0 oy
874 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Evet eder mi ? Yoksa eskiden etmezdi şimdi mi eder . Kavga eder msnz  hürmet etmezse . Ya da sizde mi onun ailesine hürmet etmezsiniz?

26 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
İkimiz de birbirimizin ailesine hürmet ederiz bu karşılıklı bir şey bir yerde. Etmezse kavga ederim tabi ki ben etmesem o da bana bunun lafını yapar. Yapmalı da. 
(106 puan) tarafından
BeN  ediyorum ama o etmiyor :(
(758 puan) tarafından
Ama yaptığı yanlış yarın öbür gün o da kayınpeder olacak o zaman görür dünyayı ☺️ sen her zaman saygını koru her zaman haklı ol canım Allaha havale et
(106 puan) tarafından
Insanın zoruna gdyo
(758 puan) tarafından
Haklısın canım Allah akıl fikir versin hidayet versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkimiz de ailelere karşı saygılıyız ve hürmet ederiz onlar bizim Eve gelse de biz onlara gitsek de aynıyız. 
tarafından
Neden ki araları mı bozuk ailenle
(106 puan) tarafından
Hayır gwrectken ailem ona coo iyi
tarafından
Neden böyle peki ve hürmetten kastın ne mesela
(106 puan) tarafından
El öpmek hoşgeldin demek güler yüz göstermek  yanlarında oturmak sohbet etmek
tarafından
Ha anladım canım aynı şeyleri düşünüyomuşuz
0 oy
tarafından
Senin ailen benim ailem olmaz. Nişanlıyken öyle konuştuk nasıl olması gerekiyorsa. Birbirimizin ailesine saygı ve hürmet hep oldu hamd olsun. Ayrı gayrı yok. Kimse kimseden üstün değil 
tarafından
Başından anlaşamamıştırlar. Sen üzerine düşeni yap.. Yapan her zaman kazanır. Saygısızlık varsa sana karşı. O zaman samimi olmazsın sende sınırlı olursun
tarafından
+++++
(106 puan) tarafından
Ya ailem cok değerli bnm için ve inanki  esimi el üstünde tutarlar hep fakat esim onlar evimize geldi mi degsyo
tarafından
Nişanlıyken nasıldılar
(106 puan) tarafından
Iyi valla.
0 oy
(1,148 puan) tarafından

Bilmece gibi sormuşsun kız :D

0 oy
tarafından
Evet ederiz karşılıklı..zaten bayramdan bayrama gidiyoruz o süre içinde de tarştışma yada kavga gerektirecek birşey olmuyor..etmezse de kendi saygısızlığındandır
(106 puan) tarafından
Benim  esim ailem şık gelmese de sık gitmesek  de hürmet  etmyo.
Ama  onu  aileso yakında otryo  bn hep hürmet edyom;(
tarafından
Ailen bunu sorun yapmıyorsa boşver..anne baba hürmetinin sevabı daha fazladır..senin çocukların da sana hürmet eder inşallah..benim kaynanam arasam bile dua eder senin gelinlerin damatların da seni arasın der
(106 puan) tarafından
Annem çok yspio üzülüyor.  Biz ne yaptık buna diyor neden boyle değersisiz  bunun gözünde  dyo
tarafından
Eşine mesela ilerde senin çocukların da sana hürmet etmesi için örnek alması gereken sensin diyebilirsin..ilerde sen de kayınpeder olcaksın sana böyle davranılması hoşuna gider miydi diye konuşabilirsin
(106 puan) tarafından
Bazen dimlio gibi oluo sora ayni taş aynı hamam
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Evime ailesinden kim gelirse gelsin kral Faysal ailesi gelmiş gibi davranırım :D

Onun haricinde aileme karşı çok saygılı çok hurmetlidr çok şükür
Hatta bana duyduğu saygıdan daha çok saygı duyar ailem bu iyi mi kötü mü bilemedim :D
(106 puan) tarafından
Ailen şanslı  peki benim esim neden boyle naisl saglicam hürmeti ailem c9k üzülüyor
(3,446 puan) tarafından
Ne yapıyor yada ne yapmıyor peki
(106 puan) tarafından
El öpmüyor  hoşgeldin demio
Gulmuyo konsmyo otrmyo yanlarında
0 oy
(7,118 puan) tarafından
10 yıldır bir kere saygısızlık yapmadı anneme, babama Allah razı olsun .Ben de onun anne,babasına saygısızlık yapmadım. Şuna inanıyorum . Saygı görmek istiyorsan saygı göstereceksin...
(106 puan) tarafından
Vallahi saygı gösteririm onalra ama o öyle deil:(
(7,118 puan) tarafından
Bazı insanlar istisna olabilir belki de canım.Ben çevrem de olan kişilerden bahsettim aslında.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çok şükür eşimde bende aile değerlerine saygı duyan sahip çıkan insanlarız eşimin anne babası ayrı olduğu için benim ailemi daha çok benimser saygıda kusur etmez bende öyle. Rabbim diğer türlüsünü göstermesin bile burada okuyorum bazen üzülüyorum icim sıkılıyor 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
İkimiz de ailelere karşı saygılıyız eşim benim annem ile daha yakındır çok severler annem bizimle arkadaş gibidir gezeriz ederiz falan ,:)
0 oy
(416 puan) tarafından
Benm eşim aileme karşı saygılı bi kötülüğünü saygisizligini gormedim şükür ben ben babası hariç görümceler ve kaynanasyla anlasamiyrm malesf olmuyor çok denedim beni köle gbi görüyorlar o yuzdn gtmyrm gtsemde  en fazla yarim saat felan esim  fazla yüz-göz olma onlarla evimize gidelim der saolsn ve bu yuzdn de ailemle kötü olmadı hic
0 oy
tarafından

Aileme şimdiye kadar bir saygısızlık ufacık kötü bir hareket yaptığını görmedim Allah razı olsun 13 yıllık evliyim kendi annesinden babasından ayırmaz Ben de aynı şekilde öyle Anneme babama nasılsam onlara da öyleyim bazen kızdığım noktalar oluyor ama Gülü seven dikenine katlanır Misali katlanıyoruz Ama öyle büyük bir sorunumuz olmadı çok şükür kaynanam kayınbabamla:)

0 oy
tarafından

Ilk sevgili olduğumuz zamanlarda ondan istediğim tek şeydi aileme olan saygısını korumasını. Ki aynı şekil o da benden istedi bunu. 

Ve şükür ailemin bir dediğini asla ikiletmez anneme karşı zaten çok çok farklı çok seviyor annemi. 
Aynı şekil bende ailesine her zaman saygiliyimdir çünkü aileme yapılmasını istemedigim şeyi ben onun ailesine asla yapmam. 
0 oy
tarafından
Allah razi olsun benim ailemi kendi ailesinden ayırt etmez damattan öte bir evlat gibi bende onun ailesine karşı oyleyim tabi
0 oy
(48,759 puan) tarafından
ikimizde saygılıyız ailelere karsi 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sırf aileler arası hürmetsizlik olacak diye 7 yıllık sevgilimi bıraktım zamanında. Eşimle de 12 yıldır beraberiz 7 yıllık Evliyiz bir kere görmedim duymadım ben de yapmam. En önemli şeylerden biridir bence önce kendi huzurun olmaz. 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Eşimin hürmet edeceği bir ailem kalmadı: '( ama şöyle söyliyim benim babam yatalakti  ben hamileyken bir gun altına yapmış ve bn duramadım  baba özür dilerim dedim evime çıktım ben 4. Katta babam 1. Katta oturuyordu adam sabahtan akşama kadar öyle durmak zorunda kaldı yazık ama hem kokudan duramadım hem d hamile halimle onu kaldırıp altını temizlenen mümkün değildi esimde akşam işten gelirken babamın altını temizlemiş banyo yaptırmış yatağını değiştirip yemegini yedirmişti  Allah bin kere razı olsun babam vefat edeli 7 ay oldu ama esimin yaptığı iyiliği omrumce unutmayacağım :) 
0 oy
(554 puan) tarafından
Aslında hiç dikkat etmemistim şimdi evleneli iki Senem oluyor bu 4 bayram eşim hiç bayramda aileme ziyarete gitmedi normalde de gitmez hep tek giderim arada en ufak sorun dahi yok hep iş bahane ediyor ama annesi kurban bayramına yakın yaylaya gidiyor bizde peşinden gidiyoruz hep laf oluyor ama hiç üstüne dusmedim kız benimde aklımı karistirdin ben yapıyorum o yapmiyor öncelik hep ailesinin :) ben bu bayram gitmeyecem protesto edecem :))
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Saygı sevgi ilgi çok yüksektir aileme karşı karşılıklı herşey 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benim ailem neyse gözümde onun ailesi de öyle gözümde eşim içinde öyle çok seviyor bu hep dile de getiriyor kardeşim evlenecek Allah razı olsun öz abisi gibi her işine koşturuyor 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Hamile degilken de hurmet ederdi sagolsun hamileykende rhsatssiz hissettigim zamanlrda tabiki de hurmet ediyo. Yaninhurmet deemek yerne esne destek oluyo diyelim. Tabiki bnde ona hizmet ederm.  Ama o bana daha cok cunku ben cok usengeccim :)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 600 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 373 göst.
0 oy
6 cevap 215 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 252 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu

381,484 soru

11,421,265 cevap

34,977 kullanıcı

...