0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Doktor diyo bu çocuk iri normal doğum yapamazsin diye annem sen doktora bakma normal doğum yapacaksin dio anne bebeğin sagligi daha önemli sezaryan olsa bile sağlıklı olsun dedim tutturdu yok illa normal olsun diyo :( 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eda, Bi sal kendini kuzum yaa Bi bahçeye falan git tek başına otur kafanı dinle 
(9,153 puan) tarafından
Artı :D kızcağızn derdi hiç bitmiyor yazık...
tarafından
Valla yahu her an yeni Bi durum. Bi dışarı çıkıp hava alsa kafayı dağıtsa Bi nefes alsa dedim artık
-Reklam-
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Sen doğur o zaman de  :D

0 oy
tarafından
Ayni benim annem. Kendisi dogurmus beni 1800. Saniyo ki her normal dogum onunki gibi firt diye dogucak anlatamiyorum daaa :(
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Benim annem gibi ama acilma olmadi sezeryan oldum 
0 oy
tarafından
Ay allah askinaya doktor ne derse o olur annen zorla normal yaptıracak degil ya he de gec 
0 oy
(27,337 puan) tarafından

4 kiloyu geçmişse zaten normal doğum olmaz ama 4 e yakında olur yani endişe eyme genede dk ne diyorsa ona bak sen

(2,119 puan) tarafından
Evet çok şiş doğdu sonra yanakları hariç söndü biraz. Dayısının çalıştığı hastanede prof girmiş doğuma ondan belki normal doğum oldu. Başka bir doktor alırdı sezaryene.
(27,337 puan) tarafından
Aynen öyle tam sezeryanlikmis
tarafından
Gece kuşu tepkilerine hayranım dadaşım :D
(27,337 puan) tarafından
Din din teşekürler
tarafından
Rica ederim hemşehrim
0 oy
(817 puan) tarafından
Doktoru dinle
0 oy
tarafından
Gel çıkar o zaman de töbe ya
0 oy
(127 puan) tarafından

:DNapıcak acaba doğuma girip doktoru kenara ittirip kendi mi doğurtucak doktor ne derse o hiç stres olmayın sağlıkla gelsinler de inşallah

0 oy
(597 puan) tarafından
Kimseyi dinleme uzmani dinle. Benim annemde cok korkutuyo beni. Sunu yapma bunu yapma, aman sunu yeme uzun yolculuk yapma. Benim bebegim karnimda 6aylikken oldu diyip duruyo ya tamamda annemin bi bebegi olsu diye bendemi oyle olcam diom. Annek gitmis  izine ahirda tezzek temizlemis ertesi gun bebegini hiss etmemis kalbi durmus bebegin ama resmen felaket tellani. Fazla sakinan goze cop batar diom ben sahsen
0 oy
tarafından
Bebek iri oldugnu duynca bnm annemde sezaryan diye yalvardi dokdora  hem bnm icin hem bebgim icin cok acayip annen  yined3 dokdor almadi b i sezayna
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Annecim sen normal dogur butane daha de sen doktorunu dinle sakin riske atma sıkışıp nefessiz kalan bebekler var 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Doktoru dinleyin annenizin fikri degil bebegin ve sizin sagliginiz onemli
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Alla alla annen ne karışıyor ki doktorluk mu yapmış okdr iyi anlıyor doğumdan kusura bakma ama bana çok tuhaf geldi 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tobe ... Niye böyle cahilliyet devam ediyor... 
0 oy
(913 puan) tarafından
İnanki normal doğum çok güzel. Doğurdum 10dk sonra ayaklandım. Çok ağır ve zor geçti doğumum açılmam  yoktu bile. Suni sancılarla 8sm zor açıldı  bi sürü dikişim vardı. Ama doğurana kdr hepsi. Kafa çıktı bitti))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 247 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 492 göst.
30 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 170 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
16 cevap 519 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu

378,212 soru

11,319,808 cevap

34,765 kullanıcı

...