamistim ama korkma geçer yani ertesi güne.benimki eldeydi malum aksama kadar sudayiz aynı güne geçmişti sende yıka bol bol
(3,151 puan) tarafından
Bende yıkadım krem falan sürdüm şimdi baktım geçmiş çok korkmuştum ama :/
(518 puan) tarafından
Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun
(3,151 puan) tarafından
Amin amin çok sagol
0 oy
(48 puan) tarafından
Yerim ben senin ayaklariniii bsey olmaz canim sismediyse halida surtmusdur birazcik nemlendirici sur corabini giydir biraz dursun bakalim oyle 
(3,151 puan) tarafından
Bende öyle yaptım geçti şükür şuan bisey tok:)
0 oy
tarafından
Benim elime devidginde de böyle oluyor canm bir çeşit alerji gibi bişey iki gün sonra geçiyordu bende sürekli ama elim suda oluyor 
(3,151 puan) tarafından
Bende krem falan sürdüm ovdum şuan bisey yok geçmiş çok şükür çok korkmuştum:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gülnurknd (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 429 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.