0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (2,014 puan) tarafından
Doğum izninden döneli 1,5 ay oldu, gayet normal çalışıyorum 10 tane iş oluyorsa 1 iş olmuyosa sanki hiç bişey yapmıyomuşum gibi davranıyo, söyleniyor. Artık zoruma gidiyor bu zamanda iş bulmakta zor bırakmak istiyorum ama bırakırsam maddi açıdan sıkışacağız eve geldiğimden beri ağlıyorum adam strese sokuyor beni sürekli, buraya yazıp kafamı dağıtmak istedim biraz 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genelde hamile lere cocuklulara kisaca kadin cinsinden olanlara cogu isyerlerinde mobbing uygulanir sigirtan varsa isinide yapiyosan takma kafana sıkıyosa cikartsin 
(13,006 puan) tarafından
Aaa kim biri demişti aklımda kalmış.
(13,006 puan) tarafından
O iyiymiş işte ama diğerleri de işinden olmamak için kesin şahitlik yapmazlar
tarafından
Yani iste bu durumlarda birlik onemli ayni sendika gibi
(2,014 puan) tarafından
Kendin çıkınca vermiyolar ama bizim patronlar her kendi çıkana verdi hakkını
tarafından
Kac yildir calisiyodun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Of cnm zor hele anneler için çalışmak daha zor.takmamaya çalış.işini yaptıktan sonra.kimseyi memnun etmek zor
(2,014 puan) tarafından
Evet çocuğumu bırakıp gidiyorum sabahın köründe eşek gibi ordan oraya koşturuyorum hala çalışmıyomuşum bi iş yapmıyomuşum gibi davranıyo
tarafından
Bende de var cnm aynı şey.covid oldum utanmasa çık gel çalış diyecek müdürüm.
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Sırf bu mobbing yüzünden işi birakmistim:(

(2,014 puan) tarafından
Sanırım bende bırakıcam yıl sonuna kadar beklicem baktım olmuyor çıkcam kendimi hasta etcem yoksa
(1,850 puan) tarafından
Vallaha tazminatımida alip çıkmıştım hem evlenecektim o da bahanem olmustu adami sinir ediyolar varya direk cikartamiyolar başka yollar deniyolar ve seni çıkmaya zorluyolar
0 oy
(167 puan) tarafından
6 yıldır iş hayatındayım canım ve böyle şeylerle çok fazla karşılaştım maalesef kadınların çalışma hayatı her zaman erkeklerden daha zordur. Sana tavsiyem şu olur; mutlaka bu konuyu patronunla konuşmalısın. Git odasına ve müsait misiniz 10 dk nızı alabilir miyim de. İçini dök anlat bu şekilde motivasyonum düşüyor kendimi yetersiz hissetmeme sebep oluyor de. Emin ol çok işe yarayacak
(2,014 puan) tarafından
Söyledim canım bugün gittim dedim neden sürekli böyle yapıyorsunuz, ben bişey yapmıyorum senden memnunum sadece dahada zehir gibi olmanı istiyorum diyo oldu bizde insanız yani kafa buda bilgisayar değil
0 oy
tarafından
Büyük bir yerse mobing uyguluyor diye şikayet edebilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 403 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 222 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sena-55. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 344 göst.